Инфопрес Груп България /img/frontend/nomap.png"

Инфопрес Груп България

1. Заплащане: Е, то зависи от всичко друго само не и от квалификация, компетентност, качество и количество на труда. Заплащането в Инфопрес зависи от симпатии (разбирай кой най-добре се подмазва на когото трябва), кой как топи другия, как ще забаламосаш на интервюто колко си кадърен, и не на последно място време на постъпване. Новите служители, без абсолютно никакъв опит в полиграфията идват с по-високи заплати от опитните служители, които се трудят години за благото на тази фирма и са имали дълги периоди на свъхнатоварване и са изнесли на гърба си тежестта на преобразуванията.
Крайно време е ръководството да научи, че това е силно демотивиращо за всички останали.
Крайно време е ръководството да научи, че след като не оценява служителите си, ще трябва да разчита на тези, на които залага.
Дошъл някой си отнякъде си, нищо не знае, взима по-голяма от нашите заплати, пък трябва и да го учим! Брех, да му се не види.

2. Уважение: Това пък какво означава, не знам?

3. Привилегии: Осигуряването върху цялата заплата.
А иначе, като заплащането, едни са с привилегии и то точно тези, дето симулират дейност, а тези дето теглят каруцата, за тях камшик.

4. Потенциал за развитие: Като при точки 1 и 3, само за някои. За техните: има и то не на база резултати.

5. Колеги: има всякакви и съвестни хора, които бачкат яко, и симуланти, и лекета тарикати. Това е положението и ако не се вземат мерки, скоро ще останат само от втората група….

bravo mariane saclasni sme s tebe no ne moge da dava6 vsi4ko ot sebe si i da ne bade6 otcenen za pove4e ot 5 codini v tazi firma idvat sled nas novi xora i im se davat zaplati po dobri ot na6te a nie sme ynigavani da ne mi tezi novite kato xodiat do toaletnite sled tiax da miri6e na versa4e nali vsi4ki sme xora v edna dargava givem cenite vmacazinite za vsi4ki sa ednakvi no nie stezi zaplati deto ne sa pipani pove4e 4 codini vzexme da boksyvame iskame rakovotstvoto vtazi firma da bade maika za vsi4ki tiaxni rabotnici a ne ma6texa

Вижте какво хора. Че е пълно с мишоци сред Вас е истина, но и че има и е ИМАЛО хора, които дават всичко от себе си за тази компания е неоспорим факт. Проблема е в етапа на ИЗРАСТВАНЕ . Прехода ит ФИРМА в КОМПАНИЯ е много специфичен и управляващите неможаха да се адаптират към него. Не се научиха да оценяват правилно тези които живееха с мисълта за работата си, горяха за нея и даваха 200% от себе си за да постигнат това което е в момента печатницата Ви. Примери много. Мисля че е излишно да споменавам имена. Но и помислете за Вашите слабости. Повечето хора си гледат часовниците и чакат да свърши работният ден за да си тръгнат. Какво им трябва- чиновническа работа с твърдо работно време, 5 дневен работен ден, горе долу добра заплата, социално осигуровки на 100%. Какво му трябва повече на обикновенният човек. И точно тук е грешката. Вие приемате това за даденост, че Ви се полага и че не трябва да давате нищо в повече от себе си, а само да получавате и да недоволсвате. Да ама не, както казваше Петко Бучаров(бог да го прости, беше велик човек). В едни работни отношения и не само в тях, трябва да даваш за да получаваш. Трябва да търсиш предизвикателствата.
Ако не ги търсиш, те никога няма да те намерят.
Помислете по тези житейски въпроси и ако искате може да обсъдим много неща.

Мисля, че повечето от хората си задават въпроса: ."......а докога ще продължава така?".Имам предвид, че нещата не са добри,нали? И доколко висшия мениджмънт (ако изобщо може да се говори за наличието на такъв) ще прави движения в неправилната посока?
Все пак надеждата умира последна,нали?

... вземете се в ръце ... вие сте капитала на тази фирма ... не се оставяйте на мишки, плъхове и картици ...

spored men kompaniyata si ya biva no za dase polu4i ne6to naistina istinsko tryabva o6te mn. dase raboti nai ve4e po upravlenieto i organizaciata na rabotniya proces,spored men na mn. kl. mesta v kompaniyata ne stoyat hora kakvito tryabva, nujni sa hora naistina profesionalisti savestni hora koito mogat da nosyat otgovornost i da stoyat tvardo kakto zad dumite si taka i zad deistviyata si.nadyavam se naistina na golemi uspehi na firmata a ot tam i za nas neinite slujiteli.za tezi koito ne im haresva ima na4in i vsi4ki go znaem.

tozi 6ev na hr koi co dokara palna nyla e toi ne e zavar6il psixolocia a psixopatia napravi vav firmata palna ka6a

mnoco novo izlupeni plaxove koito znait da poly4avat samo zaplati na carba na drycite i da se biat v cardite 4e te mnoco rabotit a xorata coito blaskat v proizvodstvoto po 12 4asa ne sa otcenivani znat samo da tropat s krak ida kre6tat zae li sa ydobnite bura i nikoi ne moge da se za6teti za6toto tolkova sa kompetentni 4ove6kite resyrsi

mnoco ne kompetentno rakovodstvo znaiat samo da se biat v cardite za svar6ena rabota ot drycite virmata varve mnoco na doly ot ne kadarni rakovodite li

Ифно Прес Груп е една от най-добрите печатници в България според мен. Аз работя с тях вече 4 години! Моето впечатление е отлично. Това е една от малкото фирми, за които сроковете и точността имат значение. Възхищавам се на развитието им през годините. Имам и много добро впечаление от Дирекора на компанията - г-н Димитров! БРАВО ПЛОВДИВ :)