Балкан Секюрити ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул. БОГАТИЦА, 10/12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул. БОГАТИЦА, 10/12

Балкан Секюрити ЕООД

Аз съм съгласен с по-долния коментар! Колегите са готини и работата беше супер. Доволен съм и от заплащането. Ако не ми се беше наложило да замина извън София нямаше да напусна. Пожелавам на фирмата много бъдещи успехи!

Здравейте! Аз съм много доволна от фирмата. Колегите са дружелюбни и няма интриги, работата върви гладко. Заплащането е на ниво и никога не се бави. Шефът е коректен и никога не е проявил неуважение към някого!

По отношение на заплащането няма проблеми, Друг е въпросът, Когато охраняваната фирма преведе парите тогава и Балкан Секюрити ги превежда на служители /охранителите/ ? Работя във фирмата 4г и 6 м , Първият път бях наэначен от фирмата по телефон и по телефон бях освободен по мое желание, При второто ми постъпване на работа фирмата ме эавари на охраняваният обект эа които бяха спечелили конкурс,Обясних на колегите че фирмата е коректна със эаплащането, Въпросът ми е : Защо когато искахме среща със отговорника за нашияш обект тои не пожела да се яви пред нас и да ни изслуша?ФИРМАТА НЯМА НЯМА ИНТЕРЕС ДА ИЗСЛУШВА ПРОБЛЕМИТЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ, Те само гледат да приберат парите за охраняваният обект и нищо друго,нги интересува,

Кажте си мнението за шофьорите там аз обмислям варянта да почна като шофьор там и ми изглежда добре.Мерси предварително!

Тази фирма е много коректна към своите служители! Заплатите се получават навреме и колегите са супер!

Фирмата е супер фалшива.Заплащането-нищожно и нередовно.Укриват се данъци.Подлежи на пълна и безпристрастна ревизия!!!

За съжеление с много лошо впечатление съм, колегите от транспорта са уникално готини и точни, НО шефа гн. В. Гаврилов се оказва черната овца в стадото. Със сладки приказки за точност, лоялност и корекност може да искара нещата много приатни и розови той е шефа , тои ПЛАЩА, ПЛАЩАЛ без да се интересувал от мнението на гн. Р. Ралчев та нали тои е за това там да му движи нещата. Обаче кумичния момент настава на 15_то число на месеца когато трябва да се изплащат обещаните пари отгоре върху заплата и се почва едно ходене по мъките " ония курви от шчетоводсвот са ми вързали ръцете и ме мразят" това скупи читателю е всеки месец. Авто парка е пред разпадане момчета със героизъм катар по улиците на софето рискуваики живота си и този на осаналите около тях.

аз все още работя за тази фирма много от упреците по долу са верни ,но според мен напоследък подборът на кадрите е станал по-добър да много пенсионери работят за минималната заплата(240) но в момента средната заплата за невъоръжена охрана е 450 затова да не се лъжем те не са първа младост ,а на места и да искаш неможеш да извършваш качествена охранителна дейност. сигурен съм че за млади и пробивни хора с достатъчно мозък би могло да има бъдеще в тази фирма.

Аз сам от 3 месеца в тази фирма и мога да кажа че нещата в тази фирма са коренно променени,относно заплащане фирмено облекло,колегиалност и отношение от гос.ГАВРИЛОВ,много въспитан и честен човек.

Заплащане под минимума за Охранителна Фирма
Привилегии - Коледа и Велик Ден - и дума неможе да става
Материална база - под всякаква критика
Отношение на Началниците - отвратително
Бедещо развитие - нулево