Балкани ЛК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Балкани ЛК ЕООД

Като бивш служител, тая само добри спомени за Балкани. Това беше първата ми сериозна работа след приключването на обучението ми. Беше ми подадена ръка и за 5г и половина извървях пътя от работник до служител в администрацията. По мое време се служителите се ползваха с много добри привилегии! 13та заплата, заплата за деня на строителя, бонуси... След напускането ми през 2007г нещата са тръгнали на зле във фирмата, но аз запазвам добрите си спомени за нея! Имах много свясни колеги, отлично работно време и сравнително добро заплащане!

Само да ви кажа на работещите там и бивши работещи тези които са съкратени защо ви съкратиха и за какво уважение към фирмата говорите много сте смешни щом един човек е съкратен значи е не доуценен и неможе да се разчита на него затова мога да кажа като човек работещ там за девет години видях много от там но след като ме съкратиха видях че навън се взимат много повече пари и средата на работа е много по добра има колектив а не смотани колеги които в балкани са доста и даже не знаят какво правят там,друг е въпроса че има хора там които образованието ни им отговаря за там но са там щото лижем задници на началници всеки си има мнение но лично аз мога да кажа само едно изключително се радвам че ме съкратиха защото така продължих напред и нагоре добре че не направих грешката да напусна така поне ми дадоха възможност да се развивам лично и професионално.Тази фирма наречена ГСИ Балкани стоиш на едно място и всичко там е въздух под налягане.

Спряха ваучерите за храна на всички, за да може на една част избранници, предимно шефчета и канцеларски мишки да им вдигнат заплатите. В тази фирма не се знае има ли щат, кой какъв е и къде е. Автомобилният парк на мениджмънта и той е подменен с чистак нови коли от висок клас, а за работниците даже вода не се достава.

эдравейте работих в територията на лукоил в акэ като длажност Монтажник но обема на работа намаля и ме сакратиха почти 9 месеца работих в АКЗ помогнетеми как кандидаствам за работа

Много добре си знаят, че за една и съща позиция колегите от към Лукойл вземат 3 пъти повече пари. Това, че те са от към Лукойл, а ние от към Балкани, както сами казвате- не, че са по-добри- съдба. Да не говорим, че тежката работа е за нас.

Веднага отговарям на човека на когото му се вижда недостатъчно заплащането в Балкани ЛК-да си подаде заявление за напускане и да излезе да си търси работа с по добро заплащане тогава може и да отцени работнотното си място социалните си придобивки служебният транспорт ,работното си време, определените дати за аванс и заплата в който докато работех във фирмата нямам спомен да за закъснявали или да е имало само частично изплащане.Аз адвокат на Балкани -ЛК не съм ,но засрамете се малко или поне  преди да пишете се позаинтересовайте  какво взимат така наречените от вас 2/3 съкратени защото не смятам че като се спря избора на нас да бъдем съкратени бяхме по лоши работници от тези който останахте. Просто съдба

Какво направихте със заплатите? На колегите от Лукойл са им 3 пъти по-големи от тези на Балкани. Как не ви е срам? То голямо лапане. Съкратихте 2/3 от хората, а не сте вдигнали с 1ст. заплатите.

Скъпи,колеги тук е мястото където можем да изкажем мнение в случая за фимата, в която сме работили, не да пишем злобни забележки. Аз също съм съкратена, но съм благодарна на фирмата която за 6г. ми даде възможност за професионално израстване,самочувствието ,че си част от работния процес ,че зачитат мнението ти, разбира се доколкото ви позволява йерархичното ви ниво.Никога не е имало забавяне на заплати,получавали сме всички придобивки на време.Не отричатейте очевидното!Да не говорим,че много от вас също израстнаха професионално в тази фирма,стъпихте на здрава основа от тази фирма и станахте специалисти с уважавани имена,защото навън си никой, затова моля не хапете ръката, типично по български , която ви е хранила !!!

фирма която се управлява от хора които не знаят за какво са сложени там същото се отнася и за така наречения синдикат ВЪВ ЛИЦЕТО НА ДРУГАРЯ ДОМАНОВ абе пълни смешници ..............

ne dobre ocenen personal s dosta dobre plateni bezdarnici.mnogo v1tre6ni dalaveri i bez haberie.pre4i se na iniciativata da ne govorim za stimolirane.edinstvenoto dobro ne6to e 4e se zapla6ta na vreme.