НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Последните 2 мнения са вероятно от платени тролове от конкурентни фирми. Стотици са доволните служители в цялата страна. Аз не пия уиски, но вечер като седна на по бира и зачета отрицателните мнения, направо не мога да сдържа да не кажа истината. Това е фирма на европейско ниво, както по отношението към всеки един сътрудник, така и по заплащането, което се доближава до това в европа и за нашите стандарти си е повече от добро.

Защо пишете глупости не мога да разбера?
Коментари от "доволни клиенти" - представям си барове седнал в лъскаво Ауди как пише суперлативи за фирмата изградила басейна му....
Или бивши служители вечер си сипват уйски, отиват и влизат в БГ РАБОТОДАТЕЛ с носталгия да си припомнят отминалите времена.

Мисля че е крайно време да се каже истината за Нола7, ако има много доволни бивши служители, трябва да си зададете въпроса, кой ти бяга от хубавото ? Пожелавам успех на всички кандидати все пак за моята бивша позиция, която гледам, че е обявена в jobs.bg . Няма думи да опиша колко се радвам, че не съм вече в тази фирма, но все пак желае благополучие на всички нови кандидати, които ще се излъжат да си пуснат CV-то при тях. Между другото постоянно висят тук HR-и , за да дават положителни мнения от фалшиви профили, с здраве на всички.

Всички отрицателни мнения за фирмата са писани от лично засегнати хора, вероятно с амбиции да седнат на мястото на шефа си... Аз, като настоящ служител, мога отговорно да заявя, че такива фирми се броят на пръстите на едната ръка, а за това говорят и стотиците положителни мнения от удовлетворени бивши и настоящи служители. Една от малкото фирми, в които можеш спокойно да вземеш заем за собствено жилище, без да се притесняваш, че утре може да не си на работа. С една дума - сигурност и спокойствие на работното място и съпричастност.

Здравейте, смело подминавайте Нола 7 по отношение на обяви за ИТ специалисти, мислех че тук не може да се вярва на мненията на потенциални кандидати за работа или бивши служители, но за съжаление всяко отрицателно мнение не може да опише, че реалността е още по-гадна в тази фирма. Не съм виждал по пренебрежителен начин на водене на интервю, целта едва ли не да те изкарат идиот или полуграмотен и как тази фирма не уважава професионалният ти опит до сега, понеже едва ли не искат от теб да започнеш на мизерно възнаграждение. Смело продължавайте напред и не виждам смисъл да се спирате тук освен ако не желаете да си загубите времето.

Мога да кажа само суперлативи за фирмата. Осигуровки на реалната заплата, ваучери за храна, плащане на разходите за пътуване до фирмата, парите ВИНАГИ са превеждани на определената дата, супер човечно отношение от ръководството и заплати - много над средното за страната!

Защо лъжете за реалните осигуровки?
Всеки който, отиде на интервю ще разбере, че това не е истина.
Парите на ръка се бавят, процента, който ти обещават е един, в последствие се променя.
С две думи, когато и да напуснеш Нола, все ще е късно

Здравейте,искам да се обърна към всички, които желаят да кандидастват за работа в Нола7 като Системен администратор, да не го правят. Всичко е поредната загуба на време, защото търсят някого който да работи за слава. След проведено над един час интервю в което главната тема беше, колко е велика тази фирма, че били фирма със самочувствие и нямало начин да не си намерят хора, които да работят за тях под 2000лв. Ако сте хора със сериозен опит смело прескачайте тази фирма и продължете напред, тук единствено, ще намерите поредните евтини таргаши.

И аз подкрепям мнението за реалните осигуровки и за коректността в това отношение

Аз като бивш служител мога да уверя всички че това е една от малкото фирми които те осигуряват на реалната заплата а не на минимума....Без значение на каква позиция си.....Тук няма пари под масата и всичко е по закон