Сладкар 2000-ООД /img/frontend/nomap.png"

Сладкар 2000-ООД

Спестете си лизането по тази фирма! Днес си купих хляб на СЛАДКАР 2000 и мога да ви уверя, че целият хляб е в малки косъмчета... и то не попаднали ей така отгоре та да ги махнеш, а е изпечен с тях! Страшна фирма няма що...

Фирмата е много добра,отношението и заплащането са на ниво. Естествено който не си гледа работата ще вземе по малка заплата.За това стига сте оплюва ли тази прекрасна фирма.

много не коректна фирма.не плаща това което сте се разбрали с управетеля . лъжат за работното време бачкаш по 17 часа и накрая взимаш едва 500 лв ако не си измислят и някаква глоба. не си губете времето там.

ТАЗИ ФИРМА ПУСКА ОБЯВИ ВЪВ ВЕСНИК АЛО БУРГАС ЧЕ НАБИРА РАБОТНИЦИ УПРАВИТЕЛЯ СЕ СРЕЩА С ТЯХ ВИКА ГИ ПРОБНО ЕДНО НОЩНО ДЕЖУРСТВО БЕЗ ДА ПЛАТИ И ДО ТУК.ФИРМАТА ПЛАЧЕ ЗА ЕДНА ДАНЪЧНА ПРОВЕРКА ЗАЩОТО ТОВА Е БЕЗПЛАТНА РАБОТНА  РЪКА А НЕ Е ЛОШО И ХЕИ ДА ОТИДЕ  ЗАЩОТО ХЛЯБА ПАДА ПО ЗЕМЯТА  НО НЕ СЕ БРАКУВА КАТО ДРУГА ФИРМА А ПАК  СЕ ПАКЕТИРВА  НИЩО ЧЕ В ЦЕХА  ИМА  КАМЕРИ ЛИЧНО АЗ ВЕЧЕ НЕ КУПУВАМ  НИЩО ОТ ПРОДУКТИТЕ НА ФИРМА  СЛАДКАР 2000 ООД  И СЪВЕТВАМ МОЙТЕ ПОЗНАТИ СЪЩОТО НО ТЕ  НАСТОЯЩИТЕ СЛУЖИТЕЛИ И ТЕ СИГУРНО ПРАВЯТ ТАКА

много добра фирма за хляб всичко е на ниво.заплатите са най-добри в бранша от порядъка на 700 ,900 лева за 15 дена работа, също така има много привилегии шефа дава по два хляба .а също така той смята скоро да вдигне заплатите със 200 лева .във тази фирма няма интриги.шефа е много лоялен човек и добър с хората той не обича интригантите.

не съм доволен от отношението към работниците и към мен.Заплащането е колкото да не умрем от глад и на всичкото отгоре закъсняват заплатите.Стоим до пролетта и....чао.В една фирма започне ли текучество не ми я хвали. Трябва да се замисли шефа...явно някъде е сбъркал.Хората ги естрах да си кажат мнението защото или си заминават гонят ги или им режат от вече мизерните заплатки.Много клюки и много подмазвачи.ЖАЛКО!

хората във тази фурна са много добри професионалисти но клюкарите са много повече от тях .шефа не уважава работниците си.затова ите бягат.той не обича да му се противоречи. който го направи той го набелязва и после го гони.

честито воскресение христово!Благодаримти шефе за щедроста в навечерието на този голям християнски празник. С уважение от всички работници и служители на Сладкар2000

заплати не се дават за това ,че се идва на работа а за качествено свършена работа и ако не е свършена добре не знам кой от кого краде тогава.

шефе .погледни камерите.Може някой да е сгафил,това е повод да одкраднеш от заплатите на хората,които идват на работа да си хранят семействата.