Сайтел / Sitel https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Mall Varna&markers=София,Mall Varna

Сайтел / Sitel

Здравейте, настоящ служител съм на фирмата, даже наскоро ми приключи трейнинга. Но преди това работех около година в друг сходен проект.

Първо да каже, че със зплатата няма никакви проблеми, винаги се плаща на време. Но иначе зплатата не е кой знае колко, и зависи от проекта.

В първият проект в който работех, определено не беше лесно да свикна, даже 3 пъти исках да си тръгна. Но всеки път мениджъра някак си ме разубеди и след това някак си успя да ми помогне.
След 6 месеца вече положението беше, но просто сполучих на добър екин и добър мениджър.
Въпроса е там, че сега новият проект не се оказа така лесен както го замислях. Основният проблем на тази фирма, е че си мислят че трейнинга им струва. Хората които те обучават са готини и имат знания, и затова на анкетата за трейнинга даваш добри оценки един вид.
Както във всяко BPO така о тук има хубави проекти, има и такива които са пълни БОКЛУЦИ.
Въпроса е че ако не си добре подготвен или ако не ти дадат везможност по една или друга причина да надградиш си викаш - Аз се махам чао.

За Сайтел Варна
Работих 4 месеца за тях към проекта Just Eat и не съм доволен основно от заплащането. Некоректни и меко казано "послъгват" - все или един ден липсва или нощния труд е по-малко или др причини да не изплатят изцяло "огромната заплата". Същата работа е със бонусите и компенсациите. Аз работих от вкъщи но съм чувал, че обстановката в офиса не е приятна. Както повечето от тук и аз НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ.

Здравейте, хора! Не пропускайте предоставената ви възможност! Не оставяйте късметът си! Нека не съжалявате след време за подминаването на този текст. Казвам се Димитър, на 39 г. от Карлово. Моят нюхт за сигурна печалба не ми изневери, когато ми се отдаде този невероятен шанс и сега боготворя този ден. След време, много от вас ще ме споменават с добро. Подробно описание за всичко, ще намерите в този сайт:
WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Работя в Сайтел от една година и доколкото виждам явно зависи от проекта, в който сте. От работа, натовареност, колеги не мога да се оплача изобще. Гледам, че сте писали, че не плащали трейнингите, което не е вярно. Двете седмици трейнинг ми бяха платени. Като цяло много коректна фирма. Мениджърите ти помагат, когато имаш нужда. Единствения минус е сравнително по ниската заплата в бранша. Не е 700-800 лв както някои са писали. Аз вземам около 1400 лв. чисти, заедно с бонусите.

Немският ви е за Zwei 2 Ка ааа

Те си пускат Рекламите в jobs bg

И ти им вярваш ли?

Виж се Колко си Тъп!

К У Р В И!

Там се изисква да говориш няколко Езика

Английски, Немски, Френски, Италиански, Руски

Бе Миличка Тъпа Курва!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

По време на Обучението 2 месеца не се

плаща Заплата ?

Идете да Питате Ейчарката ако не вярвате?

Да видим как 2 месеца ще сте без Заплата