ИТД EООД /img/frontend/nomap.png"

Абсолютно съм съгласен с всички дадени мнения по-горе.Само искам да добавя че ,освен двамата комлексари и целият им производствен и така наречен "търговски" отдел са пълни нули. Какви търговски мениджъри могат да се нарекат хора стоящи само в канцеларий, съгласни на всякакви клиентски приумици. Производствен директор - малумният син на управителя-смях, смях, смях. Така фирма не се прави! Въопще съвета ми е не ходете там ще съжелявате както много други.

Бягай далече!!!!!!!!!!!!!

на същото мнение съм.Аз работех в итд в един цех в друг град ,но и там положението беше същото...... ни смятеше и третираше като хора второ качество,да не говорим за извънредния труд,който нито се отбелязваше,нито се плащаше.

отвратително място за работа във всякакъв аспект.
Заплащането е горе долу прилично.
Уважение никакво.Важно е мнението на двама човека които са абсолютни комплексари.Управителя не знае какво иска от себе си та какво остава за другите.Само той може и знае всичко.Абсолютно некомпетентен "изпълнителен директор" който хабер си няма за какво става на въпрос.Въопще съвета ми е ако искате да отидете там на работа питайте някой който е работил там и му вярвайте за всичко което ви каже колкото и невероятно да ви звучи.А такива винаги ще намерите тъй като там текучеството е огромно.