Интраком България /img/frontend/nomap.png"

Интраком България

Положително: Нормално заплащане. Приятен офис. Либерално работно време. Възможност да научиш нещо ново (ако имаш желание). Спокойна обстановка (ако си над нещата).

Отрицателно: Лицемерие. Липса на колектив. Колеги с грешна самооценка. Липса на комуникация и екипна работа.

Напоследък има развитие в положителна посока и зачатие на нормални отношения между хората, благодарение на появилите се нови колеги, които не са обременени от интригите и личностните борби на старите служители, част от които напуснаха.

Дали ще ви хареса или не да работите в Интраком, зависи единствено от вашето светоусещане, правилна самооценка, социален опит и професионална експертиза.

Колкото по мазен си толкова по-добре за теб. Като цяло за компанията смисъл от стари кадри няма, дали знаеш, можеш и си видял няма значение, важното е да гребеш. 90% от колегите ти са нови, силни връзки няма. Повечето хора седят няколко месеца и палят на някъде. Компанията е посредствена в отношението си към служителите. Типичното американско 'как си' без реално да се интересуват как си. Ако сте на зор за работа става. Има много по-добри алтернативи на пазара.

Ако сте малоумник, мечтаещ да се издигне до завършен малоумник, това е точното място за вас. Няма да имате гаранция за успех в начинанието, но с управлението на фирмата и колегите ви без съмнение ще имате всички предпоставки за постигане на невиждан успех.

Както се вижда по мненията за фирмата до този момент можете да прецените дали някога ще ви се доработи в нея. Най-логично е да няма положително мнение за нея дори и от текущите "кадри" поне 3 години напред (ако все още съществува). Няма професионалисти, няма уважение, няма потенциал за развитие (освен ако не сте прочел първото изречение), за съжаление вече почти няма и хора (ако се доверите на най-дългото описание преди години - тогава наистина имаше свестни хора, но не и колектив) - мъже няма, мъжки ку_ви в изобилие.

Колеги има колектив няма. Всеки идва и си бачка нещо по неговите си неща и после си тръгва. Няма излизания с колеги, няма приятели. Обедна почивка 30 мин., няма други регламентирани почивки, ако излизате за по цигара го правите на собствена инициатива и ви гледат много странно.

Не се занимавайте с тази фирма! Има постоянно текучество на кадри. Служителите дори не могат да се нарекат екип и повечето само интригантстват, особено осите, които работят там! Всеки гледа да натопи и да се скара с другия. Много неспокойна среда за работа и може да се пробвате, ако имате нерви за късане.

Както е споменато по-долу типично гръцки манталитет- супер надменно отношение към хората,  както и че гърците знаят всичко те могат всичко и не дават дума да се каже че нещо не е както трябва. Работи се с гръцки компании. Заплатите не са актуализирани от няколко години и само се оплакват че няма пари, а всички пари отиват за гърция - уволниха или съкратиха доста хора и само се разпределят отговорности, работа и задължения без да се отразява на заплатата. Толерират се няколко човека а всички други които работят не по малко получават само в най-добрия случай усмивки а в най лошия скандали и обвинения. Любовницата на шефа е решила че тя е шефка на компанията и се държи с хората доста нагло и надменно все едно всички са й задължени. Питал/а съм няколко пъти в крайна сметка каква е нейната работа но никой не може да ми отговори но пък взима бонуси заплати докато на другите ги режат. Като цяло има готини хора, но остават все по малко, другите които са останали са тези дето не вършат никаква работа. Привилегии вече почти няма никакви  - орязаха всичко и здравни  и застраховки. Няма потенциал за развитие тъй-като позициите на мениджъри са заети от няколко човека и само посмъртно може да се променят. Има едно положително нещо а то е че заплатата винаги е идвала на време.

Общо взето доста заблудена компания с типичния "Гръцки" грозен манталитет. Страхотно текучество, липса на организираност и липса на свестни продукти които стават за продажба. Абе изобщо мисля че кандидатите за работа там трябва да имат железни нерви и да не стават за нищо друго, освен за работници на гръчолята...

Абсолютно подкрепям вече казаното! Няколко застаряващи лелки колят, бесят и избиват комплексите си над по-младите служители. А за шефа дето е в България по 1 ден в седмицата... Бог високо, цар далеко. Има готини колеги, но се броят на пръстите на едната ръка. Въпреки че заплащането е горе-долу ОК, не си струва заради тягостната атмосфера. Текучеството на младите наистина е огромно и това не е случайно.

Chesno kazano se uchudvam che drugi bivshi kolegi ne si dali kompetentnoto mnenie otnosno grackata kompania. Zaplashtaneto e gore dolu snosno+ bonusi vapreki che vaji shurebadjanashtinata kato navsiakade osobeno obshto kato gledame rabotnnata sreda na BG. Fakta che 2 dvoiki semeistva i edna dvoika nesemeini rabotiat tam moje da govori mnogo za tova. Kolegite sa dojivotno tam, obshto vzeto e zastariavashta kompania (tip mislene ot Jivkovo vreme)tekuchestvo na mladite specialisti e goliamo.