ВЕ БЕ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВЕ БЕ ЕООД

3 точки от 1 мнение

Велчо Бельов ВЕ БЕ ЕООД гр Пазарджик

ВЕЛЧО БЕЛЬОВ-подъл крадец от майки!Дължи ми 3600лв за майчинства
Какво да пиша за този крадец!Нагъл и подъл измамник на дребно!Държеше всички видеотеки Александра в град Пловдив ,Пазарджик,Асеновград,Стара загора,абе цяла Пловдивска област и околия...работила съм му най преданно и всеотдайно,той едва ли си е представял какъв служител има,всичко беше наред,докато не излезнах във болнични заради бременност.Нито лев болнични не и плащаше,аз всеки месец си предавах болничните листове,но пари така и не получавах,,родих дъщеря си и никакви пари пак не бях получила,минаваха месеците детето растеше,аз уж в майчинство а пари- няма..Хората се радват майки в майчинство,със самочувствие взимат си всеки месец паричките,аз зяпам....На всякъде съм подавала жалби в Инспекция по труда,в,НОИ,в пролуратури,икономически полиции...Идваха отговори от НОИ че не е изплатил дължимите осигуровки и затова не му се превеждат майчинствата ми,от инспекция по труда дойде отговор че срещу моето име във ведомостите има положени подписи,следователно някой е взел пари и е положил подписи,подадох жалба в прокуратурата и след месец ме викнаха в Полицията да давам обяснения,след още седмица ме викнаха и на место ВЕЛЧО БЕЛЬОВ със пари в ръка,плати всички дължими БОЛНИЧНИ9за бременността) и майчинства дължими до момента,след това започна да плаща ,пак със мноого зор и търсене чат пат,но от месец .4 2007 вкл. досега днешна дата аз не съм взеа и стотинка от него!ВЕЛЧО БЕЛЬОВ се потули и не намира за нужно да плаща!

Понеже фирмата му е от Пазарджик отидох в града и подадоох там жалби в НОИ,НАП и в Икономическа полиция,описах пак подрообно случая и пак наново се почна,.....сега вече детето стана на 2 години,аз вече буквално не съм в майчинство,но тези пари той ги дължи и няма да му ги оставя!

Днес се обаждах в Пазарджик за пореден път да питам какво сава!Следващата седмица щели да му повдиигат обвинения в съда и щели да ми пратят призовка ,в съда да повдигна граждански иск!

За последните 3 години този ВЕЛЧО БЕЛЬОВ ме съсипа да го търся,да си търся дължимото майчинство и да седя без пукната пара,отгледах детето си 2 години без полагащите ми се майчинства,но няма да му ги оставя!

Между другото въпросния ВЕЛЧО БЕЛЬОВ в момента си бачка най -нагло в с.РАВДА на центъра на селото държи най-оборотния ресторант ХЪШОВЕ,всяка вечер въртят чевермета и пилета ,но той пари за майките няма!

Не съм само аз,има много в моето положение!