Феърплей Интернешънъл АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 51Б&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 51Б

Феърплей Интернешънъл АД

Особено почивните им комплекси са, под всякаква критика! Доста са некоректни, саомо гледат да ти вземат парите!

феър плей има дъщерна фирма в град Грамада ,колектива е отлечин ,работното време е 16 часа в денонощие ,ръководителите от София е добре да се отнасят все пак като към хора ,малко повече уважение ,защото ние в Грамада не сме глупаци.

Fair Play International e firma v koiato se nabirat savsem mladi kadri, za6toto te njmat iziskvania i mogat da gi manipulirat kakto si iskat. Rabotj tam ot po4ti godina i ne mi e platen nito edin 4as over time, nito tova 4e se raboti po praznici i weekendi.Nekompetentnostta e goliama osobeno v restorantite im. Podbora na kadri sa6to e na mnogo nisko nivo.Ne znam kak uspjha da se pokriat pri proverkite na Inspekciata po truda, no nikoi ne se osigurjva na parite, koito polu4ava.Edin den kato se pensionirame 6te iademe kiselo mljko i hljb, a sobstvenika 6e si kara kefa njkade po ostrovite, 6toto sme mu spestili ot osigurovki, a nas sa ni osigurjvali na minimalna. Vsi4ki drujno mai shte napuskame skoro...jalko.