Логикол-България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,жк. Дианабад ул. Крум Кюлявков 15А&markers=София,жк. Дианабад ул. Крум Кюлявков 15А

Логикол-България АД

Тази фирма си търси само наивни студентчета да ги експлоатира. Заплащането е някакво мизерно, и за сметка на това те карат да звъниш и да се излагаш яко! Проектите са ужасно смотани и подтискащи-звъниш да досаждаш на фирми, като всеки втори ти крещи и ти затваря телефона.
Навсичкото отгоре заплатите не се дават на време. За тази фирма 1 седмица забавяне си е чиста точност!!! И нямаш грам шанс да си засечеш парите дали са ти така. Абе яко цакат с парите.
А който реши да напуска да не чака последната си заплата! Няма такъв шанс.

Тази фирма е ужасно некоректна към служителите си, особедно когато напускат. Повечето хора, които си тръгват или не си получават последната заплата, или я получават, но с 2 месеца закъснение. Така поне се случи с момичетата, които познавам. Някои си получиха парите,ама със заплахи и молби. Освен това там няма никаква толерантност и коректност от старана на ръководството.