АСА 2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 3020 13&markers=София,ул. 3020 13

Кофтито неща във фирмата са доста. Не трябва да се отричат и някой положителни страни. Заплащането е на средно ниво. Има моменти в който се бави, но това се случва на периоди. Колегите с малки изключения са на ниво. След напускането на няколко от собствениците остана по-разбрания от тях. Отношението към работниците в повечето моменти е добро. Инженерния състав с малки изключения работят читаво. Машините и инструментите са на ниво, винаги се осигурява всичко необходимо, при това на нужното ниво. Относно битовите условия има какво да се желае, но не са мизерни. Натоварването е над средното. Рядко се налага да се правят чудеса от храброст, но те са запазени за кадърните работници. Основния недостатък е не съобразяването с кодекса на труда. Извънредния труд е в голямото количество, не се изплаща редовно. Отпуската е далече от регламентираната, само 10 дни, независимо от позицията на работа. Дори работещите във вредни условия не получават допълнителни дни. Работно облекло има само за монтажните екипи, но индивидуалните защитни средства са на високо ниво. Вероятността за развитие са ниски. С малки изключения работниците рядко променят позицията си на работа.

Ако искате да работите в най-мизерната фирма то това е вашата фирма.Ще си имате полуграмотен шеф неврастеник, който освен да крещи друго не знае /понеже е неграмотен, необразован и най-вече защото е подставено лице/, ще получите заплата когато има пари,изванредният труд се заплаща след дулги молби или при напускане,отпуск се дава само 10 дни/въпреки че в договора ти пише 20 дни/ не се дава работно облекло,осигуровките са на минимална заплата,идиота/работодателя де/ ти налага безумни глоби/в зависимост от това дали е станал с дъто нагоре/няма каде да се храниш / защото идиотаразвали столовата ни/ не можеш да се запознаеш с колегите си/новите имам предвид/защото те напускат много бързо,като се осъзнаят каде са попаднали и ако всичко това ви харесва то това е вашата фирма. заповядайте,ние оцелелите и идиотите детовсе още сме там ви очакваме

Мнението на Казващ истината от 20.05.2014г. може да бъде включено в матурите на 4 клас.
Въпрос :
В кой ред не е допусната правописна грешка?
 Хахах , от написаното разбрах две неща. Едното, че това е някой изключително кадърен инженер, който алкохол не вкусва. Второто, че какъвто и да си, докато пишеш неграмотно все ще будиш смях . Винаги човек може да се научи. Заслужава си!
  С този правопис аз никога не бих Ви назначил да работите за мен.

Уважаеми колеги ако искате да:
1.Да получавате по 200-300лв на месец
2.Да работите по10-12 часа на ден включително събота , а понякога и неделя , при неясни обещания за заплащане на извънредният труд , които никога не се случват
3.Да Ви ръководят-полуграмотни шефове включително и собственика които след 16,30 часа са пияни като , но да не давам определения
4.Във фирмата обикновено когато има поръчки се назначават хора , които след завършване се уволняват
5.Ако имате образование – то това е едно от най-големите основания да бъдете освободени след завършване на задачите
6.Осигуровките /когато ги има/, са на минималната заплата
7.Отпуската е 10/десет/ дена годишно и то ако няма работа – кодекса на труда не важи
8.За работно облекло или някакви условия на труд дори не си и помисляйте такива неща там няма
9.Инженерният състав или поне тези които имат такова образование /защото повечето го нямат/ , са на изключително низко техническо ниво – и това се поддържа умишлено . Когато се появи някои технически грамотен инженер го изчакват да си завърши задачата и си взимат „довиждане“ с него . Просто онези „неграмотните“ са по лесни за тъпчене и манипулация.
10.Виковете , крясъците и обидите от страна на ръководството са ежедневие – просто такъв е стила на работа в тази фирма.
И ако още искате да работите в тази фирма – моля заповядайте , макар че съм сигурен , че има още много други неща , за които сега не се сещам .

Бих оценила фирмата на 5,има още какво да се желае и постига ...повече уважение,към работещите,синдикат няма,заплатите са средни за страната,ако се плаща повече-и труда ще бъде на ниво.:)

Едни от най-коректните партньори, които съм имал!
Невероятни "произведения на изкуството" създават!
Произвеждат творенията и на най-щурите дизайнери и удовлетворяват изискванията на най-претенциозните клиенти.
За да станат нещата, работят не събита и неделя, а и нощем, ако се налага.

колеги 90% пияници.Работна среда:мизерия. Потенциал за развитие: не може и дума да става. Съотношение работа / свободно време:никакво на всико отгоре само 10 дни отпуск ако няма работа.Фирмена сигурност:добра.Привилегии:няма.Уважение: бива.Заплащане:заплатата закъснява около 10 дни аванса също.инзвънреден труд се плаща от време на време около 3;4 месеца закъснение и трябва да се помолиш да си вземеш твоите пари.

Най-мръсното място на което съм работил и най-некадърните колеги които съм имал( за колегите има малки изключения) съжалявам че немогат да се качват снимки тук иначе можеше да ви покажа какво еистинска мизерия. За парите се уговаряш и после разбираш че са те врътнали. Дават ти само 10 дни отпуска. Когато няма зор работата не е тежка но често се случва да те карат и събота да ходиш. Пълно с абсолютни мърлячи и пияници които незнаят какво изобщо правят там освен да дават брак. Има голямо текучество на кадри. Правят нова сграда в която би трябвало да е по-добре но ако не си пазят читавите хора нещата няма да се променят много.