МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО /img/frontend/nomap.png"

МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО

Кандидатстваш за едно, а ти казват, че ще си на друга длъжност!

Не си правете труда да кандидатствате за работа ако сте с ниво на интелигентност над средното или смятате да се развивате професионално в среда от професионалисти каквито компания от този мащаб се очаква да има.

Мениджмънта на компанията от най-високо ниво се състои от роднини и познати без опит, което в такава корпорация с високи цели и имидж води до професионална неадекватност и борба от тяхна страна да си запазят работните места и добри заплати, без значение какво коства това на прогреса на компанията.

За съжаление това поведение се толерира от край време и единствено страдаме ние обикновенните служители и компанията.

Доста качествени хора си заминаха и все повече стават познатите и роднините - сами си правете изводите.

Той един управител.Марин се е отървал от него, взел го е Мариан.
Е сега ще разберат какво се казва професионална некъдърност.
Персонала сигурно е разбрал колко е велик и знае всичко.
Направо уцелиха в десятката.
Ако Румяна беше страхлива и некомпетентна то той е

Айде те пак сменили управителя в Бургас.А да видим какво ще излезе от него.Остана ония многознайко от склада да сменят. И са чисто нов екип.

Като цяло имат големи изисквания, стандарт и т.н.,донякъде им се получават нещата, но заплащането за цялата работа не е на ниво, работното време също е дългосвирещо..

Пази боже!

Искам пак да попитам , толкова години не разбрах функцията на Гн-Евгени Начев . Какво точно прави този човек освен да си показва новите гащи в магазина ?

Най-точните колеги! Къде другаде ще видите супервайзор да разтоварва камиони? Няма нужда от работници, тя стоката сама се завежда по местата. Сама се качва и до апартамента на клиента.

Айко/Мьомакс складове Варна - , ИНТРИГАНТИ, ПОДМАЗВАЧИ, АЛКОХОЛИЦИ И НАРКОМАНИ! ДРЕБНИ ДУШИЦИ И ПСЕВДО МЪЖЕ. Тежки условия на труд спрямо заплащането. Не си хабете времето и нервите да работите там!

Позволявам си да изкажа мнение защото ми е омръзнало да ни управляват слабоинтелигентни, незнаещи и алчни негодници,
чието единствено ``достойнство``е че са готови на всичко, за да обслужат шефа и да си ``заслужат`` вонящите пари.
Пиша, за да знаят бъдещите кандидати за работа какви хора ще ги управляват, хора които в нормална фирма и нормална държава
ще чистят паркинга и ще поливат тревата. Тук``мозъкът``Е.Начев и неговата духовита асистентка оформили мил тандем се
изявяват като надзиратели по всички магазини тормозейки хората. И това е наистина единственото нещо, което могат.
Симулирайки работа само харчат фирмени пари за командировъчни, коли и самолети, хотели и ресторанти, пари изработени с много труд,
без почевка в Събота и Неделя,без Коледа и без Великден.
Тези хора недопринасят с нищо за фирмата. Напротив, с ниската си компетенция и липса на морал сриват нивото и тровят атмосферата.
Пиша, за да знаят бъдещите кандидати за работа как се отнасят със служители работили усърдно за просперитета на компанията и за
награда вместо уважение и поощрение ги унижават, уволняват и съкращават. Решенията взимат лицемерни хора без морал и достойнство
поставени на неподходящи за скромните им възможности позиции незнайно защо.
Ако Е.Начев е еталона и визията за мениджър - честито. Това е истинския австрийски мениджър.
А дали в Lutz са наясно с неговата гениалност ?
Имаме ново височайшe посещение.
Пазете си психичното здраве.