ДЗУ АД /img/frontend/nomap.png"

искам да попитам господин mobile защо не напише в кои цех работи аз съм в завода от 8 години е не е много но не помня да са ме глобявали парично поне аз не разбрах такова нещо смятам си заплатата според това какво изработено има за месеца и си ми излизат сметките не помня да е имало парични наказания и както е казал/а колегата или колежката по надолу може да не е китка за мирисане но на сегашно време кое ли е ами виж мои човек напускаи и си търси работа за повече пари и повече почивки и по малко работа и дерзаи тогава УСПЕХ

вижте навсякъде си има и плюсове и минуси на някой му харесва било в завода било в румъния но защо хора които хал хабер си нямат пишат глупости като не ви изнася напуснете и си намерете работа според това което смятате че заслужавате но на никои не му стиска да напусне защото никъде няма да си намерите работа с осигуровки болнични и платен годишен отпуск  завода не е китка за мирисане но е сигурно че като се разболеете ще ви се плати болничния ще си почивате по празниците и съботите и неделите и ще си ползвате отпуската ами в края на краищата никои не ви е вързал там напускаите и даите шанс на хора които наистина имат нужда от работа било то и за 250 300 лева

Аз предлагам на всички работници да си подадът молбите за напускане в един ден и да излезнат от завода , едва тогава които и да било от шефовете ще обърне внимание на всички работници до тогава , за директорите всички дето се оплаквате сте едни гултаци, некъдърници , и страхлива паплач която не може да си остоява правата , доблеста и себеоважението , като сте свикнали да ви тъпчат по не не се оплакваите ! Траите си че,  ставате за смях . И все пак отново ви казвам за да несте мокри пудели на каишки излезте всички от завода да ги видим тогава да ли нчма да преразгледат заплатките ! Поздрави ваш Ясен Маждраков

Извинявай КОЛЕЖКЕ ама не уточняваш колко под 250-260 лв вземаш щом твърдите че заплатите ви са малки и колко пъти си глобявана или наказвана.-"Питай шефовете не е отговор те не реват по форумите да дразнят поне" реално и 1000 лв заплата е малка за момента за каквато и да е работа ама типично по българси всеки дърпа чергата към него си."Аууу аз работя най много пък получавам най малко" то това го умеем най добре.Пък както се изразяваш "сульо-пульо"недей че са ти колеги.Явно по някакъв критерий ги избират щом не стават за работници поне отк да са....

Слушай MOBILE аз- също съм контрольор и познавам много колежки които станаха работнички заради заплатите.Контрольор поне за момента не се сдтава със ходатайства.Шефовете цял ден бягат след работниците да ги молят но никой не иска да става а защо не вземат от друг град питай пак тях .Всеки гледа където заплатата е по-голяма и няма отговорност.Ако вашите контрольори не вършат нищо и са некадърни това еваш проблем идоказва че сульо и пульо става контрольор а не със връзки.Крайно време еда погледне някой и към нашите заплати защото и без тези работници ще останат.Извинявайте това е мое мчнение.Всеки си бърше ръцете с контрольора.

:-) моите уважения 111 .работя в подобна сфера 15 години и до сега никой "ОТК"или по сегашно "контрольор по качество" не си е и помислил да става "работник в производството"или "оператор на еди кво си" или и със какъвто и термин да го наречем просто си е бачкер роб и айде да не ги изброявам контрольор по качеството предимно се назначава чрез "ходатайстване" сигурно и ти по този начин:)няма лошо в Бълхария оп извинете България:)си е така....иначе как ще обясниш че именно при вас КК се назначават предимно от Ст.Загора и нито един от за вас дълбоката провинция като Чирпан и Нова Загора и тнт.и колко по малко вземате като "робите"взимат по 250-260 лв а пък каквото и да стане пак работника бива наказван глобяван и прочие.За каква отговорност става въпрос:)Просто няма вашата фирма не има но отрицателна политика по въпроса.5 искараш пак 250-260 и 50 да изкараш пак толкова.И накрая някое незадоволено по някакъв начин отк:)те овика кат животно пусне си "съобщение за несъответствие"-нали така се казва и пак барабата крив.И накрая навирате мнимата си отговорност на хората в очите.А "добитъка"едва се прибира в къщи от умора....

Знае ли някой името на града,в който се настаняват обучаващите се в Румъния.А в кой град е завода?

Палатките бяха майтап, но в хотела има стаи където спат по 5 човека в стая за 2-ма. На работа в автобуса винаги има правостоящи а пътя е  1 час. Дадоха 260 евро не $ и повече пари не сме видяли, само обещават а насреща нищо. Храната ще видите снимки по на долу както и ситуация в автобуса. Това тука не е обучение а чиста работа на тъмно. Румънците от 2-рия ден почват да ти викат "По-бързо, по-бързо, НОРМА". Те приказват само румънски, други езици не се говорят и искат да ги разбираме. Почивни дни няма, почивката е когато се застъпват смените. Радваме се ако се пада само по една смяна на ден.
Снимки:

Mobile, грешиш. Определено контрольорите по качество носят доста голяма отговорност, а заплащането им е повече от смешно. През последните месеци се назначават хора които не са за тази работа, просто няма други кандидати.

на бас че има мн дето искат от работници да станат контрольори и нито един който да иска от контрольор да стане работник независимо от "разликата" в труда и неговото възнаграждение:)