Stream International Bulgaria Ltd /img/frontend/nomap.png"

Stream International Bulgaria Ltd

Симеон, защо не кажеш, че "мизерната" ти заплата е над 2000 лева нето?!!!!И каквото и увеличение да получаваш върху заплатата то е редовно и се взима всяка година, освен ако не си пълен мързел и не правиш и минималното да си заслужиш "мизерните" 2000 лева. Не те ли е срам!!! Какво правиш в тази фирма дето си само номер тогава???? Защо не кажеш, че работещите съвестно получават осезателно увеличение след пробния период!!!! А в отговор на по- долното мнение от 2013г, че проектът щял да си отиде за една година само да кажа: е сега сме 2014 и знаеш ли какво стабилен е, аз самия работя в този проект и мога да кажа, че това което съм получил като знания тук в никой друг БГ кол център нямам шанс да науча. Колега като не си доволен, що не вземеш да си ходиш или не ти стиска а?

Абсолютно недостойна фирма за името International.
Решенията се вземат еднолично от Мариана Иванова, в качеството и на Site Director. Манталитета е като на квартално магазинче.
Мнението на висш менидьър от Microsoft-как можахме да дадем бизнеса в ръцете на семейна фирма.....
Заплащане- съставено от много компоненти.
Увеличение - само върху основната част (подло нали?)
Фирмена сигурност- никаква,защото не може да се разчита на разумни решения.
Въобще доста лош избор при наситения ИТ пазар.
Ако ви се работи в call-center, където сте просто цифра - тожа е фирмата!

кво да ви кайа ора от 15 човека за мс365 са почнали 5!!!!!!!!!отделно че проекта е до догодина и самите МС няма да им търпят мизериите

Добър ден на всички.
Ето как стоят нещата в тази фирма.
Реално погледнато заплащането е добро.
Не очаквайте да получите сертификат от Майкрософт.
По време на обучението имате тестове,които се провеждат всеки петък.
Ако не се справяте с материала Ви Уволняват, но дори и да се справяте пак могат да Ви кажат довиждане. В края на обучението имате писмен тест на Майкрософт и ако го минете Ви допускат до така наречените ДРи тоест малки изпити по телефона.
Ако всичко мине нормално отивате на последния етап.Ето тук е голямата касапница, особено ако сте с немски или френски език. Тук отстраняват голяма част от хората с извинението, че Майкрософт така са решили. Тоест никой не знае дали можете да се справите или не на работното място. Реално, езиковото ниво на самите изпитващи е доста посредствено. За да минавате тестовете е необходимо да учите след работа, освен ако нямате познат,който да Ви ги даде. Материята не е никак лека. Ако си имате работа и сте с немски език не Ви съветвам да пробвате, тъй като вероятността да останете без работа е доста голяма. Същото се отнася и за френско говорящите. Дискриминацията е голяма. Естествено румънците се ползват с приоритет спрямо БЪЛГАРИТЕ. Ако нямате, обаче какво да губите може да се пробвате.

внимавайте уволняват още по време на обучението без обяснения.не си напускайте работата

Някой може ли да каже какво е работното време (нормално или на смени) и къде се намира офисът на фирмата? Предварително благодаря.

тряба всички да се обаждят на инспекция на труда

Единственото, което куца е, че заплатите за различните езикови групи са доста различни и естествено българите взимат най-малко. Иначе всичко си е ок.