Бултел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Крали Марко 6&markers=Пловдив,ул. Крали Марко 6

На другаря АсенКу му съобщаваме, че джипа, който кара Иво Тодоров е закупен и собственост на сина му Костадин Тодоров.
СПОКОЙНО, ДЖИПЪТ НЕ Е ЗАКУПЕН С ПАРИ ИЗРАБОТЕНИ ОТ
БУЛТЕЛ ООД .

Офиса на Бултел е много приятен, хората които работят там също. И това е. Шефовете са арогантни, стиснати и не изплащат заплатите редовно. Иво Тодоров си купи наскоро нов джип VW, а за заплати от диазона 450-550 - няма пари да дава на служителите. Срамота. Цялото отношение към служителите е все едно сме им длъжни.

Лично мнение на бивш служител на Иво Тодоров и Силвана Тодовора - ХОРА, БЯГАЙТЕ ПО-ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ. Иво само може да крещи и повишава тон за всичко, но не и когато стане време за заплати. Отвратително отношение към всички във фирмата. Никакво уважение.Весо, главният техник и личен слуга на Силвана и Иво Тодоров, само прави мили очи, но в същото време е супер лицемерен. Ако искате да ви унижават и да не си получавате заплатата навреме - то тогава Бултел е вашата фирма.

Търсят клалификацирани и добри служители за малко пари или ако може за без пари.

Като бивш служител,потвърждавам коментарите по долу,тази фирма е толкова затънала че се е превърнала в пирамида,наема работници,залъгва ги с заплати няколко месеца и после започват оправданията,започва едно забавяне на заплати до като работниците сами се принудят да напуснат.В началото заплатите бяха много привлекателни със бонуси и всички привилегии които може да ползва един работник,но с настъпването на кризата започна забавяне на заплатите и тъй като им имахме доверие на собствениците без заплати или с минимални такива изкарахме още две годинки така.Не е тайна че за този период ни задлъжняха с по 10 000лв. на човек.Построиха си нова сграда в която имат офиси и апартаменти,а ние наивни мислихме че ще продадът някой апартамент за да си оправят задълженията към нас,нищо подобно.СЪС ГЛАВНИ БУКВИ ПИША НА ТЕЗИ КОИТО ИМАТ НАМЕРЕНИЕ ДА ЗАПОЧВАТ ТАМ-СТОЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА НА ЛИЦАТА НА ВСИЧКИ ПИШЕ-МОШЕНИЦИ!!!МОШЕНИЦИ!!! И ПАК МОШЕНИЦИ

Собствениците на фирмата пълен леш! Отношението към хората и тези, които им вадят парите е под всякаква критика. Крясъци, повишаване на тон и всичко свързано с унижението като личност е сред препочитанията на Силвана и Иво.Не си хаберете време и не отделяйте време и усилия да започвате работа в Бултел

Не му прави чест на потребител Пурко да пише такива глупости,някога фирмата беше добро място за работа с добри колеги и приятна атмосфера,но сега фирмата е абсолютна пирамида,не я препоръчвам на никого

абе незнам как може да има хора които още работят там,нито се плаща,нито догожара им договор,пък за отпуска да не се говори полагат се двадесет работни дни там са десет,осигурява се на четири часа и на колко бивши като мен им дължат пари не е истина

Фирма Бултел ООД е некоректна! Всеки уважаващ себе си човек, който кандидатства за работа там, първо да си помисли дали си заслужава да изразходва много нерви за мизерно заплащане! Успех!!!

Атмосферата във фирмата е много добра. отоношението към служителите също. Дори в стремежа си да бъдат коректни работодатели, управителите ощетяват бизнеса си. Фирмата е точното място да започнеш професионалния си път.