Бултел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Крали Марко 6&markers=Пловдив,ул. Крали Марко 6

Бултел ООД не са мошеници !!!

Бултел не са мошеници!

Ле ле пак плюнки по нас!!!
Хора, оставете ни да си работим!
Не се занимавайте с нас , моля!

Толкова злоба от човек, който е работил в тази фирма повече от пет години и така да говори за колегите си?
Бъди жив и здрав!
Аз съм доволен и ще кажа, че никой не бяга от фирмата, защото аз съм тук и знам какво се случва!

НИЕ НЕ СМЕ РОБИ!
Нека Всеки си намери пътя с ДОБРО!!!

Добре де бултел оод, защо е тази евтина реклама и сами си пишете положителни коментари и оценки ? Толкова ли няма поне един бивш или настоящ служител в това подобие на фирма, който да напише поне един положителен коментар, все пак останаха само подмазвачите и гъзолизците, както написахте " тези дето ги мързи си отидоха" ?
Защо сами си ги пишете тези последните два поста пълни с лъжи и измислици, искате да подведете някой или просто вече няма кой да дойде да ви работи и се търсят нови роби, а малкото излъгали се като видят за какво става въпрос сами бягат ?

Фирма БУЛТЕЛ ООД работи с най-добрите строителни фирми в гр. Пловдив. Който има желание да започва работа в нея, моля, да заповяда без притеснения.

Радвам се, че работя в тази фирма! Всичко друго написано са пълни глупости. Тези които ги мързи си отидоха, благодарим им!

До Анонимен, а защо тогава сина му кара старият Опел, който преди това се управляваше от Иво, а уж сега му купил джип.

Ние доматите не ги ядем с колците!

БУЛТЕЛ ООД НЕ СА МУШЕННИЦИ !

Всички във фирмата работят много отговорно.Тези които са там знаят, че положението в страната е тежко.Строителните фирми налагат ниски цени, които не дават възможност за по-високи заплати.Надяваме се, да има раздвижване по вертикала на цялата строителна система, а оттам и повишаване на заплатите.
Благодаря на всички колеги!!!

В настояще време искам да кажа че при интервюто за работа което всеки служител е минал му са обяснени условията във фирмата.
При положение че сте подписали договора и ви е било угодно във времето е ваш плюс . Ако с времето нещата не се променят а имате лични амбиции които не се осъществяват си е ваш проблем. Всеки иска нещо повече...
Свят голям и широк вече и почти без граници на пазара за труда. Щом имате знания може да си потърсите по - платена работа
Просто искам да кажа не плюйте ръката която ви е хранила.