Датамап-Европа ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, кв. МЛАДОСТ бл. 74 вх.А ап.75&markers=София,Район р-н Младост, кв. МЛАДОСТ бл. 74 вх.А ап.75

Датамап-Европа ООД

Моля, дайде малко по нова информация за фирмата?

Не съм съгласна с изразените негативни мнения за фирмата. Хората, които работят там са страхотни. Перфектната организация на работния процес не винаги е налице, но кой ли може да се похвали с нещо подобно. Задачите винаги се поставят от упавителя адекватно, в болшенството от случаите в писмен вид, за да няма "не чул, не разбрал". Управителя притежава неоценимо качество - никога не крещи и не нахоква служителите. Работи се при 8-часов работен ден, без събота и неделя. Официалните празници се уважават безпрецедентно. Всичко е съобразено с Кодекса на труда. Офиса е в идеален център.
Естествено не всичко е идеално - няма строга йерархия и всичко се свежда до знанието на управителя и се чака неговото решение дори за незначителни проблеми. Осигуряването на служителите е незадоволително, но това става ясно още при постъпване на работа и изборът е личен. Започваш работа с доста добър старт като финансово изражение, но от там не мърдаш особено. Цари постоянно съмнение и мнителност за всичко и във всеки, което натоварва обстановката (предполагам от съображение за сигурност)
Като цяло работмата атмосфера е спокойна и винаги можеш да разчиташ на помощ от колеги или ръководство.

Изключително лоша организация на труда, незинтересуваност от страна на управителя, много прилича на `перачница на пари`. В отдела за производство на карти - назначена е по-скоро работохоличка за ръководител, отколкото човек който да разпределя задачите и резултата е налице: работят в момента около 5 човека. Май скоро сама ще си остане. Там или работиш на принципа: аз те лъжа че работя, а ти ме лъжеш че ми плащаш, или си вдигаш шапката. Толерира се тъпотията, няма интернет, новото е табу, работи се предпечат с най-неподходящите за това програми, и някой хора, усвоили няколко клавишни комбинации на Photoshop се мислят за изключителни мозъци. Ако сте решили да затъпеете, то там е мястото. Още първия ден ще ви обяснят, че командите Copy и Paste не са това което си мислите и вие всъщност не можете дори с word да се справяте /това е сложна програма/. А по въпроса за `болните мозъци` - когато работеха тези компетентни момчета за въпросния `представител на управлението` дали бяха болни тогава?
Хайде много поздрави на всички от DME, там срещнах страхотни колеги, но това управление ще съсипе фирмата. Супер ви се кефя бивши GPS, че всички си тръгнахте задружно. Носеха се слухове, че този филиал е закрит и вие всички сте съкратени/уволнени/ или е преместен на друго място в София.
Между другото правилния сайт е http://www.datamap-bg.com/

Интересно защо управителното тяло е държало двата болни мозъка цели 7 години, след като са били толкова некомпетентни?????
Май некомпетентните и болни мозъци са си още във фирмата.

Горното е написано от два болни мозъка. След тяхно напускане реализациите за първите 6 месеца са 5 пъти по-високи от тези за общо 7 години. Отказите намаляха до 0.5%. Сервизното обслужване се подобри ... 7 пъти.

Абсолютно безпринципно и бездарно управление, особенно в областта на производството, реализацията и техническата поддръжка на GPS локаторите и системите. Безпринципното и високомерно отношение към колегите от развойният, производственият, монтажният и сервизният отдел, доведе до масовото им напускане преди година и от тогава този отдел не функционира.