Стеник Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Стеник Груп ООД

Здравейте Анонимен,
само това, че цената, която сте посочили, че "взимаме на клиенти" е доста по-ниска от реалната, която договаряме с нашите партньори, говори, че мнението ви е тотално фалшиво, а фактите безпочвени. Колкото и да е измислен, този сайт е за мнения на реални и измислени служители на фирмата, а не за нелоялни хора, коиято да изсипват негативната си енергия.

Стоите далече от Стеник Груп- с едно изречение - ще ви вземат 5к за сайт със старо Мадженто, сайта започва да се чупи случайно или не веднага след като му изтече гаранцията, и ако не сте пожелали да плащате дебелата месечна поддръжка, ще ви прецакват сайта ежемесечно за да ви изнудват да го оправят.
Случайно се запознахме и с други пре**ни клиенти, но за съжаление никой не споделя!

Стефанееее, аре ю ок да го напишеш в обява а?
По-гулуем от тебе нема всички го знаем скакалуц

"За 14 години практика в уеб бранша не успях да се работя с уеб дизайнер, който да може по-добре от мен да пресъздаде нуждите на нашите клиенти в перфектното потребителско преживяване. За мен ще е чест да приветствам този професионалист в екипа на Stenik или дизайнер с потенциал, който да почерпи от нашия опит и да надгради уменията си!"

Стефан Чорбанов, Управител на Stenik

не започвайте там или пробвайте мазохизма си е призвание сега ще ме нахейти ръководствато а как какво не е ок само хейтъри на фирмата и тн казвам го от опит не са ок тези хора айде сега ицко мицко и другите да почнат хейта

До Пирина /или който види мнението и има информация/: И аз исках да започна стаж там, но вече 2-3 месеца, а може и повече, няма отговор. Писаха ми само, че нещата стават по-бавно и когато имат възможност, тогава. Та, тези, които имат опит с фирмата, горе долу по кое време на годината взимат стажанти или зависи от друго? Ако имате и някаква допълнителна информация в тази насока, ще се радвам да споделите.

Започнах като стажант през Април месец и днес (16.12.2015) не мога да бъда по-доволна, че съдбата ме изпрати при тях! Адски динамична среда, голямо поле за развитие, хиляди възможности да се докажеш и гаранция, че ако си съвестен и си вършиш работата ще останеш доволен.

Може ли малко повече информация относно стажовете - работно време, натоварване, заплащане и най-вече какво е полето за развитие.

След като случайно попаднах на сайта, докато търсех мнения за една друга фирма, мога да кажа само УАУ!

Откакто е създадена фирмата, едва ли са минали през нея повече от 30-35 човека (работят около 15), а в сайта виждам вотнати коментари наброявищи повече от 50. Което веднага ме навежда на мисълта, че има нещо сбъркано в сайта (вота разчита на кукита). Трябваше поне ако човек си ги изключи да се скрие и възможността за вот, но както и да е...

Работех в Стеник около 2г. като уебдизайнер и фронтендер. Напуснах някъде към края на април 2015, защото исках да си почина известно време и да пробвам нещо различно.

Та, ще карам по същество.

1. ЗАПЛАЩАНЕ - строго индивидуално. Зависи основно от това какви са претенциите и възможностите на човек. Като стажант взимах 300лв., а след назначаването - 800. След това имаше преразглеждания през около половин година и накрая взимах малко над 1300лв. НО никога не съм имал претенции към заплатата. Каквото се разберете с Ники/Стефан това е.

2. УВАЖЕНИЕ - нямам от какво да се оплача.

3. ПРИВИЛЕГИИ - след преместването на dev екипа в съседния офис, всеки си имаше ключ и реално можеше да остава/идва, когато си иска (има ps, дартс, говореше се за купуването и на джага).

4.Фирмена сигурност - не съм сигурен, че разбирам какво се има впредвид. Стеник не е от типа фирми, които постоянно уволняват. Ако си вършите горе-долу добре работата, спокойно може и да се пенсионирате там.

5. НАТОВАРВАНЕ - няма да ви лъжа - това е най-големия минус на фирмата. На мен лично често ми се налагаше да оставам след работа.

6. ПОТЕНЦИАЛ - фирмения потенциял зависи от хората, работещи там, така че пак е много относително.

7. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ - офисът се намира в Гоце Делчев; отзад си има паркинг, има спирки на трамваи, тролейбуси, автобуси(102, 204) и т.н.

8. КОЛЕГИ - най-якото нещо в Стеник. Обстановката е неформална и супер приятелска. Адски много неща научих от тях (в началото много от тях оставаха след работа и ми помагаха).

9. РАБОТНА СРЕДА - както писах по-горе, работната атмосфера е неформална; dev екипа работи в един офис от 2 стаи, а в съседство са дизайнерите, съпорта и пм-ите. По-долните коментари за работното време са абсурдни, още повече, че преди няколко дни разбрах, че са въвели най-накрая и възможност за гъвкаво работно време.

ЗАКЛЮЧЕНИЕ:
Не всичко е розово. Натоварването наистина е проблем, но хубавото е, че поне се работи по въпроса - последния един месец се разработваше вътрешен CRM, който най-вероятно вече е навлязъл в употреба.

Както писа Ицо, всеки сам може да си прецени дали е ОК или не.

п.п. ще си лайкна коментара над 100 пъти :D, за да видите, че долните мнения и вотове са просто на някой хейтър.

има си и прави им си и криви преценявайт си, не сте малки

заплащането след пробен период не се вдигна Стефан и другите шефове са доста стриктни в почивките за 5 минути закаснение се карат като кажем че и приятелката на единия шеф е старши дизайнер няма какво повече от това да се каже нали...