Добруджански хляб АД /img/frontend/nomap.png"

Добруджански хляб АД

Купих хляб "Вита"- баланс,който е с много лошо качество. Натрушен и тестен. Не знам как вие неудобно да предлагате този продукт.

Правната форма АД отразява не само вида на фирмата, но и работата в нея.

Не се замесвайте със тази фирма! Във този ад съм вече от година, няма нищо цветно там. Ако ще започвате там в производствения цех, имайте напредвид че ще работите по 12 часа, ще ви осигуряват на минимална и ще взимате под 600лв! Ако е за шофьор.. заплатите варират според зависи от региона за които карате. Ако е градско е около 650лв макс., за извънградските пак толкова, за тежкотоварните е около 1000лв. Но нека не ви блазне това, защото това е най високата цифра до момента. Винаги имайте впредвид че тези суми по горе са почти винаги със 100лв по малко незнайно защо. Заплащате всеки месец счупени каси за които вие нямате вина.. спират парите от всички служители, независимо дали искаш или не.. сумата е околп 8-9 лв. Отпуските са най трудното нещо.. рядко може да се случи да си я вземвш, но все пак ако я вземеш, плащат 60% от надника за деня. Т.е ако вземеш 20 дена и би слвдвало да получиш 550лв, ти ще вземеш около 400. ПРОСТО БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ, НИКАКВО УВАЖЕНИЕ, КОЛИГИАЛНОСТ!

Вярно ли е, че регионалният на Шумен-Диян Петков е пред напускане?

бягайте хора от тази фирма
не ви трябва да влизате в ада наречен Добруджански Ад
всичко е отлично
като почнете от Дафа който в момента е шеф диригент до главата на фирмата
пълна трагедия
само некадърници
изключителни безхаберници
лъжат за заплащането
за всичко което се сетите,ужасно е

Общото мнение за този коптор е че всички дават всичко от себе си,за да са добре сем.Малеви!Ако дойде инспекция по хигиената и види едрите,породисти плъхове които ходят из цеховете и по двора,трябва не само да затворят производството,но и насобствениците да им се забрани да се занимават с какъвто и да е вид собствен бизнес!!!Такава мръсотия е навсякъде че ще се откажете да ядете хляб до живот!Заплащането е много ниско,работи се с черна каса за да могат да ти спират от заплатата.Отпуска,работно време,права,условия на труд...УЖАС!!!Не се допуска ползване на отпуски около празниците,защото се минавал така управителя,това при положение че имаш късмет да излезеш в отпуска.Има работници които имат да вземат за 4-5 години отпуски,но това няма как да стане,а те си мълчат защото на портала чакали за тяхното място.За бесилото са Малеви,не за затвора!!!

Сьпруга ми работи при тях като вол 1г и няколко месеца сутрин от 2ч вечер до 19ч, и накрая за цял месец заплатата му беше 390лв, а останалрте 400лв са в джобо на този изрод ,който е тук в Варна ,така  че, ако мислите да работите ,и след като напускате ви очаква това

Кои ще ти каже заплащане на първо интервю...Обясниха само че няколко седмици трябва да ставаш по рано...към 3ч за да ходиш със шофьора по обекти.А те тръгват рано знаеш.Щом за няколко месеца вече 3 та обява за търговец явно е куцо място...

Иначе какви са условията? Обясниха ли ти, след като си бил на интервю? Смисъл мани го тоя дето е водил интервюто, важното е какво е предложил като работа, заплащане, работно време ?

Човекът организиращ интервюто за работа в София воъбще не е в час.Нито има опита нито усета да намери точният човек.Поредният парашутист назначен от някого.Не знае какво да те пита ..глупави и смешни въпроси...личи си некомпетентноста му...Жалко че такава голяма фирма разчита на такива да управляват бизнеса и в София.