ДЗУ АД /img/frontend/nomap.png"

Виж те какво!никой не  ги е карал насила да заминават за Румъния ,тези които са кандидатствали за работата /безработните /те са си решили да заминат ,а пък тези които са работили в ДЗУ никой не ги е принудил;чисто и просто се полакомиха за парите.Това е истината.Щом са сее хванали на хорота ще го играят.

защо пак набират хора за Румъния ,не запълниха ли бройката? Споделете последни впечатления ,за колко време е това заминаване ,защото зная ,че всичко което говорят шефовете е лъжа.

Прочетохте ли правилата на форума? Съгласихте ли се с тях? Тогава не питайте защо ви трият словоизлеянията, а ги прочетете пак и спазете поне 1-ва точка.

Скъпи текстописци когато истината излязла от устата на един обикновен работник тежи на горе стоящите всичко се трие мои мнения редовно с9е трият.Всичко е жоми да те лъжем.Така е в ктози завод.

защо се трият мнения от тук? вчера попитах работещите в дзу какво мислят за лицето калинчев и кликата около него но въпросът ми е изтрит. да не би този сайт да слугува на някой защото друга причина не виждам да се трият мнения.

Аз съм един от който се върна, и ще ви кажа не си струва да отивате всичко което се говори е пълна измама, нито се връщат еврата и никви неустойки. В Румъния е пълна мизерия студ и всички се изпоболяха там, моето мнение е не ходете там, който мисли че ще издържи да опита, но едва ли ;)!!!

Ама май удължават срока от 1 месец защо не ги връщат по на 2-3 седмици поне то поне не е кой знае колко далече .

Млагодаря "мрачен"това ме интересуваше:)

Занесоха им и картите, и еврото, и зимните якета. На първата група. Обадиха се колегите от Румъния и всичко е ОК. С новата група ще им занесат каквото им пратят близките от тук.  Конкретен ли съм ? Питай и ако знам ще пиша.

Аз отново ви приканвам , следкато сте толкова не-доволни и възмотени от управата на ДЗУ в лицето на които и да е шеф . ДА си подадете в личен състав от онези специални молби ,на които шефовете риагират с усмивка , но ако искате да не е с усмивка трябва абсолутно всички рабтници да се организирате и да го направите в един ден а ,не всеки ден по един човек така биха имали време да си набавят поредните ниско интелигентни кретени да им изработват заплатките, също така може да направите и друго предлагам да седите и да не работите  давивим каква ще е  реакцията им . Хора уважаваите себеси ако не уважавате други хора имаите дсотинство и доблест за да направите нещо доброо за самите себеси а колкото до шефовето когато всички сте обединени те няма как да мруднат освен да ви вдигнат заплатите просто се иска добра организация и да нямате поп Кръстю в глутницата  тогава всяко създание провъзгласило се за някакъв шеф в този завод ще замълчи.......