Министерство На Отбраната - ВМС /img/frontend/nomap.png"

Министерство На Отбраната - ВМС

ЗАПЛАЩАНЕТО Е ДОБРО,ЗА РАБОТАТА КОЯТО СМЕ СВЪРШИЛИ.КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА ОТИДЕ ПРИ ДРУГ РАБОТОДАТЕЛ.ТАМ ЩЕ ВИДИ КАК СЕ ЗАРАБОТВАТ СЪЩИТЕ ПАРИ И НА КОЛКО ЩЕ ГО ОСИГУРЯВАТ ЗА ПЕНСИЯ,ИМАЙТЕ В ПРЕДВИД ЧЕ ТОВА Е МНОГО ВАЖПО!УВАЖЕНИЕТО СИ ГО ИЗГРАЖДАШ САМ.КОЛКОТО ДО ПРИВИЛЕГИИТЕ,ЕДВА ЛИ ЩЕ ГИ ИМАТЕ В ТОЯ ОБЕМ НЯКАДЕ ДРУГАДЕ.ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КАКВО ВИЕ ДАВАТЕ И КАКВО ПОЛУЧАВАТЕ.АКО АРМИЯТА НЕ ВИ ПРЕДЛАГА СПОРЕД ВАС ФИРМЕНА СИГУРНОСТ,ПОДОБРЕ СЕ ЗАМИСЛЕТЕ,ЗАЩО ДА НЕ СТАНИТЕ ПОП.ПО ЗАКОН СТЕ НА 40 ЧАСОВА СЕДМИЦА И ИЗВЪНРЕДНИЯТ ТРУД СЕ КОМПЕНСИРА-ТОВА ЧЕ НЕ СИ ЗНАЕТЕ ПРАВАТА СИ Е ВАШ ПРОБЛЕМ.ВАШЕТО РАЗВИТИЕ ЗАВИСИ ИЗЦЯЛО ОТ ВАС,ТАКА ЧЕ НЕ ТЪРСЕТЕ ПРИЧИНАТА ДРУГАДЕ.КОЛЕГИТЕ СА ТОВА КОЕТО СМЕ НИЕ САМИТЕ ОТРАЖЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТА.ЗА РАБОТНАТА СРЕДА МОЖЕ ОЩЕ МНОГО ДА СЕ ЖЕЛАЕ,НО КАКВО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ БЕЗ ПАРИ.ПО ТОЗИ ВЪПРОС ТРЯБВА ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ УПРАВНИЦИТЕ,ДА НЕ ГЕНЕРИРАТ ПРОФИСИОНАЛНИ-БЕЗРАБОТНИ И ИЗДЪРЖАТ ОПРЕДЕЛЕНИ СРЕДИ ОТ ОБЩЕСТВОТО,А ДА ГИ НАУЧАТ ДА РАБОТЯТ.И СЛЕД КАТО НАСОЧАТ ЧАСТ ОТ ОСВОБОДЕНИТЕ СРЕДСТВА КЪМ АРМИЯТА ВСИЧКО ЩЕ СИ ДОЙДЕ НА МЯСТОТО.

Наистина трябва да пиша лоши неща, но ще се въздържа. Ще напиша само това, че някой ако си мисли, че е добре - не е така. Това е институция в която човек се обрича на ЗАКОННО МИЗЕРУВАНЕ. Ако някой си мисли, че не е така, да за повяда, ще избяга още първата година.

Не ми се коментира, че много глупости ще напища....