козметик плюс - бюти зон /img/frontend/nomap.png"

козметик плюс - бюти зон

Външният вид не ме интересува. Ако човекът отсреща е любезен и мил няма проблем. Но в тази верига обслужването е отвратително, просто тези жени/момичета са толкова груби, гледат те с пренебрежение и не ти обръщат внимание. Ако видиш ли ги попиташ нещо, те те оглеждат преценяващо от горе до долу и с такова нежелание ти отговарят с една дума. Не става въпрос за един обект дори. Била съм в няколко обекта във Варна, няколко в София и няколко в Пловдив, обслужването на всичките места беше повече от ужасно. Просто всеки път, в който съм стъпила в техен магазин съм съжалила.

Здравейте! Някой ще може ли да ми каже нещо повече за фирмата - заплащане, работни смени, отношение ?

Бих искал да изразя мнение относно обслужването и нивото в магазините от веригата Douglas и beauty zone
,което е изключително ниско.
Не е нормално за ниво на вериги,които има в цяла Европа служителите да са на такова ниво,което е недопустимо.
Жени и момичета без никакво отношение, неподготвено предлагащи и с вид,който е под нивото на марките.
Дрехите, обувките, грим,коса ....
Няма ли фирмата адекватен подбор.

Критериите Ви какви са ?

Не сравнявате ли конкурентната среда.
Влезте в реалност и вдигнете нивото.

Категорично ме загубихте като клиент.

Отвратително работно време, глоби, забавяне на документи, ниска заплата, нямаш право да сядаш и още и още!

Исках да си купя козметика от магазина , но се натъкнах на нелюбезно отношение на продавачката и реших, че няма да си дам парите на тях. Стоката е хубава и доста скъпа , за да си позволяват персонал, който да гони клиентите . Жалко за българската икономика , но аз пак ще отида в чужбина да си оставя парите. Мисля си ,че на ръководството ме му пука много-много, защото това не ми се случва за първи път.

магазина е страхотен.консултантите са винаги намръщени и нищо не разбират от марките който предлагат.грубо отношение към клиенти

Предстои ми да започна обучение, но все още не съм решила със сигурност. Ако може да дадете по- подробна информация относно работната среда, договора, обстановката и заплатите. Благодаря Ви предварително!

дай подробности за шефове заплата колектив на интервю съм скоро

Най-тъпата фирма в която съм работил. Парите бяха малко  още преди години, чудя се как се намират хора които сега да работят за такива смешни заплати.

Работата наистина е интересна. Грим, козметика парфюми супер е. Отношението в колектива няма как да е сплотен, защото вс еима някой девойка, която ще завиди и ще направи мръсно на другата. ТОва поне във Варна се видя доста очевидно макар, че управителите не го забелязват. Както и да е Важното е да си лицемер да се усмихваш да продаваш Кларанс :)).И като цяло фирмата е коректна от към плащане , но не е коректна от към договор и отношение Управителите са човечни , но им трябва обучение за отношението с подчинините си, обидите не са ключовият вариянт да те уважават.