"АРЕКСИМ" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"АРЕКСИМ" ЕООД

Обява за работа-кандидатсване-покана за интервю....Пътувах от София до Смолян само да разбера,че специалист като мен плаши ръководството поради знанията, опита и факта,че 9 години съм бил производствен директор в чужбина - където няма шуро-баджанащина(или можеш и работиш,или си аут след 3 дена).Предложена ми беше смешната заплата от 800(осемстотин лева)!!!Коли да мия(неквалифициран труд) ще получавам повече !!!Срам и позор за сегашното ръководство-обричайки фабриката заради страха да не бъдат "изместени"!!!
Веско Нойков

Здравеите. Ами наложи се пак да ви пиша. Добре сте написали условията по горе но вече 3 месеца се опитвам да се свържа но се безуспешно или ако се свържа г-н Асенов ми казва да се обадя утре и утре вече не вдига телефона. Та г-н Асенов защо не искате да ми платите каманите

аз сьщо сьм много доволен от тази фирма но когато поприключихме сьс порьчката последните парички не ги получих заштотосигорно вече неим трябжам. господин Асенов, и аз имам ДЕЦА ите заедно с мен се наказват на тези камани

Това е фирмата в която научих много ... Още подържам контакти с някой служители .. Спор няма всичко е на ниво..

Това е една фирма в която аз израснах и се утвърдих,обичам си я и винаги ще ми липсва наложи се да напусна иначе сигурно щях да остана точно там да работя .Заплащането не беше на ниво за работата която вършехме но на никой не му пукаше,и съм убедена че все още Кирил Асенов незнае за много от нещата които се случват във фирмата аз тръгнах да му разкажа но господата от ръководството не ми позволиха но дано да разбере че се вършат неща които не стигат до него
................................

Здравейте колеги имах , честа да работя за дружеството от началото на 2006г. до края на 2008г. Значе работната заплата е без коментар когато потпишеш фиша мислиш за другия месец кога идва аванса. Много интриганти много лошо мнение съм събрал от там. Единственното което може да научиш е добър мениджмънт и да работисш за себеси както аз направих но един съвет ако искаш да работиш за без пари в хубави условия е подай си молбата. Искренно съжелявам ,че говоря така за дружеството на Кирил и Венера Асенови но това е самата истина. Успех

Прилична фирма, даваща възможност за изява. Уважение от страна на колеги и ръководители, което е много важно за мотивацията на един млад човек.

Собственика е културен, съвременен човек, с който може да се говори директно за случващото се във фирмата.

Заплащането не е отлично, но фирмата е стабилна и дава възможност на човек да се утвърди и да започне да печели добре.

Смятам че фирмата е организирана по европейски стандарт, невероятно добри специалисти, супер модерно оборудване, качество на продукцията. Надявам се да има повече такива фирми и в други градове на страната, които да обръщат внимание на човешкия потенциал и да дават работа на младите хора.

mrazq wsi`ki ot firmata