ИТД EООД /img/frontend/nomap.png"

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Фирмата предлага развитие на своите служители. Работата е динамична и интересна. Машинният парк е много добър и се търсят постоянно по-добри решения и иновации за автоматизация на производството.

Фирмата е коректна спрямо своите служители. Заплатите се изплащат без забавяне на точно определената дата. Работната атмосфера е динамична, но това е характерно за всяко производствено предприятие.

Тъй като няма опция да споделя мнението си по повод работата на уеб агенцията ни с фирма ИТД ООД, споделям тук.
Започнахме работа по фирмена картичка за ИТД ООД и в процеса на работа не получихме никакъв аванс, а само арогантни забележки, връщане на вече потвърден проект и отказ да се плати изобщо изработеното.

Вие преценете дали и как следва да се работи с тази фирма.

Mnogo stranni hora rabotqt v tazi firma. Za syjalenie kolkoto i da se staraete, ne o4akvaite da ima podobrenie v otno6enieto kym vas. Za6toto takova ne moje da se o4akva ot nqkoi plitkoumen i duhovno ograni4en, (da ne kazvat samovliuben) individ. Ako iskate da si zagubite vremeto i da se samozalygvate s nisko zapla6tane, tam e mqstoto.
Rabotata e bezobidna, no v dopylnenie kym zaobikalq6tite q elementi, 6te vi se struva 4e ste popadnali v nqkoq dylboka indianska provinciq s ne4lenorazdelen govor. No za nqkoi i tova 6te im se stori opit, makar napalno bezpolezen. Ne si gubete vremeto i nervite, za6toto te da bezcenni.
P.S. Gorenapisanoto ne se otnasq do kadri, koito sa rodom ot i jivu6ti v Grad Saedinenie. Te si znaqt za6to.

ПЛЮСОВЕ:
- Имаш работа и трябва да си благодарен;
- Осигурен транспорт ако не си от селото;
- 50 кинта в купони за храна на месец;
- Реални осигуровки;
- Готини и отзивчиви колеги;

МИНУСИ:
- Кодекса на труда е само пожелание (книжка, която никой не чете и не спазва) - ще работите на смени през 8 часа и без седмични почивки (случвало ми се е цял месец да не почивам), поне два три дни през месеца ще работите без заплащане (поради сортиране на брак или одити на ключови клиенти)
- ще си вземете парите...рано или късно...по скоро късно, ама какво ви пука....закъснения от 2,3....до 5,6 месеца не са проблем, нали? Закъсненията в заплащането и всичко друго, което ти се дължи е нормално...виж, ако ти закъснееш пет минути за работа това е друга бира - ГЛОБА! - 50 кинта минимум...
- МАЛКОТО ШЕФЧЕ (сина на баче ти Иван) - Тодор Дараджански - БАШ селски бек - от пръв поглед му личи, че прекарва повече време във фитнеса, отколкото в офиса - огромни бицепси и пръст и половина чело....На второ четене впечатлението се потвърждава - пълна нула, въздух под налягане! И характер на ПУТКА- думата му струва по-малко и от тази на Янко мангала от мелницата....то дори и баща му не го бръсне за слива....
- Много глоби и нулево уважение от малките и по-големите шефчета!
С две думи цървулащина до шия! И ако кажете "Еееее не може да е все така, все някъде ще е по-различно" няма да сте далеч от истината всъщност... Има и позиции, където вземат по 1000-1500-2000 лв на месец и повече. Редовно се дават и пликчета с допълнителни бонуси, ама познайте..... ако не познавате баш ШЕФА лично, не работите във фирмата поне от 10 години и не са ви предложили работа от осем до пет - това не се отнася за вас....и ще ви дам един съвет - Преди да приемете работа в тази фирма прочетете още един път внимателно секция МИНУСИ и ако нищо не ви смути - Дерзайте! Успех!

ПЛЮСОВЕ:
- Имаш работа и трябва да си благодарен;- Осигурен транспорт ако не си от селото;- 50 кинта в купони за храна на месец;- Нес кафе за нощната смяна (последно даваха за юли 2014, ама закъсненията са в другата графа)- Реални осигуровки;
МИНУСИ:
- Кодекса на труда е само пожелание (книжка, която никой не чете и не спазва) - ще работите на смени през 8 часа и без седмични почивки (случвало ми се е цял месец да не почивам),  поне два три дни през месеца ще работите без заплащане (поради сортиране на брак или одити на ключови клиенти)- ШЕФА (баче ти Иван Дараджански) - селски бек без образование, ценз и понятие за какво иде реч, но с огромно самочувствие и правото да управлява чужди пари както му е кеф (всеки който го познава се чуди как на тоя цървул са му поверили милиони...). Ако го хванеш на кеф може и да ти даде плик с 1000 лв. вътре (не че познавам такива хора), ако обаче е пикал на криво и си е намокрил крачолите може да те уволни в движение (такива познавам доста). Не знае какво иска, но го иска веднага. До обяд го е яд на него си, след обяд на целия свят!- МАЛКОТО ШЕФЧЕ (сина на баче ти Иван) - Тодор Дараджански - БАШ селски бек - от пръв поглед му личи, че прекарва повече време във фитнеса, отколкото в офиса - огромни бицепси и пръст и половина чело....На второ четене впечатлението се потвърждава - пълна нула, въздух под налягане! И характер на ПУТКА- думата му струва по-малко и от на Янко мангала от мелницата....то дори и баща му не го бръсне за слива....- Другите малки шефчета - кой с осми клас, кой по-така до най-отраканите завършили механотехникума в Карлово...всичките в една характеристика се вписват - някои поанават ШЕФА, други познават машините повече или по-малко, но НИКОЙ си няма и на идея как се работи с хора! Поради голямото текучество са направени началници и са се взели насериозно....ако ги уволнят от там няма да си намерят работа и като общаци! - реална заплата от 300, 350 до 400-450 лв. за 28-29-30 дни месечно.....ако това ви кефи на правилното место сте.- Много глоби и нулево уважение от малките и по-големите шефчета!
С две думи цървулащина до шия! И ако кажете "Еееее не може да е все така, все някъде ще е по-различно" няма да сте далеч от истината всъщност. Има и позиции, където вземат по 1000-1500-2000 лв на месец и повече. Редовно се дават и пликчета с допълнителни бонуси, ама познайте..... ако не познавате баш ШЕФА лично, не работите във фирмата поне от 10 години и не са ви предложили работа от осем до пет ще ви дам един съвет - Преди да приемете работа в тази фирма прочетете още един път внимателно секция МИНУСИ и ако нищо не ви смути - Дерзайте! Успех!

Не съм съгласен всичко си е на ред и заплащането и извънредни плащат а по празници ако работиш двоен надник

Вижте
това е фирма за много закъсали хора
ужасно место е

nqma perespektiva za razvitie i dobro zapla6tane