МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО /img/frontend/nomap.png"

МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО

Здравейте! Коментирам като клиент, защото, ако е такова отношението и към персонала, значи трябва да избягвате всякакви взаимоотношения с фирмата. След покупка на стоки на стойност над 3500 лв., направена на 29 септември, и най- най- най-краен срок за доставка обещан от служител на 6 декември, към днешна дата(27.12) мебелите все още не са доставени - неустойките са жълти стотинки, които с много трудности, само лично и единствено при следваща покупка можеш да получиш. Отношение - връзка с оператор - нагло, безочливо и грубо. Отношение - предупреждение и обяснение за забавянето - липсва. Малкият шрифт в договора им вързва гащите( " Разваляне на договора, ако забавянето е повече от 70 дни!!!") Много съм разочарована, никога не бих ги избрала отново, и със сигурност ще се постарая за направата на лоша реклама пред близки и познати. Мисля че това е достатъчно. :)
Хубав и успешен ден!

Здравейте, някой може ли да ми каже повече за длъжността Касиер, като заплащане и график? Благодаря за мненията предварително!

Към днешна дата положението в централен склад София, е следното: условия на труд - нулеви(нито има съблекалня, нито стая за почивка, а за капак, по масата направена от палета, лазят мишки и ти правят компания, докато обядваш!), колектив - нулев: всеки гледа да прецака другия и не го интересува абсолютно нищо - фразата боли ме к.ра и дреме ми к.ра се използва между 300 и 400 пъти дневно! Организация - нулева: работил съм на много места, такъв хаус не съм виждал! То от своя страна води до една самоубийствена хамалогия от сорта на 20 -30 тона прехвърляне на ден! Не на последно място всеки месец се плащат глоби за липси и повредена стока от порядъка на 80 - 100 лева! И за капак, складът се намира на такова място, че е абсурдно да се ходи без кола! Някои колеги си седят там с години, на мен определено не ми допадна!

Фирмата е много богата .Постоянно администрацията мисли глупости как да се ебава с персонала . Толкова многобройна администрация няма никъде .Вие си вършете работата ние нашата.С глоби от 200 лева измислени от Господин Евгени ... Само се излагате Господин Евгени .... е вреден за този магазин !!!!Аз си харесвам работата не ми променяйте мнението !!!!!

ujas

Ако имате страх от високо , не отивайте да работите в главния склад на Сливница , там ще ви повдигат с ратраци на клетка , достига до пето ниво , тоест 5 ти етаж , и винаги има празно място от около метър от вас и стилажа , може спокойно да се разбиете долу на цимента с една грешна крачка. Мисля ,че сте наясно ,че по правилник , нямат никакво право да вдигат хора , тези машини са за да свалят клетки от стилажа ,а работниците на земята да си вядат необходимата стока. Десетки шефове се разхождат там , нямайки никаква работа , само за да ви следят като по - комунистическо . Много неприятни спомени имам от там , затова помислете внимателно , преди да отидете в тази лудница.

Варненското AIKO - като бургаското. Докато фирмата не се напълни с плазмодии, интриганти и готови на всичко, за да са част от лапаницата индивиди, които биха предали и собствените си роднини, нещата няма да се успокоят.

Не правете грешката която направих аз , стойте далеч от това недоразумение - Аико

На Сливница в склада , половината работници не можеха да говорят български , лъжат за заплащането най- нагло .

Какво се случва с Варна? Тепърва отворя и заваляха обяви за работа. Мирише на голямо текучество и постоянно търсене на нови кандидати. Защо се случва така и в другите градове ли е така?Бургас например?

Моля, дайте информация за звено монтажници ако има такива които са работили или имат информация.Ще ви бъда благодарен.