Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

Ако си човек на властимащите ,ще се наредиш.колкото и да се стараеш,няма как да успееш.Затова разбирам колегите които пишат за новото момче Антони Велев.И то ще е ден до пладне,ако наистина не е по вътрешния ред вкаран тук.А и ако е наистина от другата страна на тротоара,ще успее.Виждал съм го,съмнителен е малко.Търсете на друго място работа,това правя и аз.

Искам да Ви споделя опита от 3интервюта проведени в Дупница.
Загуба на време и пари.Имам общ стаж като механик 15години.Имам задълбочени познания по поддръжката на опаковъчни машини и това беше причината да не ме вемат.
Голямо разочерование.

Стига сте плюли момчето, че е гей.във фирмата има много такива.кажете в кой отдел работи този Антони Велев и да го задуша.

Извикаха ме на интервю за стаж,но не ме одобриха.Сега гледам взели един гей който едва ли е по-добър от мен.
Но явно е човек на някой !
Вероятно е същия за когото пишат колегите му Антони Велев,но не съм сигурен не му знам името.Така се оправят хората.

Наистина подкрепям колегата,новото момче Антони Велев наистина е гейче и некомпетентно.Явно по някаква друга линия е взето като стажант.

Здравейте!
Съкратиха ме ,за да вземат стажанти.
Младо момче без опит Антони Велев,а аз със стаж на улицата.
Щом стигнаха до непрофесионалисти със съмнителна ориентация,правете сметка!

Останах много разочарована от проведеното интервю , подкрепям мнението на анонимния потребител писал малко по надолу. Две дами, които се държаха напълно непрофесионално , и едва ли не въпросите бяха така задавани, че като че ли не съм на правилното място има и по хубави фирми.Много съм разочарована , никакъв професионализъм, карат те да се замислиш наистина ли искаш да работиш при тях, едва ли не да се отказвам. Съжалявам че бих толкова много път.Не препоръчвам на млади хора, които знаят какво искат, там ще ви разбият мечтите.

Някой може ли да даде информация за заплатата в Дирекция Качество?

Бях на интервю във въпросната фирма и останах потресена.
Може би на по-горните нива трябва да обърнат внимание как мишките танцуват, докато котката я няма..
Интервюираха ме две дами, няма да споменавам длъжностите, но не бяха HR-и, които се държаха строго непрофесионално - не знам как ги мачкат в тази фирма, но все едно си го връщаха, защото за пръв път срещу тях стои някой, с който могат да си позволят нагло отношение.Другото ми обяснение е, че просто не знаят как се провежда интервю реално (и с право, те не са специалисти по ЧР, както казах), а само бяха назубрили някакви въпроси, но без самото отношение и без да знаеш какво точно да кажеш - не става.
Едната ми обясни как работата не си струва и е скучна, едва ли не, направи всичко възможно да ме откаже. Имам някаква представа от ЧР и така определено не се провеждат интервюта. Надявам се, че HR-ите им са били в отпуска, защото иначе са успели да оставят това неприятно впечатление в доста кандидати, които са бъдещи специалисти, отиващи право при конкурентите.

Ако искате да ви "обучават" некадърни злобарки,то Актавис-Дупница е точно за вас. Заплатата е меко казано смешна за усилията и нервите,които ще пропилеете там."8-часовият" работен ден приключва,ако мениджърката прецени.Допълнителният труд НЕ се заплаща.Да не говорим,че има "кадри" ,които не могат да напишат елементарна химична формула,какво остава да ти обяснят синтез.Именно тези "специалисти" се примиряват с условията,а тези които си знаят цената - се ориентират към друго място.