В и К ООД – Габрово /img/frontend/nomap.png"

В и К ООД – Габрово

Хайде всички скоро може и да имате късмет да се поздравите по случай отстраняването на Мишев и неговия антураж.Но жалкото е ,че няма никой от кадърните хора с нужното образование да си навре главата в лайната ,че да оправя на ВИК положението.Стига кражби и продажби.Стига назначения по родова линия ,то сме си известни от край време с тези неща, та целия град се подиграва.Стига сбирки и седянки по улиците на града.Махнете пенсионерите ,които по цял ден знаят само да се подпират на лопатите ,счупиха им дръжките, а освен това се правят на по-големи техници от техниците.Прочистете редиците от всякъкви търтеи и сънливци ,че вземат хляба на работещите, знаещите и можещите.Успех .

посетете вик дряново да видите как родствовлащината командва ако сте роднина на началника ще работите ако не ще бъдете непрекъснато под стрес ще бъдете ощетени и материално и морално може ли началник който е пенсионер втора група да е на тази длъжност- началник район

ха ха ха да живее комунизма !!!

авторитарно управление-двама души колят и бесят
супер раздут щат - малко работници - много началници
90% некъдърни управленски кадри - повечето живеят в 80-те години
гъзооблизание наред
синдикатите - послушни кученца
ние ги лъжем че работим те ни лъжат че ни плащат
като стане частно може и да се оправи ...ама няма да е скоро