Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

Направо ме изумиха. Преди две седмици кандидатствах за работа в Актавис в Дупница. Вчера получих имейл, с който ме канеха на интервю в 6 часа СУТРИНТА! Реших, че е станала грешка, и се обадих по телефона да се уточним. Но по телефона ми потвърдиха - интервю в 6.00 СУТРИНТА! Реших, че се майтапят с мене, но след това говорих с един мой познат, който в момента работи в завода, и ми каза, че е напълно възможно и  в реда на нещата,  защото в завода имало голямо текучество и отдел "Кадри" не могат да смогнат и работи на 3-сменен режим!!!

Да, в Актавис се говори на френски.

Да, в Актавис се говори на френски.

Аз съм магистър електроинженер , имам няколко публикации на научно-изследователски материали по време на следването ми. Завърших като бакалавър и магистър с отличен ! Бях 2012 на стаж в Актавис-Дупница 3 месеца ,с мизерно възнаграждение. Отначало даваха ГОЛЕМИ обещания за оставане на работа в същата или сходна Дирекция , за да не отива "на вятъра" образованието. През целия период на стажа , Директорката на Дирекцията , в която бях изобщо НЕ се заитересува харесва ли ми , лесно ли е , трудно ли е .... дори на края на стажа беше ЗАБРАВИЛА...Дълго време (до преди седмица) си пусках празни CV-та или кандидатствах за по-прилични длъжности. Накрая си пуснах за  Оператор механизирана опаковка - за средно образование хора. Още на следващия  ден ми се обадиха , ходих на някоко интервюта и накрая работат се оказа :ПРЕДЛАГАТ МИ НЕВЕРОЯТНАТА ЗАПЛАТА ОТ 480ЛВ ЧИСТО НА 3 СМЕНЕН РЕЖИМ НА РАБОТА И МИ КАЗАХА , ЧЕ ВЕРОЯНОСТТА ЗА ПОВИЩАВАНЕ САМО ОТ БОГ ЗАВИСИ ....Направо неверояно предложение нали - не взимат в предвид НИТО нивото на знание на английски (защото може би усния ФрЕнСкИ повече го ценят) , НИТО ОБРАЗОВАНИЕТО МИ , нито това ,че си ИЗГУБИХ 3 месеца при тях за едно кирливо свидетелство , което дори ми го бяха объркали и не става и седалищните си части за забършиш с него .... МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА ОТ ТЯХ !  Те си търсят марионетни , които да ги манипулират и да си играят с тях да им изпълняват разни изватени прищевки....Всичко там е под всякаква критика .... Жената от  HR (човешки ресурси - подбор на персонал) явно има скрита дарба в леглото (завидно за килограмите и) , понеже ТЯ е със средно образование , но ТЯ подбира хората .... ИНТЕРЕСНО НАЛИ ....КОЙТО ИМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ И ИСКА ДА Е ПОТЪПКАН КАТО БЯЛ РОБ НЕКА ОТИВА И ДА СЕ ТРОВИ ... ЗА ТИЯ МИЗЕРНИ ПАРИ МОГА ДА СЪМ ПРОДАВАЧКА , ДЕТЕГЛЕГАЧКА ИЛИ ДРУГО  , но НЯМА да им преклоня глава !!!!

Поканили са те за оператор, защото аз отказах същия ден по телефона тази работа. Така, че :) може би съм ти направил услуга, ако те вземат и ти харесва работата. Аз отказах, понеже не бяха ми предлагали никога по-нискоквалифицирана работа от тази - нещо като главен счетоводител да откаже работа като касиер.
Други неща ме изумиха и възмутиха, но не мисля, че трябва да ги обяснявам публично.
На теб ти пожелавам да ти хареса работата и да си наистина доволен от нея! Наистина!

Поканен съм на интервю за работа за длъжността "Оператор", в Актавис,гр.Дупница.
Някой може ли да каже ориентировъчно колко е началната заплата?300,500,800 .. или повече .

Благодаря предварително!

Нищо не ства от тази фирма , трябва да имаш силни връзки.... Защо чужденците не си дойдат тука и да видят как им опропастяват фирмата... Българските дироктори си назначават техни хора - за хубавите позиции. Оператор или нещо такова може да станеш с или без висше , но заплатите не отговарят на праха и мизерията. Няма значение колко знаеш или колко висши имаш ... все ще се намери някой хлапак да дойде да ти нарежда и да ти говори за неща , от които той самия не разбира , разбира се ще използва чуждици , за да си мислим ,че е много умен .... ох ох ох .... няма да се оправи....

Здравейте! През декември Актавис - Дупница бяха обявили свободни работни места. Някой има ли представа дали са приключили с интервютата или все още осъществяват подбор по документи. Ще бъда благодарна за някаква информация.

Здравейте искам да попитам иам ли смисъл да кандидатствам за търговски представител за Варна или не ?
Какво е заплащането и отношението на управляващите?

Бивш служител съм на фирмата, където работих 22 години.Напуснах сама по лични причини.Дълго време бях в синдикалното ръководство.Както навсякъде и при нас интриганството на принципа ,,разделяй и владей'' се ширеше още във времето , когато бяхме Фармация.За съжаление новите собственици не можаха да се преборят с тази зловредна практика.Благодарна съм на фирмата за това , че ми помогна да се затвърдя като дисциплиниран, уважаван и креативен служител.Мойта препорука към настоящото ръководство е да бъдат по-внимателни в подбора на кадрите, да подобрят заплащането в производството и да създадат по-добри условия за работа като визирам прекратяване на хаотичните и стихиини заповеди на некадърни служители, неуважаващи персонала.Да се пркратят сплетните и да се продължи  обучението на всички-не само на ИТР служителите!!!Да се уважава и цени всеки кадър, не само ,,наште хора''.И накрая, въпреки кризата да се опитат да създадат повече работни места.Че сега в Дупница има само 2 работещи цеха-другите ги взривиха !!!Хубаво , че навсякъде е чисто и зелено, но хората не се хранят с райграс.Нали?!