Транспортстрой /img/frontend/nomap.png"

Транспортстрой

Работил съм 10 години с шеф Таня Станимирова и мога да кажа, че е отличен ръководител . Поздрави от Германия. Весело изкарване на новогодишните празници.

Мъжете които започват работа в тази фирма трябва да знаят,че щерките са палави и е възможна любов на работното място.Примери много.Потърпевши Сашко,Бабис,Боби и т.н.

Водеща фирма за производство на бетон.Доколкото съм запознат кризата и оказва влияние(като навсякаде)Искам да изкажа собственото си мнение за изп.директор т.н. БОЖО.Момчето си вършеше перфектно работата(Перфектно поддържане на техниката,контрол над диспечерите и персонала,контрол бърху разхода на гориво, за разлика от сега и т.н.Божо изхвърли доста ненужни работници и сътрудници на фирмата в това число и роднини, които вече две години пишат глупости за него и от негово име в този сайт.Доколкото знам той е и единственият работил в тази фирма с две висши образования,а все пак е около30 години . От колеги съм чул че от шефовете в момента с висше е само Таня Станимирова.Тя също заслужава уважение защото се грижи за персонала си и гледа в тези трудни времена да им осигури безпроблемно препитание.За останалите в управленското звено сами садете по образуванието им а са млади хора.МАЖЕ И ДА ГРЕША НЕКА МЕ  УПРОВЕРГАЯТ.

Спокойно!Родата ще оправи фирмата-АМИН

БОЖО ЯВНО ГИ Е УПРАВИЛ ЯКО ЩОМ ДВЕ ГОДИНИ ВСЕ ЗА НЕГО ПИШАТ.ТРАНСПОРТ СТРОЙ Е ЕДНА ОТ ВОДЕЩИТЕ ФИРМИ И ДОКОЛКОТО СЪМ ЗАПОЗНАТ РАБОТЯТ С НОВА ТЕХНИКА И СА ТОЧНИ.ПРЕДИ ТРИ ГОДИНИ КОГАТО АЗ РАБОТИХ БОЖИДАР БЕШЕ ГРЪБНАКА НА ФИРМАТА, АЗ ДОРИ НЕ СЪМ ГОВОРИЛ С УПРАВИТЕЛКАТА НА ФИРМАТА.РАБОТАТА В ФИРМАТА БЕШЕ МНОГО, А ЗАПЛАЩАНЕТО ДОБРО.НЕ МИСЛЯ ЧЕ НАМАЛЯВАНЕТО НА ОБЕМА НА РАБОТА Е СВЪРЗАН С БОЖО ИЛИ С УПРАВИТЕЛКАТА ПРОСТО В ЦЯЛАТА СТРАНА Е КРИЗА.

АЗ СЪМ БИВШ СЛУЖИТЕЛ И ИСКАМ ДА ДАМ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА.КАТО СЛУЖИТЕЛ НА ФИРМАТА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАХ НИТО ОТ ИМОТНОТО СЪСТОЯНИЕ, НИТО ОТ АВТОПАРКА НА БИВШИЯТ ДИРЕКТОР.НО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА УСПОРИ ЧЕ ПРИ НЕГОВОТО УПРАВЛЕНИЕ/СПОРЕД МЕН ИМА ЕДИН УПРАВЛЯВАЩ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ТАНЯ СТАНИМИРОВА/ТОЙ ПО - СКОРО И ПОМАГАШЕ:ЗАПЛАТИТЕ ЗА СЪЩАТА РАБОТА БЯХА С 50%ПО- ВИСОКИ, НА ВЪЗЕЛА ЦАРЕШЕ РЕД ,ВСЕКИ ЗНАЕШЕ КОГА ЩЕ ПОЧИВА 3-4 ДНИ ПО РАНО И КАМИОНИТЕ СЕ ПАЗЕХА ПОВЕЧЕ ОТ СЕГА.ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ ГО ОБИЧАХА В МИНАЛОТО В МОМЕНТА 80-90%ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ СПОМНЯТ С НОСТАЛГИЯ ЗА НЕГО.ПО ВРЕМЕТО НА БОЖО НИКОЙ НЕ БИ ПОМИСЛИЛ ДА ТОЧИ НАФТА И Т.Н.ЗАЩОТО ТОЙ ДЕНОНОЩНО БЕШЕ НА ВЪЗЕЛА,ОБЕКТИТЕ И КАТО ИМАШЕ ПРОБЛЕМ, БИЛ ТОЙ ТЕХНИЧЕСКИ ИЛИ ДРУГ, ВИНАГИ МУ ЗВАНЯХМЕ.АЗ ЛИЧНО ПРИ ИЗГРАЖДАНЕТО НА МОЛА СЪМ ЗВАНЯЛ ПРЕЗ НОЩТА И ТОЙ ВИНАГИ МИ СЪДЕИСТВАШЕ.ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ НЕЩА КОИТО НЕ СА ВЕРНИ.             П.С.
АКО ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ В КОЕТО ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ГО ИЗПОЛЗВАТЕ ДА РАБОТИТЕ МОЖЕ И ВИЕ СЛЕД ВРЕМЕ ДА СИ КУПИТЕ ДЖИП И ДА ПОСТРОИТЕ КЪЩА.

Информацията на преждепишещия е невярна.Доколкото знам Божидар не е съкратен,а все още е изп.директор на фирмата./ПРОВЕРЕТЕ/ За неговите умения: щом е работил във фирмата 9 години сигорно ги има.Относно автопарка му той не е константна величина. Спрете да пишете глупости че сте смешни.

Нещо бъркате приятелю , ако фирмата беше държавно предприятие нямаше да съкращаваме никой, щяхме да останем сплотен колектив и да източваме държавата безкрайно.Само че фирмата е частна , трябва да заработи пари , за да плати на работниците . А дали е добър или лош мениджъра това си е работа на фирмата и нейната политика , за съжаление работа няма в цялата страна и няма откъде да вземем пари , за да плащаме до безкрайност и да бъдеме сплотен колектив .

Хора упомнете се ! Не забравяйте ! Да се управлява една фирма се изисква много такт и разбиране , човешките взаимоотношения са сложно нещо - съчувствам на уволнения защото подозирам как е бил изхвърлен - не оправдавам действията на управителя - той би трябвало да предприеме всички мерки да запази хората си. Търси си правата си приятелю .

Наскоро ме съкратиха за 2-ри път.ЧОВЕКА във тази фирма не е на почит.Нямат интерес от сплотен колектив.В момента хората треперят от страх да не ги съкратят.Всички се оправдават с кризата.Искам да попитам личмо г-жа Таня Станимирова , с какво Вие взехте мерки кризата да не Ви засегне!Назначихте ли поне един грамотен мениджър по прждажбите или напротив освободихте най кадърния диспечер,който имахте.!?
И накрая да Ви питам спите ли спокойно г-жа Станимирова