Зет Строй Инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Зет Строй Инженеринг ЕООД

Искам да попитам има ли нещо общо между zstroy и zproperties? Благодаря предварително !!!

Всички само се оплаквате, ако се хванете в ръце всичките, може и да успеете в нещо. Сигурно минавате през 10тина фирми годишно и само гледате как да се оплачете, че сте си седяли и изведнъж сте уволнени. Малко желание и хъс и ще стане навсякъде!

Бягайте далеч от тази фирма! НЕ ПЛАЩАТ и точно по тази причина обещават толкова, колкото поискаш на интервюто. Аз започнах там напук на всичко, което прочетох за тях в нета, защото всеки си мисли "точно на мен няма да се случи". Докато работех там, за кратък период наеха и не платиха на доста хора, доста от които с висок потенциал. В тази фирма не се интересуват от способностите на наетите кадри, а само целят да наемат който и да е, но да им работи БЕЗ ПАРИ!
Още не мога да си обясна как може да съществуват такива измамни фирми в Европейска държава!

Бягай далеч!!! Оня ден недоволни работници протестираха пред шоурума им на Шипка 26, имаше и счупена витрина, дали работниците са я счупили заради неизплатени заплати - незнам.

Здравейте! Аз съм бивш служител на тази фирма ( и съм доволна, че е минало). Там са няколко фирми сляти в едно( Зет Строй, Билдинг Корпорейшън и т.н.). Странно, но на това място има и мн съвестни служители, но чесно казано не се знае до кога ще се задържат. Като цяло, текучеството е нещо нормално. Работиш, незнаеш до кога точно,в един момент решават, че не си им удачен и те гонят без предупреждение. Работи се в стресирана и тягостна обстановка. Да ти крещят е рутина ( аз лично смятам, че това е недопустимо в съвремените условия).Там е актуален принципът "всеки е сам за себе си". Поставят ти се задачи, за който няма кой да ти подаде информация. Хауса е огромен. Интервюто се провежда от М. Миланова. Там са на принципа, колкото пари си поискащ, толкова ти даваме, таче не бъдете скромни, искайте колкото ви душа пожелае....Почването е лесно, но за колко дълго ще бъде, никои незнае...По мое мнение...не си губете времето там...няма смисъл....Но ако все пак решите да започнете, въпреки прочетеното в сайтовете ( както направих и аз), КЪСМЕТ!!!

Мнението ми е, че тази фирма е несериозна, служителите често пъти са много некомпетентни (визирам по-ръководните постове. Като цяло в БГ има и други работодатели, така, че по-добре не се захващайте там. Мнението ми е такова, ако въпроса ви се отнася за фирмата с шоурум на Шипка 26, София.

Фирмата ми изглежда добра. Интересен сайт имат, но нямам никаква представа какво става вътре в нея. Някой, ако знае нещо повече да сподели! Благодаря предварително!

Не съм служител на фирмата, но бих искала да стана. Ще съм благодарна на всякаква информация за тази фирма като работодател.