БИКА (Българска инвестиционна консултантска агенция)/ BICA /img/frontend/nomap.png"

БИКА (Българска инвестиционна консултантска агенция)/ BICA

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Моето мнение с дистанцията на времето е все по-положително. Явно човешкият интелект има тази черта в ретроспекция да оценява реалните хора без да усеща криза на идеализма:) За мен БИКА е най-добрата фирма, в която съм работил/а. Това е така, защото г-н Бъчваров е изключителен професионалист, който не гледа само бизнес интересите си, но се интересува от чисто човешките качества на служителите си и ги насърчава. Има реални умения на ментор. Надявам се на БИКА все да й върви и да шлифова таланти.

Ако искате да се развивате - това е мястото за вас.
Бъдете готови за натовареност, но тя води единствено към прогрес при желание от ваша страна и насърчаване и упътване (винаги на лице при предложено решение) от страна на ръководството.
Заплащането е повече от смислено и отговаря на отдадеността на служителя към работата и усилията, които полага. Но все пак оценката е според постигнатите резултати.
Разнообразието на дейностите е също добре застъпено.

Когато търсих работа попаднах на Андрей (собственика) по препоръка на приятели и проверих сайта тук, както и други места на които пише за фирмата. Не започнах въпреки няколкото срещи (казаха че избраха друг), но от това което разбрах мога да кажа едно - впечатлена съм от това което прави фирмата, репутацията която има и средата която предлагат. Дано има повече успели българи като тях.
няма да пиша коя съм за да не прозвучи натегаческо.

Защо всички тук са се съсредоточили така яростно в този "лизинг на персонал"!?!
Това е просто една от дейностите на компанията.
Всъщност,мое предположение е,че всяко отрицателно мнение тук е дадено от човек,бивш служител на фирмата ,който е работил по един конкретен проект.

Заплащането,привилегиите,развитието -в БИКА обикновено тези фактори вървят в пакет като нивото им зависи само и единствено от 2 неща - личните постижения и доколко можеш да отстояваш интересите си.Няма лимит.

А относно средата-е,там вече са възможни най-различни сценарии.Някой издържат,други не са свикнали да работят под напрежение и падат жертва на собствените си слабости :)

По-долу имаше някакви мнения за "шефовете".Кои са тези шефове(мн.число) не знам.Като сме на темата-аз лично думата "шеф" не съм я чувал за работата ми там година и половина."Шефски" маниери също така и нямах "щастието" да видя...

Както и да е.Лично за мен,времето,прекарано в БИКА,е най-ползотворният период в професионалния ми живот до момента.Търсех лично,професионално и финансово развитие,когато започвах там;и ги намерих.
Въпрос на лично достойнство е да признаеш някои неща.

За тези,които смята да кандидатстват за работа в компанията-ако ви вземат,ще разберете,че си струва.Най-малкото, заради начина,по който се градят отношенията и работния модел с мениджъра на компанията!

А ако някой иска още инфо "от кухнята", да ми пише :)

[email protected]

Работя към БИКА от близо година и мога да заявя, че досега съм нямал никакви проблеми с компанията. Моделът на работа ми допада, защото опира до лична отговорност. Изпълнението на задачите зависи от личната отговорност и мотивация на служителя. Ако някой е свикнал да бъда контролиран през 10 мин дали си върши работата, най-вероятно БИКА няма да е компанията мечта за него. Също така, развитието в компанията зависи от желанието на служителя. Щом искаш да вървиш нагоре, работиш повече. Накратко, компанията е за хора с достатъчно силна лична мотивация и желание за развитие.

Отношението към професионалистите в България е под всякаква критика.
Споровете не се разрешават, а се прибягва до личен натиск...
Не съветвам да имате вземане даване с тях.

Davam neutralna ocenka, zashtoto sum vse pak sobstvenika.

Blagodaria na vsichki negativni i polozitelni otzivi, ako chestno tova e dobur feedback kak mozem da podobrim kachestvoto na uslugata. Za momenta shte reagiram edinstveno po temata staff leasing.

Tova e chast ot nashata deinost, koiato e svurzana s naemaneto i osiguriavane na proekt svurzan s deinostta na chuzdi firmi u nas. V povecheto sluchai govorim za proekti i golemite firmi imat nuzda ot pomosht po naemaneto na choveka + pridvizvane na plashtania i pomosht ako e neobhodimo. Tova go pravim predimno za chuzdenci v pulno suotvetstvie sus zakona - nai-malkoto chuzdite firmi nikoga niama da riskuvat s nereglamentirana deinost.

Za da poiasnia kude e cialata polza ot tova - pri chuzdencite se nalaga chesto seriozna admin poddruzka po vreme na tehnia employement. Pri nashite sunarodnici tova e edinstvenia nachin da budat izobshto naeti na momenta po tezi projects, ako ima niakoi koito ima drugi raboteshti alternativi kato "self-employed" i podobni shte se radvam da mi pishe.

Inache ako niakoi se seti da poseti www.bica-bg.com e vuzmozno da razbere naistina s kakvo se zanimavame :) pishe si. Ako ima zainteresovani shte dam koordinatite na NASTOIASHTITE sluziteli za mnenie.

Pisania na "cenni" hora, na koito az sum im vinoven - eh izvinete che ne ocenihme potenciala vi.

Pozdravi,

Andrey Bachvarov
andrey.bachvarov (at) bica-bg.com
+359 885 70 70 08

Фирмата се предоставя услугата "лизинг на служители" на големи чуждестранни компании, което представлява "отдаване под наем" на специалисти като агенцията единствено заплаща на служителя дължимото месечно възнаграждение след като удържи комисионната си от клиента (международната компания). Агенцията не поема никакъв друг ангажимент към него като работодател по трудов договор, какъвто на практика е. По настоящем това е нерегламентирана дейност в БГ, а и няма изгледи скоро да се регламентира, тъй като не предоставя никаква сигурност на наетите и нарушава техните права. Може да се очаква по-скоро да се подобрят условията за "самонаемане", отколкото за "лизинг на служители".

Изумително. Аз не съм виждал нищо подобно - средата, колегите и дейността е доста предизвикателна но пък е доста повече от това, което съм виждал по други фирми. Не съм бил участник по този проект бехтел, някой може ли да каже нещо повече.