Инфопрес Груп България /img/frontend/nomap.png"

Инфопрес Груп България

А, както каза колегата по-долу, не е ли време за факти колеги? Защото,ако ни пука за фирмата-тука е мястото! Може би г-н Петко Димитров също поглежда тука. Разбирам, че е доста рисковано в незрялата среда на фирмата да се дават факти, които може да бъдат използвани за разчистване на сметки, но все отнякъде трябва да се почне. Съгласен съм,че трябва да излезем от позицията,че това е мястото именно за мнения в какво състояние е фирмата, стига с тази ала-комсомолска позиция, че няма полза от необозначена с лице критика! Може би все има.

Колеги,
Моля не правете забележка защо коментираме, защото сайта е точно за това. Темите са:
Заплащане. Уважение. Привилегии. Фирмена сигурност. Съотношение работа / своб. време. Потенциал за развитие. Местоположение. Колеги. Работна среда.
Който не се интересува или му е неприятно да чете негативни мнения, спокойно може да се въздържи да влиза. Нещо кой знае колко хубаво няма как да се каже, защото положението е доста засрано....
Вие се благодарете, че хората още не са почнали да изнасят конкретни факти...

Защо мили колеги не спирате да злобеете и да търсите под вола теле.Мариян бил такъв,Галя била онакава.Ами вие какви сте-по-различни от тях?Всички сме хора,които рано или късно лягаме на 2 метра под земята.Вместо да си губите времето в празни приказки тук във форума,обърнете внимание на себе си-какво сте дали,че да искате от тази фирма.И не говоря за производството,а за офиса.Мариян е прав че 90 % са плъхове,които чакат да стане 5 часа и да си тръгнат.Това пролича от коментарите по- късно от вас.Не се сърдете,не правете лоши изказвания за колегите-моля ви!Гледайте себе си,вършете си съвестно работата и бъдете щастливи.А кой какво казал или направил си е за негова сметка.Коментарите ви говорят за много голяма злоба и завист-нещо което ще ви изиграе лоша шега в живота.Обичайте се.

Ей, тоя Мариян е непоправим...........щях да кажа оптимист,ама май по-верната дума е КАРИЕРИСТ!........Защото и за един макар и бивш търговски директор е време да разбере,че за да си на ниво е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и да си грамотен!Отмина времето на ентусиастите, Марияне, на мода са професионалистите!

пък на тия в офиса дето се наддумват тука ше кажа само: слезте долу и изкараите една ношна с нас на старата лепачка да се надрусате малко с отровното лепило и да ви измръзнат дупцетата на минусови температури гъзете се да вдигате тежките коли от палетите опитаите се да пикаете във вмирисаната тоалетна с неудобните гашеризони съблечени до полуголо щото ние нямаме пишки като вас да си ги вадим през ципа яжте като прасете гвити на мръсните палети и после празносумстваите за просперитети и прочие седнали горе на климатика

Ех, Мариане защо винаги реагираш когато някои се изкаже негативно за Галка?Да тя има потенциал но е толкова безлична че....Знаеш ли на"твоя" отдел сега му липсва една безпристрасна и справедлива личност,която да ги обедини и накара да заработят в екип.За фирмата искам само едно да кажа-с работа и честност всичко се постига.Повярваите ако сте отдадени на работата си има кои да ви забележи и оцени.

бре що за хора сте вие и защо хапете ръката от която ядете никои никого на сила не е задържал в тази фирма на които не му харесва цената на свободата му е само една молба за напускане.....аз лично съм супер доволна

“за да си личност се иска "дупе". иска се вяра в себеси и в собствените възможности“ – дупета да искаш, даже и големи гъзове, ……но, уви, това не е достатъчно, иска се и качества да имаш…… иначе си въздух под налягане……. може и гъз с претенции, ако щеш….
“колежката, която работи почти денонощно” – ми то това и е проблема на колежката, много е “кадърна” защото се “труди” нощно върху ………………..
а не мешай едното с другото!
а ти чувал ли си “където си вадиш хляба не си вади оная работа”?

на едно мнение съм с ССС!

Нека пак да Ви пиша.
Явно много хора неприемат действителноста и реалноста, към настоящият момент.
Явно злобата и зависта ги е заслепила доста. А може би и страхът за собственото си благополучие.
Дали съм напуснал или съм на работа при Вас не е от значение. Аз се казвам Мариан Милков и винаги съм заставал зад позицията си и не съм се отмятал от това което съм казъл. А и ако съм грешал ВИНАГИ съм признавал грешката си. А и винаги съм декларирал открито мнението си. Не че се смятам за незаменим или съвършен, но аз съм ЧОВЕК с мнение за себеси, със самоуважение и с доста голяма толерантност и търпение към заобикалящи те ме. Това не е моето мнение, това е мнението на хората, които са работи ли с мен през годините.
Начетох се на доста неща в мненията Ви бивши и настоящи колеги. И искам да ви попитам нещо:
-До кога ще продължавате да гледате в чинията на другия до Вас. И докога ще се натискате на мястото си, независимо че имате доста високо мнение за себе си и за качеството на труда си. И чувствайки се неоцене ни и обидени, колко от Вас казаха чао на тази фирма и тръгнаха да си търсят прехраната и оценката на друго място. А? Явно тук ви е удобно да си натискате парцалките и да помрънквате, белким стане някаква промяна. Или може и с времето да станете и подлезурковци покрай другите и да Ви провърви. Може и да имате този шанс, но едва ли ше го дочакате, както мисля аз.
Ние хората, слагам и мен в общият кюп, искаме всичко на момента. Едни се научаваме, че трябва да дадем за да получим и ако това не стане с времето си заминаваме, но други не са способни на този риск. Защо това става - отговорете си сами. Ако искате да знаете моето мнение, ми за ДА СИ ЛИЧНОСТ СЕ ИСКА "ДУПЕ". Иска се вяра в себеси и в собствените възможности.
Сега за другите теми.
Стига сте обсъждали можещите хора.
Да, все още между Вас има такива. И те дават наистина всичко от себе си за тази фирма. Но явно Вие сте заслепени от злоба и неосъществени амбиции.
Някой "анонимко", надраскал и оплюл този, който работи почти денонощно няма смелоста да си напише името, а има притенции до небесата.
Съжелявам милички, но всяко едно такова писание за мен си има собствен почерк издаваш манталитета, характера и душата на драскача.
А нали не сте забравили, че съм с Вас от доста години, че Ви познавам повечето до болка и мога да назова всеки по име, читейки Вашите коментари. Или да не се правя на ясновидец, мога да сведа кръга до 2 или 3 човека.
Затова с риск да се повторя или потретя, ще Ви дам следния съвет.
Уважаеми бивши, настоящи и бъдещи служители на "ИНФОПРЕС ГРУБ БЪЛГАРИЯ" или как ще се казва след време тази компания незнам.
Дерзайте постоянно и неуморно върху поставените Ви задачи. Работете своята си работа и ако се наложи да помогнете на някой нов или незнаещ колега, нетърсете благодарност. И не си мислете, че никой неоценява това което правите. За тези, които си върщат работата съвестно и отговорно бъдете сигурни, че признанието няма да ги пропусне. По добре късно отколкото никога, се пееше в една много стара песен. А тези които чувстват, че мястото не им е сред Вас, нека бъдат добри и сами да напуснат. Защото некъдърноста и безотговорноста си личат и те рабо или късно ще се разделят с този КОЛЕКТИВ.
Да КОЛЕКТИВ. Защото аз искам да вярвам, че тази компания ще стане пак колектив за пример и подражание.

По случая г-ца Табакова....Да, тя е голям "професионалист" за сметка на своите колеги, които успява винаги, уж случайно да натопи пред "висшестоящите" (Мариан и Петко).Незнам как, но винаги е успявала да върви напред благодарение на своята некомпетентност, непрофесионализъм и почти нулеви личностни качества....НО ТЯ ВИНАГИ УСПЯВА ДА Е В ПОЛЕЗРЕНИЕТО И ДА Е НА ПЪРВИЯ РЕД....
Що се отнася до отношението и към колегите - там е катастрофа....Както споменах - те винаги са "похвалени" пред шефовете, винаги са виновни за несполуките, дори и за тези, за които тя отговаря. Да не говоря, че често ги използва и като лични асистенти - донеси ми това, премести онова.....
А що се отнася до клиентите....Незнам да има такъв, който без да лицемерничи да каже "аз съм доволен от работата и контакта с този човек"....Иначе едно и признавам и много добре се справя с него - доста често и се насълзяват очите в името на някой клиент....Ето тази гледка е достойна за Оскар....и точно тя и отваря вратите напред.
А на тези, които ВСЕ още са там искам да кажа - ДЕРЗАЙТЕ, ХОРА И СЕ НАДЯВАЙТЕ ЕДИН ДЕН, ТЕЗИ КОИТО ТРЯБВА ДА ПРОГЛЕДНАТ....ДАНО НЕ Е КЪСНО ЗА ТЯХ....