Общинска Банка АД /img/frontend/nomap.png"

Общинска Банка АД

Работното време е от 8.30 до 17.15 часа. Има регламентирана почивка от 45 min. тенденция за час, ако ти необходимо повече време и се обадиш да уведомиш, че ще закъснееш. Работата е спокойна, не е толкова напрегнато, както в Банка ДСК например (давам този пример, защото съм работила там). Колегите са добре настроени, поне на пръв поглед, но заплатите претърпяват големи разлики в зависимост от заеманата длъжност. Ужасно ниска е заплатата на касиера/Бек офис. Основното възнаграждение възлиза на 400 лева. Като ти отдържат данъците остава една нищожна сумичка, която не стиге за нищо, но има и още по-зле. Оханата получава дори по-малко. Не знам дали това ще ви успокои, но нещата стоят по този начин. Ако искате по-добро възнаграждение гледайте да излезете на гише, т.е. да сте Фронт офис. Имам подозрения, че вземат около 700 лева. Имам много познати приятели в областта и досега най-добри отзиви съм чула за Райфайзен банк. Опитайте там!

мноо зле

Моля някой ако има инфо за банката, заплащате, премии, работно време и т.н. да сподели...