МВР Дирекция Национална система 112 /img/frontend/nomap.png"

МВР Дирекция Национална система 112

Да продължим с майстора на пожара и неговото погасяване – Стоян Колев от Стара Загора. Може ли също така да се провери как са назначени на работа неговите съпруги. Имат ли необходимото образование за длъжностите, които заемат. Държавни ли са длъжностите? Ако са държавни, по каква процедура е станало това?
Тъй като става въпрос за ключова фигура в гражданското общество, е добре хората да са запознати и информирани.
Да не коментираме величественото облекло на щерката, защото тя е упълномощена да работи в „юридически отдел“. От една леля с 12-ти клас. Но това е тема на разговор в друг ресор.
Сега искаме да се убедим в личностните и семейни ценности на човек, който би трябвало да служи за пример в обществото. Изключваме факта, че обича да изпраща негови служители за „интелигентно сплашване“ на гражданите.

Какво показаха резултатите от проверката на пожарната в Стара Загора? Колко неизрядни и непредадени документа открихте?

Казвам се Стоян Колев, и съм шеф на Пожарната в Стара Загора.
Работохолик съм. И на това възпитах дъщеря си. Изпратих я да учи в чужбина с държавна стипендия. Сега работи на две места. Телефонен инженер е по професия. А в свободното си време работи в една пералня. Помага на юридическия отдел там. Талант и красавица: https://drive.google.com/file/d/12hUifaL4QQ6qJBDikdY24MTXhZau8te7/view?usp=sharing
На мен пък любимото ми занимание е да доброволствам при случайно възникнали пожари на малки застраховани имоти. От определени банки.
Страхотни сме от МВР. Световен професионализъм.

Бих искала да кандидатсвам за работа в системата!Как мога да направя това?Благодаря предварително!

Здравейте. По повод настоящ конкурс за длъжност системен оператор, ще съм благодарна ако някой ми каже за сменния режим на работа, а също обявената заплата от 507лв - облага ли се с данъци? Благодаря предварително.

Здравейте, по повод на това за център 112 Русе искам да опровергая думите Ви, явих се на конкурс, всичко мина успешно, документите ми са готови и ми предстои да започна работа, даже не съм от Русе, и ме назначиха, не мисля, че шефката наема само свои хора, аз съм примера за това!

Имам един въпрос към онези, които вече са кандидатствали за такава работа и са били повикани за интервю. Как протича въпросното събеседване/интервю. Какви въпроси задават ?
И още нещо. В какво се изразява "тестът на компютър". Четох, че трябвало за 1 минута да въведеш около 120 символа, за да отговориш на изискванията. Те диктуват нещо или какво ?

Благодаря искрено на отзовалите се!

Шефката на Център 112 в гр.Русе Полина Трендафилова се е заобградила със свой протежета-бивши колеги от БТК където преди това е работила, както и техни роднини. Други лица не се допускат на работа, тя просто не ги допуска по време на конкурсите за назначаване. Има и парадокси - назначават се лица невладеещи западни езици! Важното е обаче че са довереници на Полина Трендафилова. Нея и с топ не можеш да я мръднеш защото е съученичка с шефа на Център 112 Стоян Граматиков. Учили са заедно в Русенският университет. И Граматиков си я пази въпреки огромните безобразия и катострофалната ситуация в Център 112-гр.Русе. Ужасяващо безхаберие и липса на професионализъм, постоянно текучество на кадри-ето това е положението. Полинчето обаче гледа единственно как да запази топлото си местенце и хубава заплатка. Ако бъде изхвърлена от Център 112 такава лапачка няма да намери никъде... Чудя се докога тази отвратителна ситуация ще продължава?

миналата година ходих на конкурс в полицията пародията бе много голяма (даже не бих го нарекъл и конкурс пълен цирк). На скока от място минимума бе 2,10 ако не се лъжа който скочи 2,15 изпитвашият казваше опитай пак неуспя и всеки стоеше и гледаше но не смееше нйкои да каже нещо. на бягането двама финишират наравно но единия е с по добро време от другия незнам как става..... Правете си сами изводите

За съжаление и аз не останах с добро впечатление от провеждането на конкурса, ако може така да се нарече...наистина по никакъв начин не разбраха що за човек съм и какъв потенциал имам, е, ако от напечатването на 10-на реда на компютър може да разбереш всичко това...евала
Казаха ми, че ако в 14 дневен срок не ми се обадят, че съм одобрена, значи не съм :( ее, къде се е чуло и видяло конкурс за държавна длъжност...а пардон, министъра казал, че новите попълнения ще са на трудов договор..та мисълта ми е да чакам от умрял писмо... както всичко друго в БГ:(
Ако все пак знае някои дали ще обявят някъде резултатите, нека каже...