Българска армия / БА /img/frontend/nomap.png"

Българска армия / БА

в русе

Ще послужиш,ако влезеш,после пак ще си говорим ако искаш,само незнам къде ще служиш

amm vsi4ki mi vikat kade 6te hodi6 v armiqta da te gramnat i takiva gluposti vqrno ima risk no 1vo jivotat bez risk ne e jivot 2ro tezi koito se darpat ot misii zna4i sa strahlivci i koito vikat 4e 6e badat gramnati tam ne hodqt takiva hora s misalta 4e 6te badat gramnati armiqta spored mene ne e za mamini sin4eta SPORED MEN PO HUBAVO OT ARMIQTA NQMA !!!

Работата е много хубава но заплащането не е добро.

подкрепям те EKS

нямам търпение да зажърша след 2 години и да вляза във БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ

mnogo vojdove malko indianci tova e kartinkata v nashata mila rodna armiq, v koqto ostanaha samo vrazkarite i demotivirani hora. elate v koeto i da e podelenie na suhopatni voiski i shte razberete za kakvo ide rech. kakvo izrastvane v karierata, kakvi apartamenti kakvi bezplatni pochivki- prah v ochite na slepite, a za proslovutiq ketaring da ne govorim- dajbite v detskite qsli sa po golqmi. no nai naboleliq problem spored men e otnoshenieto na komandirite kam kadrovite voinici Gospoda komandiri ne razbrahte li che ot 01.01.2008 godina nabornata voenna slujba ne sashtestvuva nqma q primirete se s tova. I 1000 lv da stanat zaplatite na rednicite pak nqma da ima dostatachno kandidati visoko motivirani da slujat kakto trqbva dokato gospodata s chervenite knijki ne si tragnat ot armiqta, te vse oshte slujat vav balgarska narodna armiq, a otnosno razvitieto na kadrovite voinici - karaul prez den i chistene na raioni, no moje bi shte imame dobra podgotovka za firma ozelenqvane-sofiq zashtoto sme profesionalni gradinari

ami da moje stiga da te puska komandirati i da ima6 nqkoi poznat nali se se6ta6

Имам едно въпросче,някой може ли да ми каже дали мога да се преместя от сухопътни във ВМС?

Уважаеми офицери призовавам Ви да си останете истински офицери а тези които са отишли в Армията само да служат да напуснат по-добре. От моя 10-годишен опит се нагаледах на всичко и Ви подреждам проблемите по-надолу:
1. Невероятно слаба дисциплина на кадровите войници.
2. Слаба дисциплина при сержантския състав
3. Уникално слаба иницативност от офицерите на някой основни ръководни места.
4. Слабо министерство
5. Грешно атистиране на ЛС
6. Недомисляне при разпраделянето на малките финансови средства за поделенията
7. Назначавене на мамини дъщерички и синчета.
......и други по-маловажни
Аз бях възпитан във военно училище на ГУСВ и ми казваха че в другите ВУ дисициплината е много по-силна. Уви след влизането ми в БА се оказа че офицерите от В.Търново не знаят какво е да всяваш респект и уважение сред подчинените си и да ги убедят в на-трудното според мен:" ДА ГИ НАКАРАШ ДА ТРЪГНАТ СЛЕД ТЕБ !" Това го видях само в офицери които ги броя на пръстите си на едната ръка. Стига с тая бумащина слезнете при ЛС и покажете че сте командири а не "канцеларски плъхове".
Ако някой се е обидил значи съм го накарал да се замисли. Тези които ме разберат, няма да се обидат.
Успех на всички !