Mилена-MK ООД /img/frontend/nomap.png"

Mилена-MK ООД

Ще Ви помоля да изготвяте график навреме. Нека всеки служител знае кога е на работа и кога не е. Вършете работата си. Или щом не можете ................  Неприемливо е да информирате членовете на екип днес, че са на работа същата вечер нощна смяна. Що за некадърност е при поръчка от 5 000 хляба да работят двама, а при поръчка от 3 000 хляба да са четирима. А относно твърдението на г-н Марков, че това е  нискоквалифициран труд и не изпращате ракети в космоса. - ми нормално, Вие не можете един грфик да създадете.

Що не ходите да проверите някоя друга фирма? Например заведения и хотели по черноморието, където дори не са чували за платен годишен отпуск и нощен труд!!! А някои дори и за Трудов договор, взимат на работа млади момчета и момичета дори и НЕПЪЛНОЛЕТНИ , уж пробно за един месец и накрая  не им плащат!!!
Вие да не сте адвокат на някой работник?
Какви са Ви отношенията с фирмата? Работили ли сте там?
С какво право отправяте такива обвинения?
Въобще какъв Ви е проблема?

нарушавате Чл. 139А, алинея седма, а именно: (7) (Предишна ал. 6 - ДВ, бр. 108 от 2008 г.) Работата над редовното работно време в работни дни се компенсира с допълнителен платен годишен отпуск, а работата в почивни и празнични дни - с увеличено възнаграждение за извънреден труд.
Не осигурявате допълнителен платен годишен отпуск. Длъжни сте не само  по кодекса на труда, но и по тристранните споразумения Търговия и Производство, сключени между синдикати и правителство.

Нарушавате Чл. 140, алинея първа. Нощният труд е максимум 7( седем ) часа. А и с последните Ви въведения ( от 22.00 до 7.00 ) е 8 часа.

Ако твърдите, че нощната смяна е 7 часа с един час почивка - дефинирайте час от ..... до. А повярвайте, това ще проверя..........

от прочетеното по-горе разбирам си личи кой е квалифициран или "клалафициран",но както и да е , щом срещу 20 работни дни в месеца се получават 400-500 лв като работна заплата и на някой това му е малко,здраве да е! можеби ако изтрелвахме ракети в космоса щяха да са ни нужни вишисти , но уви правим и режем хляб за което са нужни елементарни умения,приспособимостта към околната среда и усвояването на работни процес " почти изцяло авоматизиран" става за 2-3 дни. фурната разполага в момента с най скъпата апаратура за производство и пакетиране на хляб в цяла бургаска област.

Ако искате да бъдете унижавани и неоценени имате голям шанс в тази фирма.Там се ценят само неграмотни и неквалифицирани кадри, заплащането не покрива нито работата нито часовете.Лоши отношения между работещите в колектива и управата.

скоро видях обява, че си тьрсят хора. за бога, неправете тази грешка. за работата която вьршиш парите са нищто. уважение-никакво. ако това е привилегия, че фурната е в едно село на 15-20 км от Бургас и транспорта е адски неорганизиран! работата е по 10-12 часа в ужасни условия. а персонала е адски неклалифициран, просто няма кой да работи.