Общинска Банка АД /img/frontend/nomap.png"

Общинска Банка АД

Как да започна работа в Общинска банка?

Аз работих като Специалист банкови операции 3 години и заплатата ми беше 500лв. което ми струва много малко и затова напуснах банковата сфера и сега заплатата ми е 1500лв иначе бях доволен от работата и работното време но заплащането е много мизерно.

Заплатите в тази банка не могат да ти гарантират и минималния жизнен стандарт с който да оцелееш, дори ми е трудно да разбера хората, които работят там повече от изпитателния срок на договора.Шанс за развитие?!Абсурд!!Освен ако не целиш да натрупаш малко стаж в банковата сфера за да се преместиш в друга банка, не виждам какво би могъл да постигнеш там, от заплата 300 лв. нето дали е възможно да стигнеш до 3000.00лв?! Ако не за добра заплата за какво ти е да постигаш растеж.За потупване по рамото и за медал ли?А пък и никой няма да ти позволи да се развиеш кой знае колко, за по-заслужаващите се позиции си има хора, които определено не са започнали от самото начало.Работих там 6 месеца и това ми беше достатъчно за да се откажа от работата в банка като цяло.В този сектор не се връщам!!

Работното време е от 8.30 до 17.15 часа. Има регламентирана почивка от 45 min. тенденция за час, ако ти необходимо повече време и се обадиш да уведомиш, че ще закъснееш. Работата е спокойна, не е толкова напрегнато, както в Банка ДСК например (давам този пример, защото съм работила там). Колегите са добре настроени, поне на пръв поглед, но заплатите претърпяват големи разлики в зависимост от заеманата длъжност. Ужасно ниска е заплатата на касиера/Бек офис. Основното възнаграждение възлиза на 400 лева. Като ти отдържат данъците остава една нищожна сумичка, която не стиге за нищо, но има и още по-зле. Оханата получава дори по-малко. Не знам дали това ще ви успокои, но нещата стоят по този начин. Ако искате по-добро възнаграждение гледайте да излезете на гише, т.е. да сте Фронт офис. Имам подозрения, че вземат около 700 лева. Имам много познати приятели в областта и досега най-добри отзиви съм чула за Райфайзен банк. Опитайте там!

мноо зле

Моля някой ако има инфо за банката, заплащате, премии, работно време и т.н. да сподели...