ПИМ ООД / PIM Ltd /img/frontend/nomap.png"

ПИМ ООД / PIM Ltd

Страхотна фрима, за съжаление вече не работя там, но може би осъзнах какви привилегии и потенциал имат след като напуснах. Шефа е страхотен, винаги проявява разбиране и помага в трудни моменти.За всеки празник получавахме "подаръци", а в настоящата нищо! По отношение на работното време се работи здраво когато е "кампанията" но на всякъде е така. Извънредния труд се заплаща подобаващо. Истината е че оценяваш това което имаш едва като го загубиш.

.........Искам само да допълня, че ако ми се даде възможност бих работила с удоволствие за тази фирма. Адмирации и поздрави на г-н Назъров!

Работила съм в една сграда с ПИМ и познавам предимно хора от ръководството. Моето мнение за предприятието е страхотно. Не съм чувала за друга фирма толкова организирана и с толкова придобивки за работниците си. Това е една фирма на световно ниво, според моето скромно мнение. Желая им успех!!!!!!!!! НЯМАМ МНЕНИЯ ПО ДОЛНИТЕ ТОЧКИ.

Наблюдавам изключително недоволство по отношение на заплаштането и работната среда във фирмата, но си задавам въпроса - защо никои от недоволстващите не напуска и защо всеки се натиска да работи в тази фирма ? Недоволството е една от наи-характерните балгарски черти,а да уплюем някого си е направо душевно удовлетворение,а дали ние самите притежаваме известен потенциал или умения не се замисляме изобщо.

във фирмата се наемат само познати и роднини и наи вече хора които не ги бива за нищо.Общо взето ако не си роднина си никои макар и добър работник да си.Заплашането е в зависимост от родствената връзка на моите много на другите трохички.Като се има предвид ,че шефовете са към 50-60 смятаите на колко са роднините,като почнем от първо коляно ,че нататък.Е но все пак живеем в България и това няма да се промени зашото умствения ни капацитет е толкоз и манталитета ни е такъв.По важно е пенсионера роднина да взема пари,а човека които работи и за пенсионера да се чуди как да се оправи до следващата заплата

namallat 30% zaplatitre a darjat pensioneri koito za nichto ne stavat s nai golemi zaplati ne mogat da osaznaqt 4e s ne podhodq6 personal koraba potava ot raz

Като работа с клиенти фирмата е наела лица които ни наи малко отговарят на изискванията за минимална култура от тяхна страна.
Аз съм собственик на фирма която направи опит да представи един каталог на госпожата отговорна за снабдяването,но се оказа че по-лесно бих стигнал до президента на републиката.
Тези хорица постажени от някого си я карат още по старому.
Дано написаното бъде прочетено от лице което би могло да вземе някакви мерки и така труда на човек като мен преминал 200км за да една среща несъстояла се няма да бъде напразен.
Йовчо Койчев

Като ниво на заплати може би е - 0, но начина на оценка на персонала е на ниво братовчед и приятел.
Като уважение може да се каже че няма никакво доверие в персонала.
Привилегии средна хубост най много един GSM с огарничени средства за най-добрите и ценни специалисти.
Сигурност на работното е място и сигурността на съществуването на фирмата е добро, не знам как не мога да си обясня засега мисля че се държи благодарение на САПАРД. Имат някакви връзки със Министерство на земеделието не мога да докажа но всички така разправят.
Съотношението на работно време към свободно е под всяка критика. Лятно време се работи всеки ден без петък до 19.00 и в събота. Не по желание задължително. Води се като извънредно. Но се глобява от редовната заплата този който не идва извънредно.
Потенциал за развитие? Никакъв? когато на компютъра се гледа кат на уред за забавление какво развитие?