Доверие обединен холдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, Княз Ал. Дондуков 82&markers=София,Район р-н Оборище, Княз Ал. Дондуков 82

Доверие обединен холдинг АД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Запазвам правото си да давам анонимно, но въпреки това обективно мнение за позицията специалист "Продажби". Подкрепям мнението на колегите, които твърдят, че компанията използва потенциала на новите служители колкото е техния изпитателен срок. Конкретно казано - или ще станете роби на работата си, или ще видите бонус колкото Бойко видя завод на WV в България (демек през крив макарон). Единствените пари над основната заплата можете да видите или ако сте супер нагъл и с връзки в големите фирми, или когато напускате и ви изплатят не използвания годишен платен отпуск :)

hora ne se le lovete v tazi firma nito pari ste vidite nito uvazenie zaplatite sa mnogo niski i ne se izplastat redovno durzat vi 3 4 meceza i ako ne si napravite oborota direktno vi goniat bez preduprezdenie. firma za baluzi biagaite ot tazi firma. nikakvo uvazenie kum sluzitelite. bivh sluzitel 2018 2019g.

Искам да споделя моето мнение за позицията специалист продажби.
Изключително неблагодарна работа, изисква се много усилия за намирането на хора, и никога не е достатъчно.
Компанията разчита на непрекъснато текучество на хора, и съответно всеки ново дошъл да прехвърли колкото познати има в рамките на изпитателния си срок, и ако сам не се откаже, те го махат.
Много трудна работа, негативна работна среда и нон стоп пресиране...
Моя съвет е хубаво да си помислите, дали имате времето и желанието да си хабите нервите там.

Здравейте! Тъй като няма по- скорошни мнения, да попитам- какви са условията за работа, към настоящият момент(работна среда, заплащане, обучение и т.н. )?

Моля да дадете малко информация за позицията- специалист продажби и дали фирмата в момента предлага добри условия за работа.

Здравейте,кандидатствай в ПОК Доверие преди няколко седмици за позиция (офис мениджър) .Мъжът,който се свърза по телефона с мен от човешки ресурси ( Димитър Иванов ) се държа изключително възпитано и коректно - даде ми напътствия за датата,мястото и часът на интервюто.Във вече уговореното време,дата и час се явих подобаващо с около 10мин. по-рано на казаното ми място;оттук нататък стана интересно- 1. наложи ми се да чакам някаква госпожа,която също трябваше да присъства на интервюто - след малко повече от 20мин. така наречената г-жа пристигна и интервюто започна;2.водещите в интервюто бяха двама мъже и две жени,единият мъж (на възраст около 55г.) беше начетен,изясни в какво ще се състои работата ми и т.н,другото момче (мога така да го нарека,защото не беше над 25г.) само се усмихваше;3.Нещото,което ме възмути и ме отказа тотално от това да бъда част от екипа на ПОК Доверие бе въпросът на едната госпожа,цитирам : "Ти за колко лева се продаваш ?" при което,аз казах моля,а тя ми отвърна: "да не си глух-Казах за колко лева се продаваш" ?Съответно аз и отговорих:"Вие госпожо може да се продавате(личеше и макар че си беше старичка")но аз не се продавам".Така наречената госпожа отговаряла за район Южна България (това самата тя го каза-все пак нали трябва да се направим на велики)След още няколко доуточняващи въпроса интервюто приключи;попълних анкетна бланка и бях информиран,че ще получа резултат до няколко дни.След като минаха 4 дена получих резултат,отговорът ми беше:"Благодаря,но се радвам,че няма да съм част от елитния ви екип".Съветът ми към четателите е следния:Никога не позволявайте да ви тъпчат и унижават,четете,придобивайте знания и не допускайте тези "шефове" да постъпват с вас все едно сте някоя стара ненужна вест.
Благодаря ви за търпението,което проявихте докато четете коментара ми!

Моля Ви,Някой да помогне! Предложиха ми работа като сътрудник продажби в ПОК"ДОВЕРИЕ".Може ли да ми кажете дали си заслужава като пари,шефове и колеги?

Искам да попитам за работата като сътрудник продажби, какви пари се изкарват освен твърдото възнаграждение,дали си заслужава.Какво по точно представлява работата и дали целите който се поставят от щефовета са изпалними

1.а защо се сменя собственикът? Защото парите са изхарчени 2. И кой ги купи?  групировката тим, които още имат акции и "предлагат"  услугите си малко в стил "клиент по принуда".  след 1. и 2. как ще очаквате пенсия от тия, те дори да имат пари в даден момент наистина ли мислите, че ще получите пенсия някога. Само заблуждават хората с името доверие. Ако нямате финансова култура, не се доверявайте на такива частни фондове.