НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

постоянно им висят обявите в интернет..... още някоя друга година докато не изпаднат от регистъра...

Напротив, аз пък си мисля че много бивши служители биха писали мнения за работодателите си. За някой лоши, за други хубави. Ето аз например се кефих много като бях в Нола , но предпочетох да се развивам с друга професия, но от Нола съм доволен.

Смехотворно! Чета една камара хубави мнения от уж бивши служители. Хора, и най-големия малоумник знае, че никой напуснал няма да влезе в БГ Работодател за да похвали бившата си работа. От хубавото никой не бяга! А тези мазни похвали (уж мнения), са написани от шефовете и техните роднини. Тук една камара възхитени служители си хвалят бившата фирма. Толкова интелект, сигурно и в детската градина няма...

Изключително качество на съоръженията и услугите на Нола 7 , дизайна също си го бива

поредните назначени капиталисти........

Споделям положителното мнение на долните коментиращи, повечето неща за верни и като цяло отношението на формата към служителите е добро!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Нола 7 е една от най-добре развиващите се фирми в България в своята област. Аз съм изключително впечатлен от работата си там и най-вече от вниманието към детайла!

Аз съм бивш служител на фирмата. Работих там 6 години. Мога да кажа само хубави неща. Най-хубавите ми години минаха там. Прекрасен екип от приятели и Колеги и управлението на Европейско Ниво! Г-н Танев е много добър шеф, респект и уважение! Радвам се, като чета, че Нола 7 върви все нагоре! Поздрави!

За мен колегите от Нола 7 са пример за подражание. Аз работя директно с тях и винаги съм била доволна от качеството на работа и техния професионализъм. Ралица