телевизия СКАТ /img/frontend/nomap.png"

телевизия СКАТ

Rabotih v Skat-Sofia. Naistina tazi TV moje da posluji edinstveno za u4ili6te,no ne i za drugo.Nikakvi predpostavki za firmeno razvitie. Otno6enieto na shefa na sofiiskiq klon Dan4o Hadjiev e pove4e ot cini4no i otvratitelno. Tozi 4ovek idva ot selo v dalbokata provinciq,nqma nikakvo vuzpitanie i v edin moment idva vlastta i parite v rucete mu i toi zapo4va da se durji kato prostak s vsi4ki novi i po-stari slujiteli v ofisa.Naistina zaplatite se polu4avat ot nego na ruka,koeto si e jivo dokazatelstvo za siva ikonomika. Dogovoite i osigurovkite ne sa na realno polu4avanite pari,a globi vinagi ima.Re6i li da poreje suotvetniq slujitel,spirane nqma! 4isto i prosto v televiziqta se perat parite na Valeri Simeonov.Estestveno 4e dvamata s Hadjiev sa prosto marionetki i nqkoi nad tqh dviji ne6tata.Ne,ne e Siderov.Naprotiv,to4no selqnina Hadjiev i burgaskiq 4i4ko Simeonov diktuvat kakvo trqbva da se slu4va i suotvretno pla6tat za tova!Pogre6no e razbiraneto da se smqta,4e Skat e na Siderov,a istinata e to4no obratno-Ataka e na Skat.
No da se vurnem na usloviqta za rabota v TV Skat.Nikakvo razvitie nqma.Naprotiv,4ovek priklu4va rabotniq den pove4e umoren ot psihi4eskoto natovarvane,otkolkoto ot svur6ena smislena rabota. Kato se zapo4ne s Dan4o Hadjiev i se mine prez negovata durjanka Lileto ne znam si koq,ta i prez vsi4ko razbira6tiq personal. Dori i da se zadurji 4ovek na rabota pove4e meseci,to ne polu4va nikakvi oblagi.A otno6enieto kum nego ostava su6toto.Edinstveno horata,koito sa gotovi da lijat zadnika na Hadjiev mogat da se pohvalqt s pove4e sredstva v djobovete-t.nar. na4alnici na otdeli.
Neka ot instituciite napravqt proverka za dogovori,osigurovki,pla6tane,rabotno vreme,izvunreden trud i vsi4ki nerednosti,koito mojete da si predstavite.
Dan4o Hadjiev hodi vseki den s hilqdi levove v djobovete,nikoi ne mu iska ot4et za prihodi i razhodi,vsi4ko e tolkova skrito i pokrito...A toi e ob6tinski suvetnik ot ATAKA-partiqta koqto govori za promqna..No kakva promqna,kato vutre e pulno s hora ot 4ervenata nomenklatura ot predi promenite... Za6to izgoniha Ifandiev ot Skat?
Za6toto si otvori ustata... I postupi mujki!
Ina4e se izpirat pari za zakupuvane na nova tehnika,novi avtomobili za Siderov i Simeonov,no ne i za normalni rabotni zaplati i osigurovki...
Ako se setq o6te ne6to za Skat,to 6te Vi uvedomq...
No ako vi e milo zdraveto,to stoite dale4 ot Skat. Kolko hora napusnaha,slujiteli s godini trudov staj i tozi qmbolski selqnin Hadjiev ne napravi i minimuma da gi zadurji.To4no obratnoto-durja se kato absoluten negodnik.
Taka 4e po-dobre da posedite izvestno vreme bez rabota,no pone 6te si zapazite zdraveto kato ne se hvanete za neponosimite usloviq na trud v "Nai-bulgarksata televiziq SKAT".

Работих във софийския център на СКАТ.
Заплатите не са добри, според работата, която ти се налага да вършиш.
Лоша организация. Имат необходимата техника, но нямят персонал, който да я използва пълноценно. И на Данчо Хаджиев (шефа на софийския център на СКАТ) вьобще не му пука. Заплатите се взимат лично от него.
Влизаш при него, казваш му "добър ден" или вечер или според каквато част на деня е там, отсреща не се чува нищо. Сядаш при него, брои ти парите и вместо да ги даде ръка в ръка, той ги хвърля към теб, показвайки неуважение и пренебрежение и ти хвърля и разходния касов ордер.
Отностно развитието - в СКАТ не можеш да имаш такова. В СКАТ можеш да отидеш за 2-3 месеца да се научиш как да монтираш или да държиш камера или пък микрофон... но не можеш да се развиеш. Приемете го като училище, от което бързо трябва да се махнеш.
А за колегите... ако ще ходите да работите в СКАТ опитайте се просто да си вършите работата и си тръгвайте. Не влизайте в задълбочени отношения/разговори със колеги на теми, които не касаят работата.
Там е пълно с интриги.

Аз па сия харесвам тая телевизия, много е добра, защото показва и казва истината в очите на всеки, а това боли, нали ? Браво на всички от тази телевизия!!!

Ужасна телевизия.Усилено промиване на мозъка.Глоби за всичко за което се сетиш.Работиш в "СКАТ", забравяш за самоуважение.Всичко е изпълнено с негативизъм, а на почит са лошите новини.Не е място за развитие на една положителна личност.Парите не са достатъчни, за да забравя укорителните погледи на близките си.Всеобщо мнение на здравомислещи хора е че ако работиш в "СКАТ" значи си пълен некадърник.Предпочитам да чистя улиците, но хората да ме уважават и спокойно да живея в собствената си кожа.

Заплащането е сравнително добре за Бургас (ако си го получиш цялото) . Част от управата не биват - с добри технически и никакви организационни умения са :)
В отдела в който работя сме сплотен екип от професионалисти , но като цяло фирмата е пълна с интриганти и всеки гледа те прецака. Потенциал за развитие - само ако се имаш със някой от шефовете . Работната среда е сравнително добра

Еми хубава фирма, екип от млади хора с образование. Добро отношение към клиента.
В повечето случаи, проблемите се отстраняват още по телефона, което говори за професионализъм и компетентност от страна на служителите.

ми не си личи професионализъм от визията, която вадят...

Така както се работи в тв сКАт,не се работи никъде другаде.Абсолютен непрофесионализъм,липса на какъвто и да е контрол и за шефове са избрани хора,които са некомпетентни.Като цяло хората, които работят там не са кофти,но повечето от тях не разбират нищо от тв.Все пак ако искаш да се учиш, може да идеш да работиш там, но за малко.Парите не са лоши, но некомпетентността омръзва бързо!Най неприятно е за операторите,карат ги да вършат сума ти неща извън задълженията им и се държат с тях ужасно.