МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО /img/frontend/nomap.png"

МЕБЕЛНИ САЛОНИ АИКО

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Молим гж Мария Желева да се запре малко,върви към съдбата последвала бившата продуктова на килимите .Знаем че трябва да се оправдава заплатата но си задайте въпроса що е то квадратура възможност да се поеме тази стока и така .По добре се съобразете с това зада не ви прегази товарния влак.. Същото се отнася и за г-н В.Василев

Анонимен, за съжаление сте много прав/а.

Аико никога не сме имали специалисти ЧР, а за експерти и мениджъри няма какво да говорим. Госпожата Фани Евтимова е един от най-злобните, без липса на грам професионализъм и най-двуличните и фалшиви хора които съм срещала, а аз съм срещала доста в проф. си опит в България и чужбина.

Ако се позаинтересувате малко повече ще разберете че това не е само в ЧР, а също толкова непрофесионално и в ИТ отдела (ако може въобще да се нарече такъв), което от своя страна възпрепятства създаването на ефективна професионална работна среда и развитие за останалите отдели.

Доста ценни хора изгониха защото са по-добри от тях и им възпрепятстват спането на работа и рахата.

Обърнете внимание на придобивките, посочени в обявите на Айко:
Напълно законни трудови отношения - че това е тяхно законово задължение, явно от Айко го считат за привилегия?!
20 дневен платен годишен отпуск - това също работодателят е длъжен да предостави като минимум, за Айко обаче е екстра, предоставена на работника?!
Изплащане на месечно възнаграждение по банков път в точния ден и час - това също са длъжни да спазват по закон, обаче явно за Айко е голямо благоволение да изплатят заплатата навреме?!
Ако HR мениджъра на фирма с големи претенции, каквато е Айко, счита подобни неща за придобивки и няма срам да го признае, това значи само едно - че Човешки ресурси са тотално неадекватни към пазара на труда в днешно време, а HR мениджъра е за смяна.

Благодарим на Евгени Начев за новите таргети.Един въпрос към него,как се правят 175.000 лева в провинцията?
Защо се излагате колко още нагоре?
С това държане скоро ще си търсите Узбекистанци и за търговска зала... Много скоро...

Никога не съм виждал Евгени Начев да стой повече от няколко секунди в палатката , ако въобще се появи ...градусите са почти през цялото лято над 40, 45 градуса което е недопустимо и Айко подлежи на солени глоби ... Ще сезираме инспекцията по труда ... Това не е човешко просто ... И на изродите управляващи тази фирма въобще не им пука...

Днес,28 август е все същата трагедия
Пълен хаус с доставките към магазина
никакво планиране.Призоваваме Е.Начев да изкара два последователни дни на палатката пред магазина.Юли месец беше измерено вътре 54 градуса :))) никакви отвори за вентилация клиента влиза до средата и бърза да излезе август по се търпи ......

Айде идете на работа в Аико-Божурище

Да видим как ще отидете?

Търговска зала ,склад Фазо всичко е пълно до тавана с килими и лампи !Авсолютно никакво планиране от госпожата отговаряща за килимите както и гн Начев .Всико се пълни до пръсване това затруднява и работният процес .. За другите сектори работата е същата до тавана ..Няма да коментираме за безкрайните грешки от ЦС/РС.Няма камион до сега чиято стока с Фазо да е пристигнала наред все нещо липсва или идва след две седмици ако дойде де :)))Ние знаем че всичко е с цел икономия но винаги може по добре да го измислите .......

Всичко, които ви говори HR е пълна лъжа! Не им вярвайте. Бонусните системи никога не можете да ги хванете! Уж ги изкараш и после ти ги удържат по тяхно си усмотрение.