Тандем В ООД /img/frontend/nomap.png"

Тандем В ООД

Здравейте , аз съм бивш служител във фирмата Тандем В ООД бях на длъжност "машинен оператор на месни продукти . Гледам че искате мнение от някой ами ето - Моят баща е пръв работник в тази фирма и шефът Кирил е бил треньор по борба на баща ми той е работил там близо около 20 години и ето че преди 1 година реших да опитам и аз и ето че работното време е на смени 3\3 като 1ва смяна е от 06:00-14:30 2ра е от 14:30-22:30 и евентуално ако по твое желание решиш да останеш допълнително се заплаща и така и редовна смяна която е от 10:00-18:00 . Заплащането е коректно и добро , заплащането се определя според длъжността , почивката ти е почивка по 3 пъти в смяна и + това имаш безплатни купони за сандвичи или готвено имаш машина на която се записваш всеки ден какво ще ядеш има си меню за всеки ден какво ще има и си избираш ии така иде реч даваш пари само за път ! Фирмата е уникална !

бих искала да се кандидатирам за работа на длъжност ПЪЛНАЧКА, Последно съм работила като пълначка в ООД'Пепи-Комерс".бих искала да работя в здрав коллектив и под начало с корректен работодател,който да оценява реално качествата на работника. мисля,че в "ТАНДЕМ" точно това,което търся :)
с уважение; Лариса Михайлова   /0899119664/

Някой да каже нещо за тази фима.Как са като заплата и тн;

Някой има ли информация до колко коректна е фирмата - като заплащане и отношение към служителите?

Тази фирма има политика на държавна работа работа в нея и съм много доволвн.Кирил Вътев е изградил империя от професионалисти,Браво!!!

Бивша служителка В ф-ма СоларисЕООД.Работила съм на длъжност продавач-консултант във фирмения магазин на същата фирма.Кандидатирам се за същата длъжност към ф-ма Тандем.Адрес по местоживеене-ж.к.Обеля-2.бл.276. тел-0878813088 -9340881. Марияна Иванова.

Харесва ми