Роза Импекс ООД /img/frontend/nomap.png"

Роза Импекс ООД

Работа за без пари!!!
Ако можете да работите всичко,сте за тая фирма.
Всеки върши работаша поне на двама с заплата за един!

Много добра фирма

Това е една фирма,в която човек може да се научи на много неща.Най-вече как се работи по Европейски.Да заплатите не са кой знае какво,но за сметка на това се дават редовно и за 7 години стаж в тази фирма нито веднъж не са били забавяни.Там работят много добри специалисти и хора.Колкото до собственика г-н Георгиев,да той не е идеален както и всеки един от нас,но е един от много малкото работодатели,които даават 13 заплата всяка година.Това е човек,който е изключително взискателен и смея да твърдя,че това е една от причините поради които Роза Импекс е на такова високо техническо и технологично ниво.Той не жали пари за развите на технологийте,иновациите и техническо оборудване.Това е една прекрасна школа.Поне за мен беше така.Когато човек е доказал своите качества получава необходимото уважение от ръководният състав.Условията на работа са меко казано ОТЛИЧНИ и атмосферата в работния колектив също.Смятам,че това е идеална фирма за изграждане на специалисти.

Имат обява за счетоводител - можете ли да ми кажете защо търсят нов човек и каква е обстановката в счетоводният им отдел.Да няма някяква причина хората да напускат като злобен главен счети или нещо друго.

Мнението ми за тази фира не е нито много добро, нито лошо. Заплатите са сравнително ниски, но тези които се справят добре с поставените им задачи получават уважение от шефовете. Иначе това е семейна фирма , а в такава трудно се работи поради шуробаджанащината, която цари в нея.
Все пак съм с добри впечатление, поне се опитват нещо да направят и да се развиват в някаква посока, макар че ще им е много трудно.

Собственикът е грубиян и не уважава никой. С отношението си отблъсква всички. Обградил се е с няколко доносника и не търпи чуждо мнение. Единственото положително в тази фирма е че се изплащат редовно заплатите, те пък са мизерни.

Здравейте! Моля, ако някой има информация относно търговските представители,да напише мнение. Предстои ми започване във фирмата,като такъв,но много съществени неща не са ми ясни. Как стои въпросът със заплащането? Благодаря предварително!:)

Така еЧАз продавам тези продукти доста добре.Но кой знае къде отиват наистина "петте процента"?

Прочетох, че част от продуктите, които се произвеждат от фабрика "Роза Импекс" участват в кампания за подпомагане на процедури ин витро. Това е страхотен благотворителен жест, какъвто може само благороден човек да стори. Не мислите ли?

firmata e straxotna a za 6efovete ne e viarno 4e bili prenebregitelni kam rabotnicite te sa straxotni no tova nezna4i 4e triabva rabotnicite da si praviat kakvoto iskat vinagi sa bili sapri4asni i sa pomagali na rabotnicite. zaplatite sa dobri a obstanovkata v cexovete straxotna ot tova pove4e kakvo iskat xorata.. da stoiat i da polu4avat pariii eee ne. AZ blagodaria na Gn GEORGIEV i G-a GEORGIEVA ZA VSI4KO.