МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО /img/frontend/nomap.png"

МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО

Айко/Мьомакс складове Варна - , ИНТРИГАНТИ, ПОДМАЗВАЧИ, АЛКОХОЛИЦИ И НАРКОМАНИ! ДРЕБНИ ДУШИЦИ И ПСЕВДО МЪЖЕ. Тежки условия на труд спрямо заплащането. Не си хабете времето и нервите да работите там!

Позволявам си да изкажа мнение защото ми е омръзнало да ни управляват слабоинтелигентни, незнаещи и алчни негодници,
чието единствено ``достойнство``е че са готови на всичко, за да обслужат шефа и да си ``заслужат`` вонящите пари.
Пиша, за да знаят бъдещите кандидати за работа какви хора ще ги управляват, хора които в нормална фирма и нормална държава
ще чистят паркинга и ще поливат тревата. Тук``мозъкът``Е.Начев и неговата духовита асистентка оформили мил тандем се
изявяват като надзиратели по всички магазини тормозейки хората. И това е наистина единственото нещо, което могат.
Симулирайки работа само харчат фирмени пари за командировъчни, коли и самолети, хотели и ресторанти, пари изработени с много труд,
без почевка в Събота и Неделя,без Коледа и без Великден.
Тези хора недопринасят с нищо за фирмата. Напротив, с ниската си компетенция и липса на морал сриват нивото и тровят атмосферата.
Пиша, за да знаят бъдещите кандидати за работа как се отнасят със служители работили усърдно за просперитета на компанията и за
награда вместо уважение и поощрение ги унижават, уволняват и съкращават. Решенията взимат лицемерни хора без морал и достойнство
поставени на неподходящи за скромните им възможности позиции незнайно защо.
Ако Е.Начев е еталона и визията за мениджър - честито. Това е истинския австрийски мениджър.
А дали в Lutz са наясно с неговата гениалност ?
Имаме ново височайшe посещение.
Пазете си психичното здраве.

Лъжливи долни бедни душици. Гавра ще си правите с хората ама никой няма да ви работи и да ви се върже. Само съд за вас.

Като цяло магазина е красив с качествени стоки но до там бях в отдел текстил и мога да споделя че е пълна експлоатация на труд и не оценен обещания за висока заплата и до там взимах минимална заплата без грам процент самия процент се е разпределен за старите колежки а на новия работник Геврек два месеца и приключих

Вчера бях в магазина Бурхас за пръв път от доста време и видях отново най-безполезни те същества в тази фирма Ангел и Горанка. Докато има хрантутници като тях които да оправят само клюките и да лежат по диваните положението ще е все същото смешно.

Вярно е това и мен ме прецакаха няколко месеца им работих минимална заплата уж процент имах обещания нищо не се лъжете в Аико Бургас

Не започвайте работа в Аико Бургас пълна пародия много бач малко манго едно обещават друго дават не се лъжете какво ви обещават

Щом Бабата е още в Аико, значи всички са на хорото.

Едни Долнопробни Мушенгари предлагащи макетни мебели и пласмасов декор. Истинска трагедия относно изкуство,естенита. Цените максимални качество им като от зрънчо не се знае знаели се, но в крайна сметка получаваш Боклук на сносна цена. Горкичкия им персонал изчервени стискащи уснички кат дупита не знай ко да напрай освен да се противопоставят на желанието на едни от малкото си клиенти, не можело щото всички до един са Хомосексуалисти в тоя супер маркет с бонус за ресторанта им, Да Фалирате Кучета мръсни По бърже ако може, Да со сгъвате китайско индииския катун и да изчезвате от България,Никога повече не стъпвам там или бих искал да чуя за тях Зайко

Изключително некоректен "бъдещ" работодател - за мен поне.
Обадиха ми се за интервю за позиция "Администратор на сайт". Секретарката или там както се води беше крайно настоятелна, че трябва да отида на интервю след няколко часа. След доста въпроси, ама как така, ама защо, е не може ли - насрочихме интервюза 8.30 сутринта на следващия ден.
И часа и мястото ги определи въпросната някаква си секретарка. Аз само се съгласих, не че имах избор, и 2 пъти потвърдих че ще бъда там.
На следващия ден бях на паркинга на магазина в 7.50. В 8.05 реших да звънна, за да кажа че съм на линия, по-рано и евентуално да вляза някъде да изчакам. Никой не вдигна телефона. Втори опит в 8.15 - няма отговор. Трети опит - 8.25 - 5 минути преди интервюто за да мога да стигна някъде си отзад, да излязат да ме посрещнат и да започнем интервюто на време - НЯМА ОТГОВОР. ЧЕТВЪРТИ ОПИТ в 8.30 - отново неуспешен.
Запалих си колата и си тръгнах. 15 мин след като пътувах обратно, в сутрешното задръстване ми звънна телефона. Незнам дали тази секретарка сероизно се надяваше че щи и вдигна телефона докато шофирам или недай си боже ще съм още отпред и ще чакам 15 мин за интервю.
Не само, че няма да чакам "бъдещ" работодател 15 мин след часа за интервю ами не бих започнал работа при такъв дори и да ми обещае двойно.
Как може някой който едно интервю не може да организира, да се очаква да е сериозен за каквото и да е - аз не бих очаквал нито добро отношение нито ще съм сигурен че ще ми плати.
Това е поредната работа провалена заради:
- некомпетентен и незаинтересован посредник
- неорганизиран човек
- поредния работник без грам бизнес етикет или поне минималн етика, на когото не му пука нито за името на фирмата нито за който и да е
- или кой знае какво
Но това е проблем на този който му плаща. Щом го устройват такива работници - воала.