Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

Аз искам да разбера как да кандидатствам за работа при вас.

Здравейте!Знае ли някой ориентировъчната стартова заплата на специалист микробиолог в предприятието в гр. Троян? Струва ли си да бия път за интервю на което да ми кажат 500 бруто, ако някой знае нещо, моля да обади, че веднъж вече изпаднах в подобна идиотска ситуация. :))) Благодаря Предварително!!!

Досега попа се водеше на служба у Синода, но беше на издръжка от Актавис. Сега вече ще е "на издръжка на Синода, на служба у Актавис". От Актавис се усетиха и намериха начин как да икономисат някоя пара хахха ха просветна му на финансовия директор дърто комунистическо псе
затова и обявата е на сайта на Синода

Kъде видяхте обявата?
на сайта на Актавис или на сайта на Светия синод?

Аз искам да попитам за наскороовакантеното място за "Свещеник". Параклиса на територията на завода ако е, тогава само за служители на завода ли е, или е отворен за всички миряни.  И още - за работното време на свещеника - през работните дни ли или само по празниците.
Свещенник е на заплата от Актавис ли е или от Светия синод?
Ако е от Актавис, то на щат ли е? Защото аз държа и други църкви
Ще се проведе ли конкурс?

Много разочароващо впечатление от тази фирма в Дупница. Работи се по 12 часа на ден, без допълнително заплащане, не можеш да си тръгнеш навреме, защото не можеш да стигнеш с плана, а ако си тръгнеш, шефа плюе и те напада, че си си тръгнал навреме, без да оставаш. В договора ти пише, че трябва да оставаш в извънработно време, за да довършиш работата за деня, без допълнително заплащане. Държат се с теб като с куче, ужано отношение от страна на плановици и главни химици. Единственият благоприятен вариант е само за стаж, за работа е нечовешко като отношение и като задължения. Планаът се прави, така че да не може да се изпълни, работа се дава за повече от 12 часа на ден и никога не стигаш. Когато имаш късмет и натрупаш малко опит, просто напускаш.

Здравейте,може ли да ми предоставите информация за IT Отдела на фирмата в град Дупница?Например заплата,работно време,натовареност,отношение към служителите,възможност за развитие,схема на работа?
Благодаря

Зов за помощ.
Изпратиха ме посред коледноновододишните празници спешно да правя внезапен одит на Актавис в Троян.  Казаха ми да се настаня в хотел Троян Плаза и аз така и направих. Но впследствие се оказа че никой предварително не се е обадил за мен и не възнамерява да плати на хотела. Възможно е наистина никой да не е информиран за моята командировка, защото този одит е секретна операция. Аз обаче искам да си тръгна но нямам пари да си платя за нощувките. Компанията ме изнудва да остана да работя докато не благоволят да платят на хотела. Аз съм тука на заточение. Какви са тия сталинистки методи. От хотела са ми задържали личната карта. Какво да правя???

Искам и аз да споделя нещо неприятно от моето интервю в Актавис Дупница. Поднесоха ми кафе в пукната чаша, без чинийка, и на всичкото отгоре с добавката че "захарта ни е свършила". Толкова ли са я закъсали или умишлено искаха да ме унижат незнам но на всеки себеуважаващ се това би му направило впечатление

Възмутена съм.
мене ме накараха да се пиша, че съм от малцинствата ("циганка") и че съм със средно обрование, за да взимат за мен помощи от Бюрото по труда. Забележете - аз дори не съм черна и имам висше образование от Софийския университет! Заобясняваха ми че имало фирмена политика за наемане с предимство на хора от малцинствата. Просто за да ми замажат очите - аз добре видях, че бланките които трябваше да подпиша бяха от бюрото по труда. Аз глупачката загубих ума и дума и се подписах...Абе точат някакви пари от бюрото мамка им мръсна дупнишка
Викат хората нощем на интервюта да ги омаят по-лесно докато още не са си отворили очите... Такива безобразията посред бял ден не се вършат