ITV partner /img/frontend/nomap.png"

Ужасна е ситуацията в т.нар. фирмица от роднинско-приятелски тип. Пари и то доста добри има за за даден кръг от хора (роднини и близки приятели). Останалата част - кучета ги яли. Абсолютно ненормалната ситуация със заплатите продължава вече няколко години - повече от нормално е да получиш заплатата си няколко месеца по-късно, през които се чудиш как ще я караш. Трагедията за редовия служител е неописуема. Не правете грешката да се захващате с ITV - в каквото и да е отношение.

Не правете тая грешка да работите в " Сателитната телевизия на България ". Нищо добро няма да получите само много нерви и изгубено време.
п.с. е освен ако си нямате някой роднинка там

напълно се съгласявам с мненията по-горе-фирмата е фирма само за роднини и големи връзкари,останалите не стигат до никъде,всичко се основава само на симпатии.за заплащането-прсото нямам думи,под всякаква критика са,а за осигуровките-да не говорим,нито се плащат на време,нито нищо.пълна скърб са.

"Голямата" фирма е голяма само за роднините и близките...А за другите-заплати на тримесечие.

Като бивш служител на тази така наречена "фирма" имам да кажа доста неща. Първо там интригата е голяма. Непрекъснато някой кисне другарче. Колектив там няма. Дават ти там някаква техника ама само на тези, които са по-дълго там. Постоянно се чудят как да прецакат служителите на по-ниски нива. Искам да ви кажа, че когато работих още там никой никого не понасяше. За съжаление на тази наистина голяма фирма информацията,която се подава на най-горните нива не беше особенно достоверна и пълна, а можете сами да се досетите това до какво води.

Така, почти от самото начало на фирмата съм нейн служител, като цяло нещата са ОК, но осигуровките не са върху актуалните заплати ( които в някои случаи не са мръднали с години). Има инфлация и т.н., а кинтите - все същите....................:(

Ами мене ми харесва в тази фирма. Само, че могат малко да подновят компютрите и да дадат някакви привилегии на своите служители .
п.с. например безпл. абонамент за ай тв