Балкани ЛК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Балкани ЛК ЕООД

Здравейте колеги,връщам се след години тук за да напиша ,или по точно с написаното да потвърдя моето мнение ,което от години е ,че това е една много добра и стабилна фирма с ясни правила за алгоритъм на работен процес,социални придобивки и заплащане.Знам че някой от вас може би не са съгласни ,и на тях бих казала вижте какво се случва с други новосъздадени фирми покрай вас също работещи на територията на Лукойл-бърз старт ,големи обещания и още по бързо фалиране,затова пазете си работните места и с адмирации към братята руснаци,които години се опитват успешно да съхранят завода,че много такива заводи станаха на скраб и отдавна ги няма на икономическата карта на България,бъдете здрави.

Заплатата е 730лв за 10 подстанции Ел. Монтьор във най голямата рафинерия Лукойл

Здравейте, все още продължава шуробаджанащината във фирма Балкани. Нямат работна ръка, защото няма желаещи да работят за 730лв и камо ли да носят отговорност. Постоянно се натяква, че няма пари фирмата, а се купуват коли за 170000лв.От 2007г до 2020г заплатите на работещите не са се променили 730лв,само се увеличават заплатите на обкръжените до управителя на фирмата. Съветвам ви бягайте далече от тази фирма.

Като бивш служител, тая само добри спомени за Балкани. Това беше първата ми сериозна работа след приключването на обучението ми. Беше ми подадена ръка и за 5г и половина извървях пътя от работник до служител в администрацията. По мое време се служителите се ползваха с много добри привилегии! 13та заплата, заплата за деня на строителя, бонуси... След напускането ми през 2007г нещата са тръгнали на зле във фирмата, но аз запазвам добрите си спомени за нея! Имах много свясни колеги, отлично работно време и сравнително добро заплащане!

Само да ви кажа на работещите там и бивши работещи тези които са съкратени защо ви съкратиха и за какво уважение към фирмата говорите много сте смешни щом един човек е съкратен значи е не доуценен и неможе да се разчита на него затова мога да кажа като човек работещ там за девет години видях много от там но след като ме съкратиха видях че навън се взимат много повече пари и средата на работа е много по добра има колектив а не смотани колеги които в балкани са доста и даже не знаят какво правят там,друг е въпроса че има хора там които образованието ни им отговаря за там но са там щото лижем задници на началници всеки си има мнение но лично аз мога да кажа само едно изключително се радвам че ме съкратиха защото така продължих напред и нагоре добре че не направих грешката да напусна така поне ми дадоха възможност да се развивам лично и професионално.Тази фирма наречена ГСИ Балкани стоиш на едно място и всичко там е въздух под налягане.

Спряха ваучерите за храна на всички, за да може на една част избранници, предимно шефчета и канцеларски мишки да им вдигнат заплатите. В тази фирма не се знае има ли щат, кой какъв е и къде е. Автомобилният парк на мениджмънта и той е подменен с чистак нови коли от висок клас, а за работниците даже вода не се достава.

эдравейте работих в територията на лукоил в акэ като длажност Монтажник но обема на работа намаля и ме сакратиха почти 9 месеца работих в АКЗ помогнетеми как кандидаствам за работа

Много добре си знаят, че за една и съща позиция колегите от към Лукойл вземат 3 пъти повече пари. Това, че те са от към Лукойл, а ние от към Балкани, както сами казвате- не, че са по-добри- съдба. Да не говорим, че тежката работа е за нас.

Веднага отговарям на човека на когото му се вижда недостатъчно заплащането в Балкани ЛК-да си подаде заявление за напускане и да излезе да си търси работа с по добро заплащане тогава може и да отцени работнотното си място социалните си придобивки служебният транспорт ,работното си време, определените дати за аванс и заплата в който докато работех във фирмата нямам спомен да за закъснявали или да е имало само частично изплащане.Аз адвокат на Балкани -ЛК не съм ,но засрамете се малко или поне  преди да пишете се позаинтересовайте  какво взимат така наречените от вас 2/3 съкратени защото не смятам че като се спря избора на нас да бъдем съкратени бяхме по лоши работници от тези който останахте. Просто съдба

Какво направихте със заплатите? На колегите от Лукойл са им 3 пъти по-големи от тези на Балкани. Как не ви е срам? То голямо лапане. Съкратихте 2/3 от хората, а не сте вдигнали с 1ст. заплатите.