ресторант "Ниагара" /img/frontend/nomap.png"

ресторант "Ниагара"

Най-долнопробното място, на което може да попаднете. В кухнята до ден днешен си е пълна мизерия. Добре, че клиентите не виждат всичката тази гнусотия. Отношението към служителите е под всякаква критика. Ако човек уважава достатъчно себе си, никога не би се задържал там повече от седмица!

Работих там доста време и от тук на татък каквото и да се случи никога повече няма да се върна при тези психично болни хора. Там не си персонал а си роб и те третират като такъв за тях не е важно да си вършиш работата добре а да си зависим от тях за да могат да те газат и да се гаврат по всевъзможен начин. Мизерията в кухнята е недопустима ,незнам как за толкова години от съществуването му не е плъзнала някоя епидемия.Колкото и да са ви нужни пари не правете грешката да започвате работа там ,здравето и нервите са по важни !!!

ами аз работя там, просто не е лесно да се опише на човек, който е нормален, няма да повярва за какво става въпрос. Най-сходното, за което се сещам е много, много гадно и мизерно поделение в казармата в ранната демокрация. В този ресторант има много болни мозъци. Не ходете там!

a kakvo e zapla6taneto?

Само и единствено заплащането в ресторанта си струва да работиш там. Всичко останало както си личи от оценките само би те накарало да не припарваш там. Колегите, Шефа и управителя са пълна скръб!Няма такова отвратително отношение, все едно си роб!

Сичко там си е една рядка клес,проятели.
Експлоатация,но на добра цена. Ако нервите ви имат цена.
Нерви ,клес, нерви ,клес и в тая последователност...
примесено с много смях и яко простотий с клес.
Ми клесаво си е...не става