Джуниър 1998 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джуниър 1998 ЕООД

Радвам се, че когато започвах работа във фирмата не се повлиях от мненията, които прочетох в този форум, . Вече натрупах стаж и мога да кажа, че съм очарована от три неща:
1.работата е много интересна и времето минава неусетно. Обичам фотографията и се чуствам на мястото си, защото работя в най яката фирма в бранша. Колегите са млади и интелигентни хора
2.няма никакъв стрес. Работила съм на доста места и на повечето от тях отивайки на работа съм треперела от стрес и съм се чудила как ще издържа до края на работния ден. Ежедневно са ме изцеждали като лимон и то за доста по малко пари отколкото получавам тук. Когато няма стрес се работи с настроение  и се надявам така да бъде и занапред
3.никога не ни бавят заплатите. При положение че навсякъде е такава голяма криза и хората понякога чакат парите си с месеци това е най големия плюс на тази фирма! Досега нито веднъж не са ни карали да чакаме парите си. Имало е дори случаи, когато преди празници са ни ги давали 1-2 дни предварително. Трябва да ценим това понеже едва ли има друга фирма, която да е толкова коректна с персонала си в това отношение.

Леле леле , как може такова безочие бе "Джуниър 98" ??? Всеки , който е изкарал повече от месец във тази фирма , знае за каква лъжа и измама става въпрос!!! Поне спрете да се излагате с тези т.нар. "мотивиращии писма" и обещания за големите заплати!!! Скъсваме си задниците,аз и моите колеги да обясняваме колко е НЕМСКА КИТАЙСКАТА ни ПРАКТИКА и какво ли още не! Ние възмездие и оценка на труда ни не сме видели!!! Ако случайно някой е видял, моля пишете, че взехме да губим всякъква надежда!!!

Някой може ли да каже,какво стана с фотото от веригата,което беше в Русе,че вече не го виждам по брошурите?

Евала на офиса че ни пусна парите с два дни предварително. Работил съм на много места, но такъв хубав жест виждам за първи път. Незнам как щях да избутам празниците ако трябваше да чакам чак до сряда. Благодаря на фирмата, такива дребни на пръв поглед неща говорят за добро отношение към персонала и са много важни за нас в тези тежки времена

Абе да не ви е срам че  работите в тази жалка фирмичка,че набирате персонал чрез Тринити ООД.
Или вече цяла България научи че сте едни измамници и никой не иска да започва работа в Джуниър 1998 ООД.

Здравейте! Тези всички мухли от офиса който се правят на началници и есичко знаят (което не им трябва разбира се) просто трябва да замълчат. Тази Анна Каменова дето работи във фирмата от 5 месаца много ги разбира нещата. В тази фирма всички работят за по няколко месеца и после разбират за какво става въпрос. Първо те лъжат в интерюто и всичко започва от там. Отиваш на интервю и ти казват ще взимаш 350 лв.+% ако не попиташ за осигуровките добре ама като попиташ и хората ти казват най нагло лъжите в очите "да чисто". после идва време за заплата и ти казват към 40-тия ден ще вземеш но недадейно трябва да чакаш около 50 - 60 дни и после взимаш някъкви смешни пари от рода на 200 лв. Тук вече идва момента да подпишеш и 1-я си договор който разбира се идва сгрешен поне на три места и постоянно трябва да се разправяш в София (сгрешен уж случайно разбира се) Идва време после да вземеш аванс който пристига в екселска таблица и от 100лв и така като сметнеш става някъде около два месеца и половина ти да караш с 300 лв. Но това не се споменава в мотивиращите писма на Анна. След като получиш аванса вече след около 15 дни идва другата екселска таблица със заплата която + %-та не надвишава 250 естествено ако не си изпълнил таргета ( който между другото дори и някога по някъква причина да испълниш) на другия месец ти го връщат отново в екселска таблица но удвоен (за мотивация на колектива хаха). И тук вече идва края на илюзиите за бонуси. Другият въпрос е относно стоката и най вече за "невероятната" марка "Praktica" защото ако имаш късмет да продадеш апарат на клиент и после не го видиш повече в магазина в който работиш е супер, но тук има три варианта при който може да се случи това 1-и човекът който купува апарата да не е от града в който се намира магазина 2-и клиентът да изтърве апарата преди да се развалил по фабрични причини и 3-и да не му се занимава на човека с глупости да реши да си купи друг. Само между другото ако някой е виждал доволен клиент от практика не ка да пише или да го снима че да го видим и ние. Ето тук идва време да ви кажа всъщност за всички тези който отговарят всичко да идва време. Времето описано в гаранцията е 30 дни (около 20 работни), но апаратите се бавят около 45-60 дни и докато не се звънне на колегите в сервиза че да им кажеш че има такъв апарат за връщане те няма да ти го пратят. Ние званим обикновено на 35 де и когато зеъннем те имат време да сменят панела и да го върнат. Отделно лъжем хората че ги пращаме в Германия защото марката е немска хаха а ако трябва да се прати апарата там кадето е произведен той трябва да отиде право в Китай защото немска практика няма от много отдавна. Винаги ще има хора който да се лъжат и да започват работа във тази фима но ще стават по малко и по малко и накрая няма да остане никой всички ще разберат за тази лъжлива фирма и не мога да разбера тази Анна какво толкова защитава като знае че всичко което се пише е много вярно. Всеки в тази фирма който не работи в магазин започва от шеф хихи и всеки ти казва какво да правиш, но интересното е че всеки ти го казва по различен начин. А за поддръжката на фирмената техника и за нейното най модерно качество няма да какво да се говори. Има един мършав техник който ходи само като малоумен и нищо не пипа. Отделно машините сигурно са по стари и от фирмата и постоянно дават дефекти, но иначе постоянно се натяква че са много скъпа техника и да се внимава с тях. Добре айте толкова ще ви кажа и ще помоля "гуспужа" Каменова да отговори защото съм много любопитен какво ще каже!

Г-це Каменова за пореден път доказвате вашата некомпетентност със зле премерените си изказвания и догатки! Моята цел не е да се нападаме или да правим нелепи опите да се отгатнем тук, а нещата да започнат не само във вашите глави да вървят нагоре!!!
Очевидно не познавате добре и персонала във фирмата за да смятате, че само един човек е в състояние да недоволства!!! Бих ви посъветвала да вземете да наденете зелената тениска за месец и тогава вече ще имате някакъв шанс за компетентно мнение или възможност да ни съдите! Ако изобщо все още сте на сегашното си мнение разбира се !!!
П.С. Името си няма да спомена по обясними причини- всички знаем ,че всеки дръзнал да спомене името си няма да бъде изслушан и коментирани проблемите му, а просто ще бъде УВОЛНЕН ;)

Г-це Василева,
престанете с глупостите, изказвате се изключително некомпетентно. Моля Ви, не се представяйте за наш служител, Вие бяхте отстранена поради неизпълнение на служебните задължения и системно нарушаване на трудовата дисциплина.
Няма да отговарям на повече анонимни писма!

Г-це Каменова,коментирате избирателно и отговаряте избирателно ! Наслушали сме се на подобни т.н "правилни отговори". Говорите като някой политик на предизборна кампания нали сте наясно,че 90 % от нещата ,които казахте може би някъде е указано,че така трябва да са ,но реално не се случват така ? Наясно сте знам. Ето как ще коментирам аз :

1. Ревизии- Въпроса за коментара беше как се плаща липсващата 1 ГБ карта памет , а тази 2 ГБ която е отгоре не я коменсира ?
2. Във фирмата се води безупречна документация - моля ? Сериозно ли сте обедена в това,което казвате ? Редовно ми идват договори в които има поне няколко грешки. Всеки договор съм го връщала поне няколко пъти за корекция ,защото рядко от 1 вия път всички данни са коректно написани.
3. Как не ви е срам да говорите по този начин споменавайки екипи и магазини ,които достигат таргетите си ? Първо нали се сещате ,че точно ние от тези магазини пишем тук НЕДОВОЛНИ ! Не ви ли е срам да ни давате за пример на останалите ? Какво като съм си стигнала таргета миналия месец- не взехме една стотинка нито за предния нито за този Юли. Стигнали сме си таргета и какво ще ни напишете имената на магазините тук...чудо ..тва ли ни е наградата ?
4. Комуникация ?! Сериозно ли говорите ?! Често ,когато ви попитам нещо отговаряте,че не е във вашата компетенция и си миете ръцете с г-ца Генчева. Не мисля,че има комуникация и че на служителите им е пределно ясно кое защо става така. Да не говорим,че получаването на заплати ,аванси винаги е съпроводено с едно лудо звънене ,всяка заплата или аванс си я просим.
5. За какво точно обучение говорите ? В провинцията никой не минава сериозно обучение. Учи се от напускащия колега или от кого от управителя,който има други неща за правене и не може да отдели цял ден да обяснява. Самоубочаваме се г-це Каменова! Няма такова нещо като обучение!

6. Осигуровки- Добре де бива ли такова безочие ? Не се постъпвало без договор ?! Аз подписах договор на 2-рия си месец - моля ви ! Не съм единствената . Напоследък понеже яко ви дишат инспекция по труда във врата се стараете да пускате бързо договори - ама моля ви колко хора сме работили месец,два без договори..не е реално колко сме много!
7. Виждали ли сте фиш за заплата ? Такова чудо при нас няма. Не идва дори ведомствената книга ..идват някакви зле принтирани копия ...трябва да има екземпляр за нас- такъв няма тва е отбий номера ,който пак се мъчи да се случва под натиск на институции.
8. Трудова медицина- Хахаха стига бе! Та някъде няма дори санитарен възел в магазина за кви условия говорите.

Сериозно се чудя с каква съвест написахте този пост ? Радвам се ужасно много,че най-после някой реши да каже нещо от ваша страна,ама моля ви очакваме от вас по реална позиция или поне обещание ,че ще сте коректни напълно,а не очаквахме да ни лъжете за неща ,които са видими.

И моля ви кажете ми защо цитирате имена на хора и магазини,чието съгласие нямате ? Давате пример с хора и магазини които също са крайно несъгласни с политиката на фирмата ,а вие им благодарите и ги давате за пример. Моля ви смешно е !

Добре е , че поне ти си вярваш, което също не е много сигурно..!! Всички бихме се радвали да е така, както си написала, но уви истината е доста далече! В основите на една стабилна фирма стоят достатачно КОМПЕТЕНТНИ и ДОВОЛНИ служители- запомни това! Уви съмненията,че това е така са Огромни, подкрепени с доказателства във 90% от магазините!!! Няма как да е друго яче, предвид заплатите, които вземаме! И не ми обяснявайте, че всичко зависи от постигнатите обороти- всеки който е в състояние да сметне 2+2, знае че и да си запалим подметките повече от 450 лв. само в мечтите ще получаваме тук! Та какъв стимул, какви глупости ни разправяте-криза криза,ама вие си ходите по почивчици, а ние се чудим как да си плащаме наемите!!! Айде остани си със здраве, и дай боже г-н Началника се смили ,АКО си мо симпатична те стимулира с нещичко ;)