Либърти Фуд Сървисис https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бесарабия 79&markers=София,ул.Бесарабия 79

Либърти Фуд Сървисис

Колко беше хубава фирмата преди две три години, много зор, много работа но поне имаше разбиране от менаджери и ръководители. Сега няма никой, роднините са толкова омешани, че не се знае кой на кой е и защо го държът. Тук таме някой го изгонят и се разбере че всъшност си е отворил собствен стол съвсем случайно, друг си имал междувременно фирма за хранене.Имаше свесни хора които си тръгнаха и си пролича . Ние хората от кухнята бачкаме и се бориме но на олимп както обичат да казват от офиса, никой незнае за какво иде реч. Шефа идва от време на време и май се хваща за главата пък и последните попълнения около него се чува и се вижда че незнаят на къде да хванат. Незнам какво да кажа  но дано шефа чете тези форуми има неща за които трябва да се замисли.

Фирмата е под всякаква критика ве4е.Корупция,злоупотреби,неспазване на работното време,измами с извънредния труд при заплащането му и почивките,без фишове за заплата,безхаберие от страна на мениджърите относно проблемите на персонала,орязване на порциона и т.н.Трябва незабавна намеса от страна на Трудовата Инспекция в работническите столове-клонове на фирмата.

Много гръмко звучи предишното мнение но аз не мисля така. Аз съм бивш клиент на тази фирма и нещата са малко по различни. Преди 1-2 години имаха служител едно момче което говореше с всеки клиент и помагаше за всичко. Случвало ми се е да има проблем и да получа адекватна реакция от него, много разбран човек. Не знам какво стана с него, разбрах от други места че и там е работил с клиентите по този начин. След него дойде друг менаджер, който не знаеше къде се намира и не след дълго сменихме фирмата за хранене и както се разбра и други клиенти са направили същото. Виждам че идват на срещи някакви нови хора от вашата фирма но има какво още да поработите. Извинете ме ако съм обидила някой.

Незнам откъде си получил тази грешна информация, но за момента фирмата остава да е най-голямата кетъринг фирма в страната. Зависи каква работа си търсиш, но определено си струва...

Някой може ли да даде по точно мнение за фирмата? Разбрах че нещата там не вървели на добре, много злоупотреби и лошо заплащане на обикновения персонал. Вярно ли е че фирмата губи повечето си обекти. Въобще заслужава ли си да се почне там.

Не съм съгласен, че компанията работи без мениджмънт, ако беше така, нямаше да има такова позитивно развитие. До черпаците тук, да ходят да бачкат по 80 часа седмично за същите пари. Да не говорим, че 80% от напусналите след месец-два отново се връщат, защото условията на работа и работното време са перфектни. Проблем са само некадърните готвачи, които се налага от време на време да бъдат изпратени да си ходят, защото не се справят с това да готвят, иначе иват големи претенции...

Случайно разглеждам този работодател, но искам да кажа, че живея срещу кухнята на въпросната фирма и ежедневната воня е непоносима. Всеки може да се обеди и сам. Не знам какво готвят и за кого но аз лично не бих опитал.

Kolektiv tam niama, mnogo e vazno da si chovek na glavnia gotvach ili negov rodnina(tan gi ima mnogo)i zivota stava razlichen. Menagement takova nesto mai tam niama ili pone ne sum zabeliazala.
V obst linii vsichko e mnogo.

Категорично не си заслужава да си губиш времето.
Никаква организация и лошо отношение към персонала, много обещания но накрая нищо.Ниско заплащане

Предишният въпрос беше зададен от мен - по невнимание съм избрал "Бивш служител" - а не съм. По-скоро любопитен.