Личен профил Смяна на парола Имейл известявания

Успешно се абонирахте.

За да управлявате известията си, изберете "Личен профил" и после меню "Имейл известявания"

Либърти Фуд Сървисис https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бесарабия 79&markers=София,ул.Бесарабия 79

Либърти Фуд Сървисис

Напишете мнение
5 2 0
2 точки от 32 мнения
Подробна информация за фирмата
Виж подробна оценка
Редакция

Показани резултати 1-10 от общо 32


бивш служител

0 точки

виж подробна оценка
Заплащане
0
Уважение
0
Привилегии
0
Фирмена сигурност
0
Натоварване
0
Потенциал
0
Местоположение
0
Колеги
0
Работна среда
0

И аз съм работила в главната кухня на тази фирма.Почнах за едно,а после си оказва че имаш и други задължения,ама за същите пари.Не ми плащаха за извънредни дни ичасове.
Готвеше се за балници и храната беше под всякаква критика-с фалшиво сирене и някаква кайма като пастет за болните хора.И нас ни хранеха с такава храна като за прасета.Много се крадеше,всички готвачи си тръгваха с кофи след работа,пълни с бутчета,кашкавали,а нас ни проверяваха багажите като престъпници.Белгиеца е некакъв психопат,който съм виждала да крещи като ненормален,като към роби и слуги и всички трябваше му лижат задника,да не го ядосат нещо.Пйлен психически тормоз е гавра,а условията на работа беше под всякаква критика.Това са измамници и мошеници,които си представят за едно,авсъщност са други.Казахами че са арестували сестрата на собственичката за 2 милярда долара измами в англия.Явно наистина Крушата не пада по-долече от Дървото.Има Бог и той ще ги накаже за сички злини,които са направили рано или късно има вазмездие.


бивш служител

-41 точки

виж подробна оценка
Заплащане
-5
Уважение
-5
Привилегии
-5
Фирмена сигурност
-5
Натоварване
-5
Потенциал
-5
Местоположение
-1
Колеги
-5
Работна среда
-5

Преди доста години им бях служител за скромните 2 или 3 месеца, не помня точно.
Либърти Фууд Сървисис по онова време имаше хлебно/ сладкарски цех. В него работих точно един месец. Там беше спокойно и всичко ми допадаше. След това слязох в АДА.
Започнах със едни пици на долния етаж, в главната кухня. Никой, подчертавам, никой не ми даде никакъв шанс да осъзная какво се случва. Накрая се самопоканих в зеленчукарския им отдел - най - тежкия отдел в цялата фирма. Там прекарах няколко месеца работейки на машини за белене и рязане на зеленчуци като картофи, лук и други неща.
Веднъж си порязах пръста и си разместих кост в средния ми пръст на лявата ръка. Това наложи фиксация с шина за пръста ми и болничен. Не упоменах, че е трудова злополука и това отчитам като грешка. Не ми изплатиха болничния, под предлог, че съм нямал 6 месеца трудов стаж. Аз имах, но бях загубил първата си трудова книжка.
Ставах в 4 и половина сутрин и отивах на работа - бях там в 6 сутринта. Зор до 3 на обяд. Имахме безплатен обяд, който беше върната от обектите храна.
Отвратително отношение демонстрираха към мен, не веднъж и два пъти ме наричаха пед***с и други обидни епитети. Бях единствения мъж в целия отдел и на мен се падаха най- много мъкнене и проблеми.
Заместник началничката ми беше изключително нагла и злобна жена, която постоянно ме закачаше за глупости.

Заплатата ми беше 250 лева. Никакви болнични, никаква милост от страна на готвачите. Мачкат те и не им пука грам. Такъв психически тормоз понесох за 2-3 месеца, че не издържах и напуснах.

Полезен съвет - не отивайте да работите там. Ще ви направят на чучело. Не се шегувам.


-27 точки

виж подробна оценка
Заплащане
-1
Уважение
-2
Привилегии
-1
Фирмена сигурност
-3
Натоварване
-4
Потенциал
-3
Местоположение
-3
Колеги
-5
Работна среда
-5

Firma uj mnogo dobra i razvivashta se, a to kakvo? Stud na rabota i mizeriq, krajbi i intrigi. Rabotish s shapki i rukavici! otnoshenieto e s krqsuci i vikove. zaplashtaneto e minimalno, ta to min.zaplata e 510 lv., zaplatite se bavqt, Trz samo kreshti i vika na koito svari, uvolnqvat ot dnes za utre pod pretekst che nqma rabota a v jobsa imat 150 obqvi za rabota!!!


настоящ служител

30 точки

виж подробна оценка
Заплащане
3
Уважение
3
Привилегии
2
Фирмена сигурност
4
Натоварване
3
Потенциал
4
Местоположение
5
Колеги
3
Работна среда
3

Работя във фирмата повече от 15години, както и още 50 души от самото начало. Най голямата фирма за кетъринг в България.Изключително коректен и разбиращ в детайли дейността работодател. Държи изключително на хигиената, качеството на продуктите и стандартите. Не прави никакъв компромис с кчаеството.Заплата се получава веднага след приключване на месеца съгласно постигнатите резулатати, всичко е съобразено с КТ. Допъллнителни възнаграждения се получават при кетъринг събития. Атмосферата е добронамерена и позитивна, мениджърите и готвачите са изключителни професионалисти имат много богат опит в кетъринга в Европейски компании. ТРЗ -то е изключителен професионалист с голям опит, които защитава интересите на работодателя и работниците и намира баланс в отношенията.
Ако започнете работа в тази фирма и спазвате стандартите и ще бъдете доволни.


бивш служител

0 точки

виж подробна оценка
Заплащане
0
Уважение
0
Привилегии
0
Фирмена сигурност
0
Натоварване
0
Потенциал
0
Местоположение
0
Колеги
0
Работна среда
0

Много кофти фирма е това с никакъв шанс за развитие. Там работят само хора, който някой ги е уредил. Кой на кого е брат,сестра,мъж,жена,майка или баджанак и т.н. Те са като мафия вътре във фирмата и няма шанс да си кажеш мнението. Всичко ти се заповядва,ако не си съгласен те гонят. Плащат малко и осигуряват само на минималната заплата. Всичко останало го дават на ръка. Нито кредит можеш да изтеглиш,нито нищо. Отпуски и болнични плащат на минималната заплата,демек не излизай в отпуска или не се разболявай,защото ще ти отрежат от парите.ТРЗ-то е една луда бабичка, която мота всички само и само да не издаде документи ака ти трябват. Отвратителна жена- само вика и крещи по всички,а не си изпйлнява задължинията, когато трябва да издаде някакво удостоверение, което ти трябва.
Като цяло тази фирма отвсякъде ги гонят и не искат да ги хранят,защото се готви само с боклуци най-евтини. Уж е белгиец шефа, а то да го питам в Белгия ако работеше така както тук,дали няма да е в затвора за дълго време. В кухнята зимата е студено и се пести от отопление, а лятото страшна жега. Некакви некомпетентни пикльовци са мениджери абе пълен абсурд. На никой не препоръчвам да почва в това гнездо на оси


клиент

0 точки

виж подробна оценка
Заплащане
0
Уважение
0
Привилегии
0
Фирмена сигурност
0
Натоварване
0
Потенциал
0
Местоположение
0
Колеги
0
Работна среда
0

Аз съм от Пловдив фирма КЦМ ползваме вашите услуги в стола за хранене. Откакто взехте стола храната е под всякаква критика макар че за храна не бива да се говори така.Нито качество нито количество а цените като в Шератон.Управителката се оправдава с вас в София за малкия грамаж и високите цени.Моля Ви вземете се сериозно или престой бойкот.


кандидат за работа

0 точки

виж подробна оценка
Заплащане
0
Уважение
0
Привилегии
0
Фирмена сигурност
0
Натоварване
0
Потенциал
0
Местоположение
0
Колеги
0
Работна среда
0

От скоро въпросната фирма търси персонал и в Пловдив.Някой да каже нещо за въпроната фирма?При толкова голяма безработица да не могат да намерят готвачи май има нещо гнило тук


настоящ служител

45 точки

виж подробна оценка
Заплащане
5
Уважение
5
Привилегии
5
Фирмена сигурност
5
Натоварване
5
Потенциал
5
Местоположение
5
Колеги
5
Работна среда
5

Супер е фирмата. Много готин екип, много се радвам, че работя там!!!


клиент

0 точки

виж подробна оценка
Заплащане
0
Уважение
0
Привилегии
0
Фирмена сигурност
0
Натоварване
0
Потенциал
0
Местоположение
0
Колеги
0
Работна среда
0

Днес 16.07 2015 г. си закупих пържени кюфтета от Т-Маркет в Овча купел-2 ,и след първата хапка повече не продължих .В тези така наречени ,,Кюфтета" имаше всякакви други гадости ,но не и месо.Това беше най-гадното нещо което съм опитвал през живота си и този боклук беше произведен от тази скапана фирма либърти кур сървиз- еоод и ако ми се беше яавил от някаде собственника на тази кочина ,щях да му ги завра една част в устата адругата отзад в шоколадовата му фабрика.ЕЙ СКАПАНЯК ШИБАН ,СПРИ ДА МАМИШ ХОРАТА С ТЕЯ ЛАЙНА ДЕТО ГИ ПРАВИШ ,ЗАЩОТО АЗ СЪМ ТИ ДАЛ ЛЕВОВЕ А ТИ НА МЕН ЛАЙНА И АКО МИ ПАДНЕШ ЩЕ ТЕ НАКАРАМ ЦЯЛ ДЕН ДА ГИ ЯДЕШ ОТРЕПКО МРЪСНА....НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТАЗИ ИЗМИСЛЕНА ФИРМА,ЧЕ КАТО ЧЕТА ОТЗИВИТЕ И НА РАБОТНИЦИТЕ МУ ,ТОЯ ПЛАЧЕ ЗА ПРОКУРАТУРАТА И ЗА У ПАНДЕЛАТА ТАМ ДА ГО ШИБАТ ДО ЖИВОТ...


настоящ служител

27 точки

виж подробна оценка
Заплащане
3
Уважение
3
Привилегии
3
Фирмена сигурност
3
Натоварване
3
Потенциал
3
Местоположение
3
Колеги
3
Работна среда
3

Хубава, сертифицирана фирма, добър бизнес, голям капацитет, свестен собственик новатор, находчив и дисциплиниран човек, който за жалост се е предоверил на 3-4 сервитьори да не кажа "келнери" и още не може да прогледне и да проумее как го лъжат безочливо и безмилостно, и без свян си получават заплатите, да не говорим колко съвестни и кадърни хора уволниха заради тези некадърници! Да, за жалост това е, като кравата, която давала много мляко, но на края на доенето ритвала кофата и изсипвала млякото!

Фирми по азбучен ред:
Използваме бисквитки, за да броим посещенията в уеб сайта. В тях не съхраняваме никаква лична информация. АЗ РАЗБРАХ Какво са бисквитки?