Юниглас /img/frontend/nomap.png"

бях куриер в фирмата и сьм доволна от работата и колигите.пак бих работила ако ме вземат отново

Наскоро станах клиент на оптиката ви в Пловдив до халите, много съм доволна от обслужването и от продуктите които предлагате.

Правех собствено проучване на цени, асортимент, обслужване в няколко оптики в град Плевен. Защото като клиент бях изпатил от дреболии - или след смяна на стъклата ще ме боли глава /защото центрирането им не било наред/, или рамките няма да са с подходящата форма и ще са ми неудобни, или просто ме отпращаха набързо, защото ...съм питал подробности, за които ...нямали сведения.
ТАКА ПОПАДНАХ НА ОПТИКА ЮНИГЛАС - ПЛЕВЕН. Вежливо обсъдихме проблема, набелязахме няколко варианта на решение и с помощта на усмихнатите Ви момичета най-после намерих очила "да са ми таман". Професионализъм, компетентност и вежливост - това ме спечели за Ваш постоянен клиент. Горещо Ви препоръчвам на мои приятели. Защото момичетата Ви знаят най-важното - по проблема да те посрещнат, с решението му да те изпратят. При това - с усмивка на удовлетворение! За двете страни. Печелят и бизнеса, и хората. Благодаря!!!

доволна сам че работя във фирма Юниглас...работи се спокойно без напрежение.Отношението на ръководството на фирмата е прекрасно..заплащането е според положения труд.Стоката която се предлага от фирмата,е от високо качество..за всеки клиент,има подходяши продукти...

Всички работят под напрежение, тромава организация и хаотични управленски решения. На пръв поглед заплатата е не лоша, но съпоставена с положения труд и усилия- незадоволителна.

Заплащането е добро.Уважението зависи от това на кого си човек.Привилегиите са също според това на кого се подмазваш.Фирмата е стабилна на пазара.Работната среда е поносима ,но потенциала за развитие е изключително субективен.

Говоря като клиент, неведнъж ползвал услугите на фирмата. Момичетата, които работят там постоянно изглеждат под ужасно напрежение, все бързат за нещо, все спешно, наистина им съчувствам и аз имах подобна работа. На ужасно малко пространство ми се струва, че се разполагат много хора - сигурно е клаустрофобично малко. Това за работната среда. Момичетата, въпреки натоварването си, се усмихват, много са симпатични и са ми помагали в избора, винаги когато са имали възможност, а предполагам, че не им влиза в задълженията. (Имаше една особено голяма сладурана с тъмна коса)
Местоположението им е ок - в центъра на Варна, може би е проблемно, за някои, живеещи по крайните квартали.
Не зная как са по въпросите със заплащането и фирмената сигурност, но не изглеждаха съвсем щастливи.
Преди няколкко месеца видях обява, че си търсят човек, но все пак не се отзовах - може би от другата страна на барикадата видях нещата по по-различен начин

Работих във фирма Юниглас,но в София.Не съм доволна от представителката за град София,много е мазна докато не й съобщиш за това,че искаш да ти внасят осигуровки и да получаваш поне минималната заплата.Редовно правят грешкш при получаването на заявките тъй като се говори много,а стъклата са от различни фирми с близки качества.Печелят много има възможност да платят,но собственика от Варна не се съгласява.Трябва само със натиск да бъде притиснат или направо да подадете иск срещу него,тогава Таня се задейства и работата става.

Заплащането е над средното за страната, но не и за бранша.Шефа е от хората,които те гледат в очите и те лъжат.Потенциал за развитие няма,защото в управлението са само роднини.Колегите обаче са супер.

Варненска фирма ползва труда на млади момичета да разнасят оптически лещи в търговската мрежа като ги осигурява на по-малко от минимума. Когато се опънат на шефа той се скрива в миша дупка защото знае,че е гузен и може да си изпати както и трябва. Работното място е улицата.